Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Uciekinier 29 lis 2012, 22:00
Czy to wieczna samotność przygwoździła mnie do siebie, że nie potrafię wyzwolić uczuć do niej ? Przecież wydaje się być tą, którą szukałem, a jednak nie potrafię określić czy cokolwiek czuję, wiem tylko, że jest mi bratnią duszą. Może na coś więcej muszę poczekać ? Trudne wybory. Teraz wiem, że codzienna samotność i stagnacja były dla mnie najlepsze, w czym się najlepiej odnajduję, choć wydaje się to irracjonalne, zwłaszcza że kiedyś mnie to niszczyło.

Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 22:07
Może miałeś zbyt wyidealizowany obraz wcześniej i teraz trudno Ci dopasować realną osobą.
Albo to że masz w podpisie osobowość schizoidalną może oznaczać ogólny chłód emocjonalny.
LucP84

Samotność

przez inbvo 29 lis 2012, 22:12
LucP84 napisał(a):Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają. Chyba mój ideał to taka lekko perwersyjna szara myszka z problemami psychicznymi.
właśnie mi się inteligentne podobają...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 29 lis 2012, 22:17
a mi się podobają i inteligentne i ładne, po co się ograniczać. ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Candy14 29 lis 2012, 22:18
W sumie jaka jest różnica pomiędzy fucking friends + wierność/wyłączność a związkiem...

no raczej duza... fucking friend zaspokaja tylko jedna sfere zycia i raczej nie zamierzalabym mu gotowac, prac i sprzatac jak to bywa w zwiazku. Nie widzialabym tez powodu dla ktorego mialabym sie kolo niego budzic

-- 29 lis 2012, 22:18 --

Carlos slusznie :D Mierz wysoko
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 22:21
inbvo napisał(a):
LucP84 napisał(a):Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają. Chyba mój ideał to taka lekko perwersyjna szara myszka z problemami psychicznymi.
właśnie mi się inteligentne podobają...

czesto takie inteligetne mają wysokie mniemanie o sobie. A napewno mierzą wysoko i nie w ludzi z problemami psychicznymi. Tak samo jest z ładnymi, mądrymi mężczyznami.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez carlosbueno 29 lis 2012, 22:29
ale te ładne i inteligentne jednocześnie są zwykle zajęte ;) albo taki bezrobotny z problemami psychicznymi nie jest dla nich odpowiednim kandydatem.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez inbvo 29 lis 2012, 22:30
ladywind napisał(a):czesto takie inteligetne mają wysokie mniemanie o sobie. A napewno mierzą wysoko i nie w ludzi z problemami psychicznymi. Tak samo jest z ładnymi, mądrymi mężczyznami.
a ja jestem inteligentny i mi takie "z problemami" też się podobają. ;) bo są"nietypowe" :D
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez freya 29 lis 2012, 22:33
Candy14 napisał(a):
W sumie jaka jest różnica pomiędzy fucking friends + wierność/wyłączność a związkiem...

no raczej duza... fucking friend zaspokaja tylko jedna sfere zycia i raczej nie zamierzalabym mu gotowac, prac i sprzatac jak to bywa w zwiazku. Nie widzialabym tez powodu dla ktorego mialabym sie kolo niego budzic

-- 29 lis 2012, 22:18 --

Też tak myślę. Jeśli nie ma uczucia między dwojgiem ludzi to nigdy nie będą oni skłonni do poświeceń ani wyrzeczeń. A więc jak tu budować jakąś relację?
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 22:38
Tylko jak związek opiera się głównie na uczuciu to może łatwo się rozpaść jak te uczucia nieco przygasną, a według jakichś badań taka szaleńca miłość trwa jakiś konkretny czas zwykle, już nie pamiętam czy do jednego czy dwóch lat.

-- 29 lis 2012, 21:38 --

Candy14 napisał(a):

To ja chyba miałem bardziej na myśli coś w rodzaju małżeństwa/związku z rozsądku, byle nie białego ;)
LucP84

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 22:45
inbvo napisał(a):
ladywind napisał(a):czesto takie inteligetne mają wysokie mniemanie o sobie. A napewno mierzą wysoko i nie w ludzi z problemami psychicznymi. Tak samo jest z ładnymi, mądrymi mężczyznami.
a ja jestem inteligentny i mi takie "z problemami" też się podobają. ;) bo są"nietypowe" :D

taa jasne
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez bittersweet 29 lis 2012, 22:45
carlosbueno napisał(a):ale te ładne i inteligentne jednocześnie są zwykle zajęte ;)

W/g mnie inteligencja to raczej przeszkoda w zdobyciu partnera, trudno znaleźć kogos na podobnym poziomie intelektualnym. A takim "inteligentnym inaczej" łatwo wcisnąc kit i zaimponować. A ładnych i mądrych kobiet to faceci sie szczególni boją, chyba im sie jakieś kompleksy uruchamiają 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez freya 29 lis 2012, 22:45
Co rozumiesz przez interesujące intelektualnie? Mnie takie zbyt ambitne, oczytane raczej odstraszają.

Chyba coś w tym jest, że inteligencja odstrasza, bo ja uważam się za osobę ambitną i bardzo ciężko jest mi znaleźć odpowiedniego mężczyznę.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez ladywind 29 lis 2012, 22:47
freya, najlepiej trafic na podobna osobe do siebie, mysle że wtedy jest szansa na udany związek

Sortuj wg