Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 16:36
Saraid napisał(a):carlosbueno, bycie z drugim człowiekiem to relacje interpesonalne ,inaczej zostaniesz sam Twój wybór.

abym mógł nawiązać jakieś głębsze relacje interpersonalne musiałbym znaleźć pracę ale praca ta która miałem wcześniej powodowała że traciłem chęć na takie relacje, jakieś błędne koło albo znowu szukam se wymówek raczej.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:39
ala1983, teraz juz z malo kim utrzymuje znajomosc bo mialam tego dosyc, bylam laska na impreze, to nie jest dla mnie fajne bo czuje sie taka banalna i nic nieznaczaca. wyglad i wyglad. odcinam sie od ludzi juz, mecza mnie tosktyczne znajomosci na impreze itd - usunelam wszystkie konta interentowe, blogi ktore mialam itd, skasowalam fb z masa znajomych na chwile. lubie znaczyc cos wiecej, ocenianie przez wyglad totalnie mnie nie satysfakcjonuje. to tez pewnie dlatego ze mam mega niskie poczucie wlasnej wartosci i tak jest. plus cenie sobie BEZINTERESOWNOŚĆ

Saraid, nie, z tym tez mam problem i pewnie tu sie wszytsko zaczyna
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:39
carlosbueno, dokładnie Ty szukasz wymówek tak naprawdę jest Ci dobrze tak jak jest pobiadolisz ale nic nie zmienisz.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zmienny 17 mar 2013, 16:39
Saraid, niektorzy nie maja po prostu latwosci w utrzymywaniu i nawiazywaniu relacji. ja od ludzi oczekuje lojalnosci i akcpetacji, moze zbyt duze wymagania to sa.
zmienny

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 16:40
Carlobueno , do wczoraj nie wiedziałam co mi jest, zawsze były różne diagnozy: depresja, neurastenia, dystymia, zaburzenia depresyjno-lękowe, ale tak naprawdę żadne objawy do mnie nie przystawały. Wczoraj, po spotkaniu, ogromnie zestresowana i zdołowana, rozpoczęam rozmowę na gadu z przyjaciółka, wirtuaplną zresztą i ona wspomniała o socjofobii. Kiedy poczytałam o ty, szczena mi opadła i doznałam olśnioenia że to jest właśnie to. Dziwę się jedyno, że moja terapeutka przez dwa lata tego nie zdiagnozowała,
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

Samotność

przez mark123 17 mar 2013, 16:42
Saraid napisał(a):mark123, tylko by się rozwijać w życiu "ktoś''w głowie nie wystarcza. ;)

Nie widzę sensu, bym miał się rozwijać. Poza tym i tak nie potrafię nawiązywać kontaktu z ludźmi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:42
TwojaLaura1, jesli nie masz z tym problemu z kontaktami z ludżmi tez nie powinnaś mieć jesli kochasz,szanujesz siebie to inni tak samo Cię bedą postrzegali.
zmienny, każdy ma jakieś oczekiwania ,ale nikt nie jest idealny prawda?nie ma co na wstępie robić całej gamy wymagań bo sami sie w tym zatracimy.
Saraid

Samotność

przez zmienny 17 mar 2013, 16:43
jaga70, czyli jak jestes np. w autobusie to sie boisz i chcesz uciec w jakies odosobnienie?
zmienny

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 16:44
jaga70, terapeutki nie są od diagnozowania a te w nurcie psychodynamicznym to zakazują wręcz mówić o jakichkolwiek zaburzeniach bo wszelkie szufladkowanie zaburza terapie.
Ja też mam fobię społeczną czy bardziej osobowość unikającą
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:44
mark123 napisał(a):
Saraid napisał(a):mark123, tylko by się rozwijać w życiu "ktoś''w głowie nie wystarcza. ;)

Nie widzę sensu, bym miał się rozwijać. Poza tym i tak nie potrafię nawiązywać kontaktu z ludźmi.

:shock: nie widzisz sensu?nie mam wiecej pytań. :bezradny:
Saraid

Samotność

przez zmienny 17 mar 2013, 16:45
Saraid, no nie cala gama oczekiwan to nie, ale chce czuc sie akceptowany przez druga osobe, bo na mysl, ze cos komus opowiadam, spoufalam sie pytam itp, ta osoba mowi do innej dobrze, ze juz poszedl, to mnie mrozi. na sama mysl.
zmienny

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:46
Saraid, nienawidze samej siebie, nie toleruje i obwiniam. wiem ze to tak dziala ale czuje sie lepiej dopiero wtedy jak ktos zaufany i mi bliski mowi ze jest inaczej, najbardziej mi pomagaja kontakty z dobrymi ludzmi, jest trudno bo mam malo ich wokol siebie. dlatego czasami jest lepiej a czasmi gorzej
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:47
zmienny, akurat akceptacji chyba każdy potrzebuje to naturalna potrzeba w relacjach.
Saraid

Samotność

przez mark123 17 mar 2013, 16:50
Saraid napisał(a):
mark123 napisał(a):

:shock: nie widzisz sensu?nie mam wiecej pytań. :bezradny:

Nie ma sensu się rozwijać, bo i tak mi nic nie wyjdzie. Tak do tego podchodzę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg