Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:51
TwojaLaura1, czyli swoją samoocenę uzalezniasz od innych osób?wiesz ,że to nie powinno miec wpływu by miec zdrowe relacje z innymi?Nie ma innej drogi jak popracować na własna samooceną czuć się sama ze sobą dobrze wiem,że to trudne i wymaga wysiłku,cierpliwości ale także wiem iż warto nad tym pracować.
Saraid

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:54
Saraid, wiem, ale nie potrafie. na razie, zobaczymy moze sie polepszy.
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:54
mark123, z góry zakładając tak?to jutro zmawiam miejsce na cmenatrzu,trumne i czekam na śmierć przeciez i tak umre?zawsze uważałam,ze niewazne że zyje ,ale jak żyje o jakość życia mi chodzi,ale każdy ma swoje poglądy.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 16:55
zmienny , tak całe życie borykam się lękiem przed ludzmi, pięc latb wstecz zwolniłam się z tego powodu z zajebistej roboty... :(

carlosbueno , no to jestem w czarenej dupie, jak muszę sama diagnozowac sobie schorzenia, powinnam była iść na psychiatrię :shock:
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:56
TwojaLaura1 napisał(a):Saraid, wiem, ale nie potrafie. na razie, zobaczymy moze sie polepszy.

Samo sie nie polepszy trzeba nad tym popracować niestety.
Saraid

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 16:57
Saraid napisał(a):
TwojaLaura1 napisał(a):Saraid, wiem, ale nie potrafie. na razie, zobaczymy moze sie polepszy.

To na pewno, pytanie jak? ;)
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 17:00
jaga70 napisał(a):zmienny , tak całe życie borykam się lękiem przed ludzmi, pięc latb wstecz zwolniłam się z tego powodu z zajebistej roboty... :(

carlosbueno , no to jestem w czarenej dupie, jak muszę sama diagnozowac sobie schorzenia, powinnam była iść na psychiatrię :shock:

mi psycholog powiedziała że nie mam grzebać w necie wyszukiwać se nowych zaburzeń i później podporządkowywać im życie może miała rację. Przez samodiagnozę to znalazłem u siebie chyba połowę zaburzeń psychicznych jakie istnieją, ale czego się nie robi aby usprawiedliwić se swoje lenistwo.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 17:01
jaga70 napisał(a):
Saraid napisał(a):

To na pewno, pytanie jak? ;)

Na terapii np.przynajmniej ja tak robie.
Saraid

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 17:02
Ale chyba nie jest zadanioem pacjenta autodiagnoza? Po jakiś grom, idzie, a czasem nawet słono płaci "specjaliście" albo specjaliście. :roll:

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 17:02
jaga70, dokladnie - JAK?
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 17:04
TwojaLaura1 napisał(a):jaga70, dokladnie - JAK?

JAK P O P R A C O W A Ć.... ;)

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 17:05
jaga70 napisał(a):

może chodzi o przekopanie grządek na działce. :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 17:07
jaga70 napisał(a):Ale chyba nie jest zadanioem pacjenta autodiagnoza? Po jakiś grom, idzie, a czasem nawet słono płaci "specjaliście" albo specjaliście. :roll:

Ty się nie diagnozujesz skoro masz problemy z samooceną z czegoś one wynikają nad tym trzeba popracować ,jeżeli chcesz masz odwagę,cierpliwość,chęć naprawdę cos zmienić w swoim zyciu na lepsze ,czy nie jestes tego warta?ale to twoje zycie jak je przezyjesz zależy tylko od Ciebie.Lepiej stac w miejscu i nic nie robić marudząc jak mi żle?
Saraid

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 17:08
carlosbueno napisał(a):
jaga70 napisał(a):

może chodzi o przekopanie grządek na działce. :mrgreen:

Też można. Czytałam że przy "lękówkach" fizyczne rozładowanie energii jest wskazane... 8)

-- 17 mar 2013, 16:10 --

Saraid napisał(a):
jaga70 napisał(a):Ale chyba nie jest zadanioem pacjenta autodiagnoza? Po jakiś grom, idzie, a czasem nawet słono płaci "specjaliście" albo specjaliście. :roll:

Ty się nie diagnozujesz skoro masz problemy z samooceną z czegoś one wynikają nad tym trzeba popracować ,jeżeli chcesz masz odwagę,cierpliwość,chęć naprawdę cos zmienić w swoim zyciu na lepsze ,czy nie jestes tego warta?ale to twoje zycie jak je przezyjesz zależy tylko od Ciebie.Lepiej stac w miejscu i nic nie robić marudząc jak mi żle?

Ależ, do kija wafla, ja to robię... Ale nie pomaga... To co mam się zabić ciosem w głowę z tego powodu...

Sortuj wg