Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Arhol 05 gru 2012, 14:14
"Katowanie się" też po części odbiera chęć do działania,czasem odgórnie zakładam porażkę,nim spróbuje się czasem czegokolwiek, już jest wrażenie że "po ptokach",potem błędne koło się nakręca.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Pieprz 05 gru 2012, 14:17
"Katowanie się" też po części odbiera chęć do działania

nawet bardzo :roll:

-- 05 gru 2012, 14:17 --

A można też nazwac swoje zachowanie idiotyzmem ,ale motywować się do bycia lepszym nie katując się takim podejście do samego siebie

można, wszystko jest dość płynne
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Candy14 05 gru 2012, 14:21
A można też nazwac swoje zachowanie idiotyzmem ,ale motywować się do bycia lepszym nie katując się takim podejście do samego siebie ;)

To dziala tylko u ludzi pewnych swojej wartosci u tych z niska samoocena ciagnie w dol
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 14:35
Candy14 napisał(a):
A można też nazwac swoje zachowanie idiotyzmem ,ale motywować się do bycia lepszym nie katując się takim podejście do samego siebie ;)

To dziala tylko u ludzi pewnych swojej wartosci u tych z niska samoocena ciagnie w dol

Tzn.że są ewenementy takie jak ja ? ;) bo z tą pełnią wartości nie do końca jednak jest tak różowo u mnie ,ale nie ma czegoś takiego jak katowanie ...
szczypiorek86

Samotność

przez Candy14 05 gru 2012, 14:46
szczypiorek86, ale jednak nie uwazasz sie za totalne gowno
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Arhol 05 gru 2012, 15:09
szczypiorek86, Ale nie wygląda na to że z twoim poczuciem wartości jest tak że podchodzisz do kogoś, i czujesz się jak gówno,robal na które ta 2 osoba nie chcę patrzeć,że podejrzewasz każdego że ma cię za wcześniej wspomniane gówno,czy idiotę, z czego większość tych wizji jest wyimaginowana i nieprawdziwa.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 15:20
To skomplikowane .Pisałam już wcześniej ,że mam odpowiednią samoocenę naprawdę krytyczną wobec siebie .daje sobie sprawę z własnego wyglądu ,poziomu inteligencji...ale uważam po prostu ,że każdy ma prawo postrzegać,oceniać mnie jak chce(są oczywiście granice) tak jak ja mam prawo postrzegać,oceniać innych ...Kiedy ktoś powie mi ,że jestem taka czy tak niezaleznie czy chcąc celowo sprawić mi przykrość czy po prostu stwierdzająć szczerze nie czuje złości,żalu a tym bardzie się gorsza ...
szczypiorek86

Samotność

przez Arhol 08 gru 2012, 21:56
Czasem myślę że cała samotność to "kara" za bezczynność,za nie robienie czegokolwiek z swoim życiem itp..

Ale większość czasu myślę że wynika to z syndromu "ołowianej dupy" i unikania ludzi.

któreś z tych,raczej opcja nr 2 ma takie a nie inne konsekwencje.
Jednak miewam refleksje,nie mogę trafić na "odpowiednie osoby",czy to raczej ze mną jest mocno nie tak jak trzeba...?
Moderator

Samotność

przez szczypiorek86 08 gru 2012, 22:32
Saiga napisał(a):Czasem myślę że cała samotność to "kara" za bezczynność,za nie robienie czegokolwiek z swoim życiem itp..

Ale większość czasu myślę że wynika to z syndromu "ołowianej dupy" i unikania ludzi.

któreś z tych,raczej opcja nr 2 ma takie a nie inne konsekwencje.
Jednak miewam refleksje,nie mogę trafić na "odpowiednie osoby",czy to raczej ze mną jest mocno nie tak jak trzeba...?

Chcesz to mądrze gadasz... ;)
szczypiorek86

Samotność

przez Candy14 08 gru 2012, 22:33
Bo to madry facet :)

Samotność

przez inbvo 08 gru 2012, 22:40
szczypiorek86 napisał(a):Chcesz to mądrze gadasz... ;)
Candy14 napisał(a):Bo to madry facet :)
hehe jakie tu komplementy lecą dla kolegi ;) :D
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez Candy14 08 gru 2012, 22:42
inbvo, bo lubimy kolege ;)

Samotność

przez szczypiorek86 08 gru 2012, 23:10
Candy14 napisał(a):inbvo, bo lubimy kolege ;)

Aż tak to nie ... :P
szczypiorek86

Samotność

przez Candy14 08 gru 2012, 23:16
Ja tam lubie :)

Sortuj wg