Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Pieprz 04 gru 2012, 22:44
Candy14 napisał(a):
jak przykładowo facet jest gruby i spróbuje kilka razy zarwać laskę i usłyszy że jest grubasem itp

Jezeli jest interesujacym grubasem to nie uslyszy

może nie od Ciebie ale usłyszy

-- 04 gru 2012, 22:45 --

Ale z 2 strony żadnej nie podrywałem

to jak potwierdzasz? :)

-- 04 gru 2012, 22:46 --

szczypiorek86, czyli kompleks to nie zauważanie u siebie wady tylko katowanie się tą wadą?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez Candy14 04 gru 2012, 22:48
Nie do konca.. to faceci oceniaja laski po wygladzie i jak jest gruba to ma spadac
My potrafimy sie nawet zakochac w grubasach o ile sa interesujacy. I naprawde znam swietnych facetow z brzuszkiem. Jeden niedlugo sie zeni ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez szczypiorek86 04 gru 2012, 22:53
szczypiorek86, czyli kompleks to nie zauważanie u siebie wady tylko katowanie się tą wadą?

Tak dla mnie własnie tak...Wcześniej pisałam ,że np. ja mam odpowiednią(krytyczną wobec siebie) ocenę ,ale się tym nie zadręczam ,nie uważam się z tego powodu za gorszą bo przede wszystkim gorszy/lepszy to pojęcia względne...
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 04 gru 2012, 22:59
szczypiorek86, to mamy cos wspolnego. Ja tez widze swoje niedoskonalosci ale lubie sie razem z nimi. Mam tez przeciez zalety :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez szczypiorek86 04 gru 2012, 23:06
Candy14 napisał(a):szczypiorek86, to mamy cos wspolnego. Ja tez widze swoje niedoskonalosci ale lubie sie razem z nimi. Mam tez przeciez zalety :105:

Ja też i to ile :P
szczypiorek86

Samotność

przez Kiya 04 gru 2012, 23:25
Ja nie mam żadnych zalet. I szkoda by mi było osoby, która chciałaby ze mną być.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez amelia83 04 gru 2012, 23:32
Kiya, :nono: :nono: masz zalety!!!!! jesteś madrą, wartościową dobrą kobietą
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Samotność

przez barikello 05 gru 2012, 01:31
Jeśli już wspomnieliście o 'grubasach'.... Znam z widzenia jednego kolesia, urodą nie grzeszy, inteligencją chyba też, nawet nie wiem czy zawodówkę skończył. A jednak znajomych ma sporo, należy nawet do jakiejś 'zgrajki'. Wszystko dlatego, ze jest wygadany (chociaż to jego 'wygadanie' graniczy z prymitywizmem i wulgarnością), kręci się w towarzystwie, pójdzie na imprezę żeby się nachlać.... nie wiem czy ma dziewczynę, czy się komuś podoba, ale swoją drogą to trochę też boli, że osoba (już nie mówię tutaj o wyglądzie) której w głowie tylko picie, prymitywne tematy itd. ma w okół siebie tylu ludzi a ja (chociaż nie uważam się za jakiś cud natury) nie mam co ze sobą zrobić i cięzko mi z kimkolwiek nawiązać kontakt.

Wszystko pewnie przez 'modę' na takie właśnie życie i zachowania... studia, boję się żę jak pójdę kiedyś na nie, to nie będę tam pasował, bo trafię na podobnych ludzi do opisu tego kolesia. I znowu sam. :roll:
barikello

Samotność

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 01:56
No i tutaj się zgodzę z tym prymitywizmem ,ale co zrobisz "pozerstwa" nie przeskoczysz .Nie pocieszę Cię ,że znam więcej niż jedną taką osobą .Zresztą co ja mówię skoro kiedyś,kiedyśteż w podbny(nie identyczny ;) sposób próbowałam "podbijać Świat" ,ale okazało się,że chyba jednak ukrywam w sobie coś innego na szczęście...
szczypiorek86

Samotność

przez freya 05 gru 2012, 01:58
szczypiorek86, racja, też kiedyś w liceum dużo imprezowałam, ale dawało to krótkotrwałe uczucie szczęścia.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 01:59
freya napisał(a):szczypiorek86, racja, też kiedyś w liceum dużo imprezowałam, ale dawało to krótkotrwałe uczucie szczęścia.

Tu nawet nie chodzi o imprezowanie akurat ;)
szczypiorek86

Samotność

przez barikello 05 gru 2012, 02:01
szczypiorek86, lubisz mnie chyba skoro odpisujesz na moje nic nie warte posty :mrgreen:

A tak na poważnie to ja też nie chcę się dostosowywać do takich ludzi. Trudno, akceptuję to, że taka jest rzeczywistość (nie mam w sumie innego wyboru, niż nauczyć się żyć z takimi ludźmi), aczkolwiek ja do takiego świata nie pasuję. Warto być sobą i nie zmieniać się na siłę, byle by tylko zaimponować innym. Chciałbym mieć normalnych znajomych, a nie takich, dla których liczy się tylko flacha i impra :P Poza tym wolę ludzi wrażliwych, szczerych, ciągnie mnie chyba do ludzi ze zwykłymi życiowymi problemami a nie do tych żyjących beztrosko. Tylko od tych pierwszych zresztą mógłbym się jeszcze czegoś nauczyć w życiu.
barikello

Samotność

przez freya 05 gru 2012, 02:06
barikello, ile masz lat? W pewnym wieku większość osób przechodzi etap imprezowania.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez barikello 05 gru 2012, 02:10
freya, mam 21 lat, ale jakoś nigdy nie przepadałem za imprezami. Chodzi mi raczej o rozrywki typu 'kluby nocne', czy jakieś inne miejscówy z piszczącymi różowymi lalami i wódą w roli głównej. Na jakiś koncert, bardziej kameralny, bym się wybrał...jakby było z kim :D Chodzi mi o jakiś poziom takiego miejsca, czy o fakt że chodzą tam ludzie inteligentniejsi od parapetów :P

Ale bez sensu piszę :mrgreen:
barikello

Sortuj wg