Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Michuj 29 lis 2012, 23:23
a to ma być kara

za karę proponuje okład z młodych piersi. ;)
Loża szyderców

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 23:25
Michuj, :lol: :P
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez *Wiola* 29 lis 2012, 23:25
ladywind napisał(a):łatwe nie jest ale możliwe.

Jesli chodzi zaś o inteligencje to nie wiem jaką Wy macie na myśli, bo ja mam taki tego obraz, że te osoby są kreatywne, , realizują własne cele, są żywiołowi i łatwo pokonują przeszkody..

Chyba będę nieskromna, ale wydaje mi się ,że mam cechy które wymieniłaś i wcale mnie to od problemów psychicznych nie uchroniło :roll:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 23:29
Problemy to każdy jakieś ma, na tym forum psychiczne, ale też w różnym stopniu. Nie wiem jakie Ty masz/miałaś ale być to co w Twoim wypadku utrudniło Ci nieco życie w wypadku osób mniej dynamicznych by całkiem pogrzebało czyjeś możliwości.
LucP84

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 23:43
*Wiola*, tak jak napisał LucP84 są różne poziomy problemów psychicznych. Jedni mają je mniej nasilone przez co łatwiej radzą sobie w życiu i są w stanie pokonywac mniej lub bardziej trudności i mimo choroby czerpać z życia jakies pozytywne aspekty a sa takie których problemy psychiczne przerastają i stają sie nieznosne do tego stopnia, że odechciewa się wszystkiego, nie mówiąc o życiu...
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Candy14 29 lis 2012, 23:44
o nie chciałabym aby facet był mądrzejszy albo lepszy w czyms ode mnie.

A ja tak. Bardzo sie ciesze, ze moj facet jest w niektorych dziedzinach lepszy i madrzejszy ode mnie bo zmusza mnie to do rozwoju i uczenia nowych rzeczy
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 23:46
Candy14 napisał(a):
o nie chciałabym aby facet był mądrzejszy albo lepszy w czyms ode mnie.

A ja tak. Bardzo sie ciesze, ze moj facet jest w niektorych dziedzinach lepszy i madrzejszy ode mnie bo zmusza mnie to do rozwoju i uczenia nowych rzeczy

Równie dobrze Ty mogłabys być mądrzejsza od swojego faceta i przykładem do rozwoju:)

Samotność

przez Candy14 29 lis 2012, 23:47
Tylko jak związek opiera się głównie na uczuciu to może łatwo się rozpaść jak te uczucia nieco przygasną, a według jakichś badań taka szaleńca miłość trwa jakiś konkretny czas zwykle, już nie pamiętam czy do jednego czy dwóch lat.

Mowisz o zakochaniu.. rzeczywiscie mija i albo przerodzi sie w milosc albo nic z tego nie wyjdzie. A zeby milosc nie wygasla to trzeba rzeczywiscie o nia dbac.
czesto takie inteligetne mają wysokie mniemanie o sobie. A napewno mierzą wysoko i nie w ludzi z problemami psychicznymi. Tak samo jest z ładnymi, mądrymi mężczyznami.

nie jest to regula.. madry i ladny nie znaczy niezaburzony a zaburzony roznie wybiera ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez amelia83 29 lis 2012, 23:48
ladywind, a w innych dziedzinach na pewno Kajka jest lepsza od swojego kochanego. trza się uzupełniać :smile:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Samotność

przez Candy14 29 lis 2012, 23:49
Równie dobrze Ty mogłabys być mądrzejsza od swojego faceta i przykładem do rozwoju:)

I pewnie w pewnych dziedzinach jestem. Przeciez nikt nie jest swietny we wszystkim a jezeli ytak mysli to cos z nim nie hallo ;) Fajnie jak partnerzy wzajemnie sie inspiruja i ucza od siebie

Samotność

przez freya 29 lis 2012, 23:50
Zgadzam się z Candy14 nie generalizujmy.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 23:54
Candy14 napisał(a):

I pewnie w pewnych dziedzinach jestem. Przeciez nikt nie jest swietny we wszystkim a jezeli ytak mysli to cos z nim nie hallo ;) Fajnie jak partnerzy wzajemnie sie inspiruja i ucza od siebie

dokładnie:)

Samotność

przez *Wiola* 29 lis 2012, 23:57
ladywind napisał(a):*Wiola*, tak jak napisał LucP84 są różne poziomy problemów psychicznych. Jedni mają je mniej nasilone przez co łatwiej radzą sobie w życiu i są w stanie pokonywac mniej lub bardziej trudności i mimo choroby czerpać z życia jakies pozytywne aspekty a sa takie których problemy psychiczne przerastają i stają sie nieznosne do tego stopnia, że odechciewa się wszystkiego, nie mówiąc o życiu...

Jeśli chodzi o nasilenie to na pewno nie było małe, Może po prostu specyfika - bo mi raczej nie brakowało i nie brakuje chęci do życia, no może zdarza się to czasami ale raczej rzadko. Natomiast miałam lęki do tego stopnia ,że prze 5 lat nie byłam w stanie sama wyjść z domu a w pewnym momencie sama w nim zostać. Natomiast depresji jako takiej nie miałam, może ze 3 epizody ale też nie takie typowe, ja ryczałam wtedy non stop.
Moderator

Samotność

przez freya 30 lis 2012, 00:05
Każdy człowiek ma jakieś problemy, dlatego jeśli nie łącza ich głębsze uczucia to jak mają siebie wzajemnie wspierać?

-- 29 lis 2012, 23:11 --

ladywind napisał(a):
Candy14 napisał(a):

dokładnie:)

No właśnie, bo inaczej po paru miesiącach zanudzili by się ze sobą .
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Sortuj wg