Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez inbvo 26 sty 2013, 22:28
Kiya, byleby już niedługo nie zaczęło się od zera na nowo ....
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez Kiya 26 sty 2013, 22:39
inbvo, w tej samej, czy w innej osobie?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez ( Dean )^2 26 sty 2013, 23:42
nie wiem co teraz zrobie,moje jedyne szczątkowe relacje z ludzmi jakie miałem były na studiach,teraz mam powtarzac semestr,wrócić do domu,bede kompletnie sam przez najbliższe dziewięć miesięcy,oszaleje.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez black swan 27 sty 2013, 00:10
wrócić do domu,bede kompletnie sam przez najbliższe dziewięć miesięcy,oszaleje

Witaj w klubie, w domu na zadupiu, kompletnie sama, od prawie dziesięciu miesięcy. :D I tak - prawie oszalałam. :D
No risk - no fun, no pain - no gain.

Samotność

przez niewidoczny 27 sty 2013, 01:47
black swan, to jak Ty żyjesz? :)

W sumie u mnie stagnacja ostatnio... I jakoś lęki bardziej blokują.
niewidoczny

Samotność

przez black swan 27 sty 2013, 15:06
niewidoczny, mniej-więcej tak żyję. Jeżdżę czasami do miasta albo po prostu się przejechać, połazić po jakichś sklepach, itp, szukam pracy przez net od początku stycznia (średnio 2 dni szukania w tygodniu), łażę po lesie na spacery, teraz pracuję trochę nad swoimi problemami psychicznymi sama, rozmyślam nad swoim życiem...

Ja nie mam jakichś sprecyzowanych lęków, bardziej jakiś lęk uogólniony. Chciałabym wszystko zmienić, wywrócić do góry nogami, ale boję się podejmować radykalne decyzje. Dlatego wolę najpierw znaleźć pracę, a dopiero potem się wyprowadzić, choć może powinnam zrobić odwrotnie...

Samotność

przez niewidoczny 27 sty 2013, 15:45
black swan, przynajmniej w jakimś kierunku idziesz.... Sama jesteś w stanie coś wypracować? Z pracą chyba ciężko cokolwiek znaleźć, co?
niewidoczny

Samotność

przez black swan 27 sty 2013, 16:30
niewidoczny, jakieś postępy zrobiłam w tej pracy nad sobą. Uświadomiłam sobie dość sporo rzeczy, a zaczęłam właśnie na początku stycznia po mojej pierwszej w życiu wizycie u psychiatry. ;) Samoświadomość jest ważnym elementem radzenia sobie z problemami. A z pracą, to rzeczywiście dość ciężko, ale jutro jadę na rozmowę kwalifikacyjną prawie na drugi koniec Polski - pokusiłam się o to, bo odpowiedzieli mi na cv z dość dobrej firmy, inaczej bym się nie wybrała. :P Nawet jak mnie nie przyjmą, to zawsze jakieś doświadczenie, może pchnie mnie to do przodu mocniej, może dostanę jakiegoś kopa do działania. U mnie jest trochę tak, że chcę, ale się boję i to mnie blokuje w działaniu. Podświadomie boję się wyjść z bezpiecznej skorupy dopóki nóż nie wisi mi nad gardłem, mam co jeść i za co się utrzymać. Ale niestety czas nie stoi, życie idzie do przodu, a nie chcę aby mi tak zlatywało w dalszym ciągu. Zastałam się przez tą jesień i zimę, teraz chcę w końcu ruszyć dupę, że się tak wyrażę. ;)

Samotność

przez niewidoczny 27 sty 2013, 18:40
black swan, no to w końcu w większą aktywność wejdziesz myślę ;) Ważne by się rozruszać to zaczniesz w końcu sięgać dalej... A jak wizyta przebiegła u psychiatry?
niewidoczny

Samotność

przez tahela 27 sty 2013, 18:55
Ja samotnie pomimo wielu znajomosci, czy jest powód tego jest , boje sie ,ze tak juz pozostanei na zawsze.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez inbvo 27 sty 2013, 19:01
tahela, na pewno nie zostanie ;)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez black swan 27 sty 2013, 19:13
niewidoczny, była stresująca, zwierzać się jakiemuś obcemu facetowi ze swoich osobistych problemów życiowych... Nie potrafiłam tego zrobić chłodno i normalnie, oczywiście zalałam się łzami, ryczałam jak nienormalna i smarkałam w chusteczki. Poza tym ciężko wszystkie swoje psychiczne problemy z całego życia streścić na jednej wizycie. Poza tym na niektóre pytania było ciężko odpowiedzieć. Ale po całej wizycie czułam się lżej nieco.

Samotność

przez niewidoczny 27 sty 2013, 19:24
black swan, a co poradził? Jakieś leki przypisał?
niewidoczny

Samotność

przez black swan 27 sty 2013, 19:50
Tak przepisał antydepresant i stabilizator, poradził psychoterapię, za parę dni mam następną wizytę to powiem, że zdecydowałam się na tę terapię i żeby mnie na jakąś zapisał. Najlepiej terapię z nfz, bo nie wyobrażam sobie prywatnie chodzić co tydzień na wizyty. Tylko nie wiem ile to będzie czekania z nfz. :? Ogólnie robił szeroki wywiad ze mną, nie dawał jakichś psycho-porad, robił notatki cały czas i zadawał pytania.

Sortuj wg