Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez bittersweet 29 lis 2012, 22:45
carlosbueno napisał(a):ale te ładne i inteligentne jednocześnie są zwykle zajęte ;)

W/g mnie inteligencja to raczej przeszkoda w zdobyciu partnera, trudno znaleźć kogos na podobnym poziomie intelektualnym. A takim "inteligentnym inaczej" łatwo wcisnąc kit i zaimponować. A ładnych i mądrych kobiet to faceci sie szczególni boją, chyba im sie jakieś kompleksy uruchamiają 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez freya 29 lis 2012, 22:45
Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają.

Chyba coś w tym jest, że inteligencja odstrasza, bo ja uważam się za osobę ambitną i bardzo ciężko jest mi znaleźć odpowiedniego mężczyznę.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 22:47
freya, najlepiej trafic na podobna osobe do siebie, mysle że wtedy jest szansa na udany związek
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Arhol 29 lis 2012, 22:52
Ja również jestem niestety taki że lubię te ładne ale też by sobą prezentowały jakiś poziom intelektualny,wyższy niż "tipsiary" których jest dosyć sporo.
Jednak większość ładnych i mądrych kobiet, tu jest problem, u żadnej nie mam szans,albo są zajęte :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Michuj 29 lis 2012, 22:52
najlepiej trafic na podobna osobe do siebie

co jest niezmiernie łatwe ;/
Loża szyderców

Samotność

przez freya 29 lis 2012, 22:57
ladywind, też nie wierzę w teorię przeciwieństw. Trzeba mieć jakieś wspólne cechy, zainteresowania czy pogląd na życie. Sądzę, że również wsparcie i zrozumienia jest to niezwykle ważne w związku.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 22:57
łatwe nie jest ale możliwe.

Jesli chodzi zaś o inteligencje to nie wiem jaką Wy macie na myśli, bo ja mam taki tego obraz, że te osoby są kreatywne, nie mają problemów psychicznych, realizują własne cele, są żywiołowi i łatwo pokonują przeszkody. Nie sądze by tacy ludzie byli zainteresowani kims, kto wcina psychotropy i ma problem ze sobą.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 22:58
freya napisał(a):
Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają.

Chyba coś w tym jest, że inteligencja odstrasza, bo ja uważam się za osobę ambitną i bardzo ciężko jest mi znaleźć odpowiedniego mężczyznę.
Bo kobiety mają ewolucyjnie zakodowane by partner był conajmniej równy im, a najlepiej nieco je przewyższał możliwościami, pozycją itp. No i w takim wypadku masz znacznie mniej dostępnych facetów o takim poziomie, a spośród nich wielu będzie wolało też te wyraźnie mniej ambitne, żeby nie musieć ciągle pilnować się trzymania poziomu.

-- 29 lis 2012, 22:01 --

ladywind napisał(a):Jesli chodzi zaś o inteligencje to nie wiem jaką Wy macie na myśli, bo ja mam taki tego obraz, że te osoby są kreatywne, nie mają problemów psychicznych, realizują własne cele, są żywiołowi i łatwo pokonują przeszkody. Nie sądze by tacy ludzie byli zainteresowani kims, kto wcina psychotropy i ma problem ze sobą.
No ja takie coś mam na myśli właśnie - inteligencja jako teoretyczna inteligencja i umiejętność jej wykorzystania.

Ktoś kto jest inteligentny na zasadzie książkowej, że ma dużą wiedzę ale nic konkretnego nie potrafi i nie ma osiągnięć to raczej jest ofiarą losu obecnie a nie kimś wyróżniającym się intelektem.
LucP84

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 23:03
LucP84, to ja jestem wyjątkiem od reguły ;) bo nie chciałabym aby facet był mądrzejszy albo lepszy w czyms ode mnie. Raczej by mnie to niesatysfakcjonowało . Wolałabym w związku równy poziom.

Samotność

przez Michuj 29 lis 2012, 23:09
ladywind, to uderzaj do bonusa :P
Loża szyderców

Samotność

przez Saraid 29 lis 2012, 23:12
Michuj, jestes nie zyczliwy :P
Saraid

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 23:15
Michuj napisał(a):ladywind, to uderzaj do bonusa :P
najpierw udzerze do Ciebie z wielkim młotkiem :mrgreen: dobrze?

Samotność

przez Michuj 29 lis 2012, 23:16
ladywind, ale dmuchanym ;)
Loża szyderców

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 23:19
Michuj, takim delikatnym, oj nie :P za dobrze by Ci było, a to ma być kara :P ;)

Sortuj wg