Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez inbvo 28 lis 2012, 17:06
freya, mnie też rodzina dowala. nie przejmuj się, chociaż wiem że to trudne :(
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez LucP84 28 lis 2012, 17:08
Svafa napisał(a):Saiga, mozecie znlezć sobie jakieś hobby i tam np.spotykać sie z ludzmi podobnymi sobie zainteresowaniami,basen ,siłka ,mnóstwo miejsc w których mozna poznać ludzi.
Tylko że ja nie potrzebuję zbytnio towarzystwa oprócz znalezienia sobie partnerki. Wolę sobie posiedzieć przy komputerze niż męczyć się z jakimiś kolegami.
LucP84

Samotność

przez Saraid 28 lis 2012, 17:36
LucP84, ale tamże możesz poznac jakąś kobiete
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez LucP84 28 lis 2012, 17:40
No ale szansa mała że poznam poza netem jakąś, bo w realu nie umiem nawiązywać znajomości, a musiałbym się zmuszać do czegoś do czego mam wstręt. kontaktować z normalnymi ludźmi, z którymi kontakt mi sprawia przykrość bo im zawiszczę normalnego życia.
LucP84

Samotność

przez freya 28 lis 2012, 17:42
inbvo, dzięki. ;) Uważam, że lepiej być samemu niż później męczyć się z nieodpowiednią osobą.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Samotność

przez inbvo 28 lis 2012, 18:20
freya napisał(a):inbvo, dzięki. ;) Uważam, że lepiej być samemu niż później męczyć się z nieodpowiednią osobą.
no to na pewno
ale samotność jest i tak zła...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez kowalewski1973 28 lis 2012, 18:30
JAK PORADZIĆ SOBIE Z SAMOTNOŚCIĄ ,DEPRESJĄ,NERWICĄ. LEKI NIE LECZĄ

Samotność

przez Saraid 28 lis 2012, 18:41
kowalewski1973, na psychoterapie idż i nie pisz Caps Lockiem
Saraid

Samotność

przez LucP84 28 lis 2012, 18:50
inbvo napisał(a):
freya napisał(a):inbvo, dzięki. ;) Uważam, że lepiej być samemu niż później męczyć się z nieodpowiednią osobą.
no to na pewno
ale samotność jest i tak zła...
Ja myślę że jednak lepiej być z kimś nie do końca trafionym (zresztą to sprawa względna, po jakimś czasie można się zżyć i tak) niż być całkowicie samotnym, ale nie każdy doświadczył w życiu takiej prawdziwej głębokiej samotności, więc tego nie zrozumie.
LucP84

Samotność

przez Arhol 29 lis 2012, 01:16
LucP84, To już czasem zahacza o desperacje,nie warto być z kimkolwiek na siłę i "dusić" się w takowej relacji,owszem można iść na kompromis,zmienić to czy tamto...
Ale nie zawsze,nie wszystko
Każda rzecz ma własne granice.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 20:43
Z kimkolwiek nie, w pewnych granicach tolerancji. Nie sądzę by w związku potrzebna była jakaś wielka miłość, wystarczy że są chęci z obu stron i jakieś pożądanie.
LucP84

Samotność

przez Candy14 29 lis 2012, 20:48
Nie sądzę by w związku potrzebna była jakaś wielka miłość, wystarczy że są chęci z obu stron i jakieś pożądanie.

wielka moze nie. ale wiazanie sie bez uczucia rzeczywiscie podchodzi pod desperacje i ja wolalabym byc sama niz miec wspollokatora ktory jest mi obojetyny
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Nana13 29 lis 2012, 20:52
LucP84 napisał(a):Z kimkolwiek nie, w pewnych granicach tolerancji. Nie sądzę by w związku potrzebna była jakaś wielka miłość, wystarczy że są chęci z obu stron i jakieś pożądanie.

bez milosci zwiazek nie ma sensu, bez tego to moze jakas relacja na zasadzie fucking friends 8)
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Samotność

przez LucP84 29 lis 2012, 20:53
No ale jak obie strony się starają to nie są sobie obojętne. Być może inaczej wygląda to z perspektywy kobiet (czy co bardziej pożądanych mężczyzn) które są bardziej rozchwytywane, a z mojej perspektywy to większość wyglądających przeciętnie lub wyżej kobiet jest dla mnie atrakcyjna fizycznie. Trudniej z jakimś choć częściowym dopasowaniem psychicznym u mnie, bo wszystkie aktywne, dynamiczne mnie raczej odstręczają.

-- 29 lis 2012, 19:57 --

Nana13 napisał(a):bez milosci zwiazek nie ma sensu, bez tego to moze jakas relacja na zasadzie fucking friends 8)
W sumie jaka jest różnica pomiędzy fucking friends + wierność/wyłączność a związkiem...
LucP84

Sortuj wg