Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 19 lis 2012, 00:55
Mam wrażenie, jakby w moim życiu była ograniczona ilość miłości. Kilka lat temu wyczerpała się moja miłość do innych. A teraz i mnie nie da się już kochać.

Tęsknię.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Arhol 19 lis 2012, 01:04
Ostatnio sporo myślę...
Czy nawet ewentualne znalezienie "bratniej duszy" by coś pomogło,czy za chwilę nie odrzuciłbym tej 2 osoby bo "coś tam"?

2 kwestia,że znaleźć kogoś kto byłby "kompatybilny" ze mną,to graniczy z cudem :mrgreen:
Kiya, Zabrzmi banalnie "Don't give up"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez silence_sadness 19 lis 2012, 01:45
Saiga, na dobry początek chociaż masz takie myśli... :mrgreen:

A to już coś.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Siddhi 19 lis 2012, 02:05
Z bratnimi duszami jest ten problem, że bardzo ciężko się z nimi zbratać.

Ciekawe czy w przyrodzie występują też siostrzane dusze. :)
Siddhi

Samotność

przez silence_sadness 19 lis 2012, 02:08
Ha.. padłam..

Ja osobiście uwielbiam przyrodę.. Coś w tym musi być.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez ContaSpemSpero 19 lis 2012, 08:22
Bratnie dusze są...tzn siostrzane... ja taką znalazłam, z tymże ciężko nam,bo mamy te same problemy i jakoś żadne z nas nie potrafi sobie pomóc:( a gdzie ta duszyczka, z którą się będzie dzieliło nie tylko emocje, uczucia, przeżycia? ale także resztę życia? Jeśli chodzi o mnie, pewnie tak owej nie ma...co do Was, myślę,że nic straconego!:) Miłego dnia..teraz idę do pracy:| nastrj znów jak pogoda....jesienno-zimowy,szaro, buro z przebłyskami promieni słonecznych:/

Samotność

przez Saraid 19 lis 2012, 08:42
Kazdy moze znalezc tego kogosc z kims zechce isc przez zycie wystarczy tylko chciec .Wierzyc że sie uda kogos takiego spotka bo to polowa sukcesu.
Saraid

Samotność

przez sleepwalker 19 lis 2012, 10:24
ContaSpemSpero napisał(a):Wiem,że się nie nadaję na partnerkę do normalnego zwiąkzu, chyba byłabym też nadopiekuńczą mamą...
Może własnie to sprawiłoby, że byłabyś dla kogoś odpowiednia. Ostatecznie każdy chciałby kogoś kto się stara, komu zależy, komu można zaufać...

Saiga napisał(a):Ostatnio sporo myślę...
Czy nawet ewentualne znalezienie "bratniej duszy" by coś pomogło,czy za chwilę nie odrzuciłbym tej 2 osoby bo "coś tam"?
Taka chęć mogłaby się pojawić, ale nie znaczy że od razu wszystko musi się zepsuć. Grunt to komunikacja, jak ludzie nie potrafią ze sobą spokojnie porozmawiać to pojawiają się konflikty i wszystko się sypie.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Samotność

przez inbvo 19 lis 2012, 11:21
Svafa napisał(a):Kazdy moze znalezc tego kogosc z kims zechce isc przez zycie wystarczy tylko chciec .Wierzyc że sie uda kogos takiego spotka bo to polowa sukcesu.
naprawdę w to wierzysz? :)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez Bonus 19 lis 2012, 11:26
W mojej grupie integracyjnej, z którą przebywałem było parę dziewczyn młodszych ode mnie. Ale nie wiem czy one są wolne, czy zajęte. Nawet, jeżeli poznaje się dziewczyny realnie, to też jest to pewnym ryzykiem, bo nigdy nie wiadomo czy one są wolne, czy nie. Ja nigdy nie pchałbym się do dziewczyny, która jest zajęta. Mnie interesują tylko wolne. No ale są tacy faceci, których nie interesuje to, że dziewczyny nie są wolne i wpieprzają się do czyjegoś związku. W mojej grupie gość przystawiał się do dziewczyny, która jest w zwiazku małżeńskim i ma dziecko, ale jemu to jakoś nie przeszkadzało. Myślał, że uda mu się ją zdobyć, ale ona go ignorowała, a on sam jest juz w związku. Tak twierdził. W taki sposób tworzą się zdrady, bo ludzie chodza na dyskoteki, tam jest wiele dziewczyn, a tacy goście przystawiaja się nie do jednej, ale do kilku dziewczyn i myślą tylko o bzyknięciu ich. Skoro ktoś lubi "życie rozrywkowe", to niech się z nikim nie wiąże, niech będzie wolny i wtedy może sobie "wyrywać" dziewczyny. Mnie jakoś nigdy nie kręciło takie życie na dyskotekach, co nie znaczy, że jestem przeciwny zabawie w pełnej kulturze i w miłym klubie z dobrą muzyką.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Saraid 19 lis 2012, 11:28
inbvo napisał(a):
Svafa napisał(a):Kazdy moze znalezc tego kogosc z kims zechce isc przez zycie wystarczy tylko chciec .Wierzyc że sie uda kogos takiego spotka bo to polowa sukcesu.

Tak bo w moim życiu się to sprawdziło .
Saraid

Samotność

przez inbvo 19 lis 2012, 11:43
Svafa napisał(a):
inbvo napisał(a):

Tak bo w moim życiu się to sprawdziło .
nie wiem czy pozytywne myślenie ma taką siłę przebicia, ale cieszęsięże u Ciebie działa:)

Samotność

przez Saraid 19 lis 2012, 11:49
inbvo, tak pozytywne myślenie ma wielką siłę uwierz,ja totalny sceptyk mimo wszystko postanowiłam nad sobą popracować ...oj długo to trwało ale jakieś efekty widać ;) czego Tobie również życze :smile:
Saraid

Samotność

przez inbvo 19 lis 2012, 11:55
Svafa, ok, wezmę to pod uwagę.
dzięki:)

ale to nie jest takie proste i nie zawsze coś wyjdzie. trochę od szczęścia zależy i temu szczęściu trzeba pomóc. właściwie to umieć mu pomóc. ;)
Ostatnio edytowano 19 lis 2012, 11:57 przez inbvo, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg