Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Krikos 13 lut 2013, 17:49
Nigdy nie byłem na poważnie z nikim w związku, w sumie bardziej tak chciałem bo możliwości związania się były. W ostatnim czasie poznałem kogoś na kim zaczęło mi trochę zależeć ale wiem, że z jej strony nic z tego nie będzie. Na co dzień pracuję, znajomych z którymi utrzymuję kontakt mogę wyliczyć na palcach jednej ręki, czasem wyjdę na jakąś imprezkę ale to raczej by chyba się napić. W ostatnim czasie zaczynam się dołować bo prócz pracy nie mam żadnych obowiązków ani nikogo na kim mi zależy, jakiś przygaszony jestem i w ogóle.
Czy zaczyna mi dolegać jakaś depresja? Zawsze byłem twardy ale w ostatnim czasie po niepowodzeniu z kimś na kim zależało jakby coś pękło we mnie.

Samotność

przez depresyjny86 14 lut 2013, 04:02
Candy miałem na myśli to,że za słowami powinny być też czyny.Samo mówienie kocham jest bezużyteczne jeżeli w praktyce nie okazuje się tej miłości dziecku.

-- Cz lut 14, 2013 4:07 am --

O ku.wa pomyliłem tematy!..... :oops: :oops: :oops: :oops:

Aaaa jednak nie,dyskusja na temat o który mi chodziło byla po prostu 3 strony temu,uff ;)
:)

Samotność

przez Saraid 14 lut 2013, 09:15
Krikos jestes przygnebiony po niepowodzeniu to raczej naturalnie daj sobie czas,ale sie nie poddawaj temu poniewaz to co nas spotyka w zyciu glownie zalezy od nas samych naszego nastawienia do samych siebie i swiata.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ja123 14 lut 2013, 12:51
dzien w dzien cztery sciany, i przekonanie ze chec bycia z kims to slabosc a ja slabym by nie moge... zamkniete kolo

Samotność

przez samotna_17 14 lut 2013, 19:38
sleepwalker napisał(a):Ale czy wy też tak macie... niby jesteśmy samotni, a ja np. często powtarzałam schematy w których próbowałam do kogoś się zbliżyć, ale uciekałam - bo samemu bezpieczniej.

Jestem tu nowa i jak większość z was mam problemy od jakiś 2 lat cierpię na depresje i nie moge nawiązać z nikim relacji jestem też od 2 lat w nowej szkole i nie mam przyjaciół owszem rozmawiam z ludzmi w szkole ale gdy wiem że moglibyśmy trzymać się lepiej uciekam.Ale nie chce tak już żyć rodzice zapisali mnie do psychiatry ale sama muszę coś zmienić w sobie i chciałam zacząć od nawiązania relacji z nowymi ludzmi myślę że to forum pomoże mi w tym bo łatwiej rozmawiać z ludzmi którzy mają podobne problemy.Więc jak ktoś chce to piszcie

Samotność

przez depresyjny86 14 lut 2013, 20:57
Samotna_17 czuj się tu jak w domu ;)
:)

Samotność

przez Cleo1978 14 lut 2013, 21:02
Dzisiaj glupi dzień kiedy bardziej zastanawiamy się nad samotnością

Samotność

przez samotna_17 14 lut 2013, 22:10
Dziękuje ;)

Samotność

przez niewidoczny 14 lut 2013, 22:12
samotna_17, czujesz jakąś presje w szkole?
niewidoczny

Samotność

przez ( Dean )^2 16 lut 2013, 18:38
Kurde tak sie zastanawiam co jest ze mną nie tak.Nie rozumiem czym różnie się od innych.Nie wiem jak to jest że inni łaczą sie w pary a ja nie moge znaleśc nikkogo do kogo bym pasował.Może to nieskromne ale nie wydaje mi sie żebym był brzydki:Pna pewno jestem zadbany ładnie sie ubieram dbam o swój wygląd i zapach:P
Czesto zdaje mi sie że nawet podobam się niektórym dziewczynom ale nie umiem zacząć żadnej relacji poza tym spotykam ich tak mąło.
Niech mi ktoś powie kurde GDZIE można kogos poznac,gdzie Ci wszyscy ludzie w około ise odnajdują jak oni to robią że łaczą się w pary odnajdują się bo ja nie wiem.
I smutno mi troszkę że jestem sam :(
Najgorszy jest wiatr.

Samotność

przez Krikos 16 lut 2013, 21:45
( Dean )^2 napisał(a):Kurde tak sie zastanawiam co jest ze mną nie tak.Nie rozumiem czym różnie się od innych.Nie wiem jak to jest że inni łaczą sie w pary a ja nie moge znaleśc nikkogo do kogo bym pasował.Może to nieskromne ale nie wydaje mi sie żebym był brzydki:Pna pewno jestem zadbany ładnie sie ubieram dbam o swój wygląd i zapach:P
Czesto zdaje mi sie że nawet podobam się niektórym dziewczynom ale nie umiem zacząć żadnej relacji poza tym spotykam ich tak mąło.
Niech mi ktoś powie kurde GDZIE można kogos poznac,gdzie Ci wszyscy ludzie w około ise odnajdują jak oni to robią że łaczą się w pary odnajdują się bo ja nie wiem.
I smutno mi troszkę że jestem sam :(

Też bym to chciał wiedzieć, mam tak samo jak ty.

Samotność

przez karlolinka 17 lut 2013, 01:37
Hej a co Wy na to, żeby się jakoś wspólnie zorganizować i zaradzić tej samotności :)?

Samotność

przez niewidoczny 17 lut 2013, 01:43
karlolinka, a co proponujesz?
niewidoczny

Samotność

przez Skipper 17 lut 2013, 01:46
karlolinka proponuje masowe bukkake na jej facjate
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

Sortuj wg