Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez silence_sadness 17 lis 2012, 23:27
Wczoraj moja brata dusza sobie poszla... :roll:

No ale coz nie moge na sile kogos przy sobie trzymac.. :cry:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez diatas 17 lis 2012, 23:30
Nie każdy musi być duszą towarzystwa, ale w głębi chyba kazdy by chciał :) Ja bym chciał
Jest tylko jedna rzecz której chcę - dobrze się czuć.

Samotność

przez inbvo 17 lis 2012, 23:32
ladywind napisał(a):
inbvo napisał(a):jedni są duszą towarzystwa, inni nie. ludzie są różni, nie gorsi i lepsi..

Takie podejscie podoba mi sie:)

właśnie:)

ale:
Ale uważam, ze warto miec jakiegos przyjaciela, z którym mozna dzielic swoje przezycia, radosci, smutki..

Saiga napisał(a):Ale chyba warto mieć tą "bratnią duszę",czy choćby 1 osobę której można jako-tako zaufać i pogadać na każdy temat.
to prawda

silence_sadness napisał(a):Wczoraj moja brata dusza sobie poszla... :roll:

No ale coz nie moge na sile kogos przy sobie trzymac.. :cry:
może nie jest tak źle:)
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez silence_sadness 17 lis 2012, 23:34
diatas, no tak..

Ale natura nie kazdemu na to pozwala..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez Arhol 17 lis 2012, 23:35
Czasem pasje,zajęcie potrafią zastąpić i wyelminować potrzebę kontaktu z ludźmi...
diatas, Czy ja wiem?
Mi np brakuje czasami towarzystwa,ale z 2 strony często cenie sobie święty spokój
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez silence_sadness 17 lis 2012, 23:37
inbvo, jest tragicznie...

No ale odbilam to sobie i dzis o 6 rano spotkalam sie z dobrym kolega , z ktorym moglam sobie pogadac.. oderwal mnie od tego calego myslenia..

dziwne to uczucie kiedy przyjaciel bez zadnego powodu zrywa znajomosc.. tym bardziej pod byle pretekstem , ze nie chce cie zranic.. :evil: paranoja.. :shock:

Samotność

przez diatas 17 lis 2012, 23:39
Saigato tak jak ja, trochę spokoju dla samego siebie to jest dobra rzecz, gorzej jak jest go za dużo

Samotność

przez Arhol 17 lis 2012, 23:42
diatas, mogę powiedzieć tylko tyle
Obrazek
Bo dobrze prawisz :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Samotność

przez diatas 17 lis 2012, 23:50
Saiga dzięki a co to mleko? :mrgreen:

Samotność

przez Arhol 17 lis 2012, 23:56
diatas, jeśli preferujesz - niech będzie :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez diatas 18 lis 2012, 00:08
Saiga bardzo lubię to mój ulubiony napój, szczególnie jak jest ciepłe z miodem

Samotność

przez Arhol 18 lis 2012, 00:13
diatas, To git.

Dobra,ktoś prócz mnie twierdzi że niema szans na jakikolwiek zdrowy związek ? :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez inbvo 18 lis 2012, 00:16
Saiga napisał(a):Dobra,ktoś prócz mnie twierdzi że niema szans na jakikolwiek zdrowy związek ? :mrgreen:
Zdrowy czy nie zdrowy....

nie powiem że nie mam szans. powiem że nie wiem, ale szanse widzę dość marne i mam nadzieję że się mylę,

że zaniżam te szanse niesłusznie...
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez abrakadabra37 18 lis 2012, 00:49
Nie cierpie sie uzalac, mowic o swoich slabosciach ale mam juz dosyc tego zycia w samotnosci bez zadnego wsparcia, odstawiam benzo i nie jest mi latwo teraz nie mam ani jednej prawdziwej osoby do ktorej moglbym sie zwrocic w tych ciezkich chwilach. Jestem przy stosunkowo niskich dawkach benzo nasila sie depresja, mam powazne mysli samobojcze, zastanawiam sie jak dlugo jeszcze wytrzymam i czy dotrwam do konca odwyku, teraz jest naprawde trudno, trace sily i entuzjazm ktory jeszcze nie dawno mnie przepelnial, chcialem kupic bron ale jest to trudniejsze niz myslalem pomimo moich znajomosci w moim bylym szemranym towarzystwie, mysle gdzie moglbym sie powiesic wymyslilem kilka miejsc nawet sznur skombinowalem, wczesciej gdy pilem mialem juz proby samobojcze, prawie wogole nie wychodze z domu albo zwariuje albo to drugie, dzwonilem do swojego psychiatry chcialem z nim porozmawiac, nie ma mowy "ja przez telefon nie udzielam porad" , skurwysyn zna moja sytuacje lecze sie u niego a on nie ma dla mnie chwili zeby porozmawiac, to do kogo mam sie zwrocic. Rodzina jest uposledzona emocjonalnie, nawet nie mam ochoty tego opisywac bo mnie szlag trafi, dzwonilem na tel. zaufania, rozmawialem z pania psycholog o tym ze che sie zabic, liczylem na jakies slowa wsparcia a ona zamiast tego powiedziala ze bedzie zmuszona zglosic to na policje, rozlaczylem sie, ja /cenzura/ co za paranoja. Zaczalem chodzic na silownie, dzisiaj mam to gdzies. Jak dlugo jeszcze wytrzymam, nie wiem.
abrakadabra37

Sortuj wg