Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:19
zmienny, chodzilo mi o to, ze co, weszlam na forum i nagle mam pisac do ludzi z dzialu samotnosc? jakos tak nie potrafie, juz napisalam. tez czuje ze jak pisze to sie narzucam, prawde piszesz o tym zamknietym kole, kazdy z nas pewnie tak mysli
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 16:19
ala1983 napisał(a):
zmienny napisał(a):ala1983, skad wiesz, ze nie sa, po prostu tez sie wstydza pewnie i mysla to samo o Tobie i o innych co Ty o nich, to jest taki impas, zamkniete kolo. ;/

Tyle, że ja się nie wstydzę :? Odbycham sobą ludzi i tyle :bezradny:

mnie nie odpychasz :mrgreen: mimo poważnych różnic ideologicznych.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez ala1983 17 mar 2013, 16:22
carlosbueno, Oooo.. miło czytać. Kogoś jeszcze nie odpycham? :mrgreen:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:22
ala1983 napisał(a):
zmienny napisał(a):ala1983, skad wiesz, ze nie sa, po prostu tez sie wstydza pewnie i mysla to samo o Tobie i o innych co Ty o nich, to jest taki impas, zamkniete kolo. ;/

Tyle, że ja się nie wstydzę :? Odbycham sobą ludzi i tyle :bezradny:

ja tez czasami chce sie z kims zaprzyjaznic, zapoznac ale wiem ze sama mam wady, jestem przewrazliwiona, przesadzam i nie chce jeszcze robic problemow innym. tez mam wrazenie ze odpycham ludzi, tylko luzne znajomosci, impreza-kawa bez zaglebiania sie i pomagania, troski, przyjazni sa ok, potem czuje sie zbedna chociaz oni mi tego nie mowia, sama tak mysle i mi z tym zle
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 16:27
ja to unikam ludzi dlatego że uważam że oni będą o de mnie czegoś oczekiwać i mieć wymagania a tego nie lubię choć to szkodliwe dla mnie.

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:28
TwojaLaura1, dlaczego poznając kogoś rozkminiacie swoje wady itd?dla poprawy samopoczucia>kazdy je ma tylko niektórzy je potrafią bardziej ukrywać ot co,a desperacja w szukaniu przyjazni nie pomaga .Spokojnie na luzie jak to napisałaś ja nigdy nie szukałam i moge napisać ,że mimo to zawsze znajdowałam natomiast ludzie w naszym zyciu sie zmieniają jedni odchodzą nie umiemy pogodzić się ze stratą a pózniej poznajemy innych ciekawszych poza tym od kazdego człowieka mozna sie czegoś nauczyć.
Saraid

Samotność

przez zmienny 17 mar 2013, 16:28
ala1983, mnie tez nie odpychasz. :D

TwojaLaura1, tylko luzne znajomosci, impreza-kawa bez zaglebiania sie i pomagania, troski, przyjazni sa ok

czyli nie jest tak tragicznie, bo po co miec jakies glebsze znajomosci niz impreza, kawka, pogawedka. :P
zmienny

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 16:29
Przyczyną mojej samotności jest socjofobia :(
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

Samotność

przez ala1983 17 mar 2013, 16:30
TwojaLaura1, Fajnie masz. I nie wystarczy Tobie to? Ja nie mam ani kawki ani imprezki.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:31
carlosbueno, bycie z drugim człowiekiem to relacje interpesonalne ,inaczej zostaniesz sam Twój wybór.
Saraid

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 16:31
jaga70 napisał(a):Przyczyną mojej samotności jest socjofobia :(

nauczyłaś się nowego słowa i teraz się popisujesz :mrgreen: do wczoraj jeszcze socjofobiczką nie byłaś.

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:32
zmienny, bo ja takich potrzebuje, fajnie sie czasami poczuc, ze sie jest kims szczegolnym dla kogos, ze jak cie zabraknie to ktos to zauwazy. impreza-kawa to slabe, zawsze tak mozna to za bardzo banalne juz dla mnie
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez mark123 17 mar 2013, 16:34
Ja się nigdy nie czułem samotny, pomimo że nigdy nie miałem żadnych znajomych, już jako pięciolatek byłem odludkiem. Obecnie czasem rozmawiam sobie z "ktosiem" w głowie i jest fajnie ;)
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:34
TwojaLaura1, a czujesz się sama dla siebie kimś wyjatkowym?szczególnym?

-- 17 mar 2013, 16:36 --

mark123, tylko by się rozwijać w życiu "ktoś''w głowie nie wystarcza. ;)
Saraid

Sortuj wg