Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:28
TwojaLaura1, dlaczego poznając kogoś rozkminiacie swoje wady itd?dla poprawy samopoczucia>kazdy je ma tylko niektórzy je potrafią bardziej ukrywać ot co,a desperacja w szukaniu przyjazni nie pomaga .Spokojnie na luzie jak to napisałaś ja nigdy nie szukałam i moge napisać ,że mimo to zawsze znajdowałam natomiast ludzie w naszym zyciu sie zmieniają jedni odchodzą nie umiemy pogodzić się ze stratą a pózniej poznajemy innych ciekawszych poza tym od kazdego człowieka mozna sie czegoś nauczyć.
Saraid

Samotność

przez zmienny 17 mar 2013, 16:28
ala1983, mnie tez nie odpychasz. :D

TwojaLaura1, tylko luzne znajomosci, impreza-kawa bez zaglebiania sie i pomagania, troski, przyjazni sa ok

czyli nie jest tak tragicznie, bo po co miec jakies glebsze znajomosci niz impreza, kawka, pogawedka. :P
zmienny

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 16:29
Przyczyną mojej samotności jest socjofobia :(
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ala1983 17 mar 2013, 16:30
TwojaLaura1, Fajnie masz. I nie wystarczy Tobie to? Ja nie mam ani kawki ani imprezki.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:31
carlosbueno, bycie z drugim człowiekiem to relacje interpesonalne ,inaczej zostaniesz sam Twój wybór.
Saraid

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 16:31
jaga70 napisał(a):Przyczyną mojej samotności jest socjofobia :(

nauczyłaś się nowego słowa i teraz się popisujesz :mrgreen: do wczoraj jeszcze socjofobiczką nie byłaś.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:32
zmienny, bo ja takich potrzebuje, fajnie sie czasami poczuc, ze sie jest kims szczegolnym dla kogos, ze jak cie zabraknie to ktos to zauwazy. impreza-kawa to slabe, zawsze tak mozna to za bardzo banalne juz dla mnie
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez mark123 17 mar 2013, 16:34
Ja się nigdy nie czułem samotny, pomimo że nigdy nie miałem żadnych znajomych, już jako pięciolatek byłem odludkiem. Obecnie czasem rozmawiam sobie z "ktosiem" w głowie i jest fajnie ;)
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.

Zjawiska nadprzyrodzone, gdy doświadczysz, uwierzysz.

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:34
TwojaLaura1, a czujesz się sama dla siebie kimś wyjatkowym?szczególnym?

-- 17 mar 2013, 16:36 --

mark123, tylko by się rozwijać w życiu "ktoś''w głowie nie wystarcza. ;)
Saraid

Samotność

przez carlosbueno 17 mar 2013, 16:36
Saraid napisał(a):carlosbueno, bycie z drugim człowiekiem to relacje interpesonalne ,inaczej zostaniesz sam Twój wybór.

abym mógł nawiązać jakieś głębsze relacje interpersonalne musiałbym znaleźć pracę ale praca ta która miałem wcześniej powodowała że traciłem chęć na takie relacje, jakieś błędne koło albo znowu szukam se wymówek raczej.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez TwojaLaura1 17 mar 2013, 16:39
ala1983, teraz juz z malo kim utrzymuje znajomosc bo mialam tego dosyc, bylam laska na impreze, to nie jest dla mnie fajne bo czuje sie taka banalna i nic nieznaczaca. wyglad i wyglad. odcinam sie od ludzi juz, mecza mnie tosktyczne znajomosci na impreze itd - usunelam wszystkie konta interentowe, blogi ktore mialam itd, skasowalam fb z masa znajomych na chwile. lubie znaczyc cos wiecej, ocenianie przez wyglad totalnie mnie nie satysfakcjonuje. to tez pewnie dlatego ze mam mega niskie poczucie wlasnej wartosci i tak jest. plus cenie sobie BEZINTERESOWNOŚĆ

Saraid, nie, z tym tez mam problem i pewnie tu sie wszytsko zaczyna
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez Saraid 17 mar 2013, 16:39
carlosbueno, dokładnie Ty szukasz wymówek tak naprawdę jest Ci dobrze tak jak jest pobiadolisz ale nic nie zmienisz.
Saraid

Samotność

przez zmienny 17 mar 2013, 16:39
Saraid, niektorzy nie maja po prostu latwosci w utrzymywaniu i nawiazywaniu relacji. ja od ludzi oczekuje lojalnosci i akcpetacji, moze zbyt duze wymagania to sa.
zmienny

Samotność

przez jaga70 17 mar 2013, 16:40
Carlobueno , do wczoraj nie wiedziałam co mi jest, zawsze były różne diagnozy: depresja, neurastenia, dystymia, zaburzenia depresyjno-lękowe, ale tak naprawdę żadne objawy do mnie nie przystawały. Wczoraj, po spotkaniu, ogromnie zestresowana i zdołowana, rozpoczęam rozmowę na gadu z przyjaciółka, wirtuaplną zresztą i ona wspomniała o socjofobii. Kiedy poczytałam o ty, szczena mi opadła i doznałam olśnioenia że to jest właśnie to. Dziwę się jedyno, że moja terapeutka przez dwa lata tego nie zdiagnozowała,
Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą.Joanne Kathleen Rowling

Sortuj wg