Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Nana13 29 lis 2012, 21:02
Np. taka, ze fucking frienda sie nie kocha tylko lubi. Mimo, ze ma sie ff to mozna sobie spokojnie czekac na tego wymarzonego "ksiacia" bez cisnienia (np. seksualnego) :smile:
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Samotność

przez inbvo 29 lis 2012, 21:12
a u mnie jest tak, że podobają mi się te, które są bardziej interesujące "intelektualnie" (?nie wiem czy dobre słowo, wiadomo o co chodzi;), nawet nie z wyglądu, tylko najbardziej z osobowości.
tylko że boję się coś zrobić, bo myślę że taka to mnie nie zechce...
pokręcone.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 21:14
Ja nie wierzę w księżniczki, przeznaczenie itp. Poprzez brak jakiejś wielkiej miłości miałem na myśli brak jakiejś silnej fascynacji, może bardziej typ osobowości podchodzący nieco na chłodno ogólnie do uczuć, a nie bycie z kimś i wzdychanie do innych. Czy może to że przyjaźń, przywiązanie i seks są dla mnie wystarczającym elementem związku. Chyba nawet taka bardzo zakochana by mnie nieco męczyła.

-- 29 lis 2012, 20:17 --

inbvo napisał(a):a u mnie jest tak, że podobają mi się te, które są bardziej interesujące "intelektualnie" (?nie wiem czy dobre słowo, wiadomo o co chodzi;), nawet nie z wyglądu, tylko najbardziej z osobowości.
tylko że boję się coś zrobić, bo myślę że taka to mnie nie zechce...
pokręcone.
Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają. Chyba mój ideał to taka lekko perwersyjna szara myszka z problemami psychicznymi.
LucP84

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Uciekinier 29 lis 2012, 22:00
Czy to wieczna samotność przygwoździła mnie do siebie, że nie potrafię wyzwolić uczuć do niej ? Przecież wydaje się być tą, którą szukałem, a jednak nie potrafię określić czy cokolwiek czuję, wiem tylko, że jest mi bratnią duszą. Może na coś więcej muszę poczekać ? Trudne wybory. Teraz wiem, że codzienna samotność i stagnacja były dla mnie najlepsze, w czym się najlepiej odnajduję, choć wydaje się to irracjonalne, zwłaszcza że kiedyś mnie to niszczyło.

Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 22:07
Może miałeś zbyt wyidealizowany obraz wcześniej i teraz trudno Ci dopasować realną osobą.
Albo to że masz w podpisie osobowość schizoidalną może oznaczać ogólny chłód emocjonalny.
LucP84

Samotność

przez inbvo 29 lis 2012, 22:12
LucP84 napisał(a):Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają. Chyba mój ideał to taka lekko perwersyjna szara myszka z problemami psychicznymi.
właśnie mi się inteligentne podobają...

Samotność

przez carlosbueno 29 lis 2012, 22:17
a mi się podobają i inteligentne i ładne, po co się ograniczać. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Candy14 29 lis 2012, 22:18
W sumie jaka jest różnica pomiędzy fucking friends + wierność/wyłączność a związkiem...

no raczej duza... fucking friend zaspokaja tylko jedna sfere zycia i raczej nie zamierzalabym mu gotowac, prac i sprzatac jak to bywa w zwiazku. Nie widzialabym tez powodu dla ktorego mialabym sie kolo niego budzic

-- 29 lis 2012, 22:18 --

Carlos slusznie :D Mierz wysoko
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 22:21
inbvo napisał(a):
LucP84 napisał(a):Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają. Chyba mój ideał to taka lekko perwersyjna szara myszka z problemami psychicznymi.
właśnie mi się inteligentne podobają...

czesto takie inteligetne mają wysokie mniemanie o sobie. A napewno mierzą wysoko i nie w ludzi z problemami psychicznymi. Tak samo jest z ładnymi, mądrymi mężczyznami.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez carlosbueno 29 lis 2012, 22:29
ale te ładne i inteligentne jednocześnie są zwykle zajęte ;) albo taki bezrobotny z problemami psychicznymi nie jest dla nich odpowiednim kandydatem.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez inbvo 29 lis 2012, 22:30
ladywind napisał(a):czesto takie inteligetne mają wysokie mniemanie o sobie. A napewno mierzą wysoko i nie w ludzi z problemami psychicznymi. Tak samo jest z ładnymi, mądrymi mężczyznami.
a ja jestem inteligentny i mi takie "z problemami" też się podobają. ;) bo są"nietypowe" :D

Samotność

przez freya 29 lis 2012, 22:33
Candy14 napisał(a):
W sumie jaka jest różnica pomiędzy fucking friends + wierność/wyłączność a związkiem...

no raczej duza... fucking friend zaspokaja tylko jedna sfere zycia i raczej nie zamierzalabym mu gotowac, prac i sprzatac jak to bywa w zwiazku. Nie widzialabym tez powodu dla ktorego mialabym sie kolo niego budzic

-- 29 lis 2012, 22:18 --

Też tak myślę. Jeśli nie ma uczucia między dwojgiem ludzi to nigdy nie będą oni skłonni do poświeceń ani wyrzeczeń. A więc jak tu budować jakąś relację?
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 22:38
Tylko jak związek opiera się głównie na uczuciu to może łatwo się rozpaść jak te uczucia nieco przygasną, a według jakichś badań taka szaleńca miłość trwa jakiś konkretny czas zwykle, już nie pamiętam czy do jednego czy dwóch lat.

-- 29 lis 2012, 21:38 --

Candy14 napisał(a):

To ja chyba miałem bardziej na myśli coś w rodzaju małżeństwa/związku z rozsądku, byle nie białego ;)
LucP84

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 22:45
inbvo napisał(a):
ladywind napisał(a):czesto takie inteligetne mają wysokie mniemanie o sobie. A napewno mierzą wysoko i nie w ludzi z problemami psychicznymi. Tak samo jest z ładnymi, mądrymi mężczyznami.
a ja jestem inteligentny i mi takie "z problemami" też się podobają. ;) bo są"nietypowe" :D

taa jasne
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Sortuj wg