Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez TwojaLaura1 16 lis 2012, 16:39
facebookowe znajomosci - masakra, tez uwazam ze liczy sie jakosc a nie ilosc, ale musimy poniesc pewne konsekwencje, bedziemy mieli ich mniej bo mniej jest tych prawdziwych i uczciwych niestety... ubolewam nad tym jak nad cala ta niesprawiedliwoscia na swiecie i innymi zlym rzeczami, walka oczywiscie przegrana a moj bunt bezużyteczny. tracimy energie a i tak tego nie zmienimy
nobody can destroy your dreams
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez KawaZMlekiem 16 lis 2012, 16:43
TwojaLaura1 napisał(a):facebookowe znajomosci - masakra, tez uwazam ze liczy sie jakosc a nie ilosc, ale musimy poniesc pewne konsekwencje, bedziemy mieli ich mniej bo mniej jest tych prawdziwych i uczciwych niestety... ubolewam nad tym jak nad cala ta niesprawiedliwoscia na swiecie i innymi zlym rzeczami, walka oczywiscie przegrana a moj bunt bezużyteczny. tracimy energie a i tak tego nie zmienimy

Jeśli jest nas niewielu, musimy się trzymać RAZEM! RAZEM pokonamy wrogów ;) Jejku, jak ja się cieszę, ze są na świecie jeszcze tacy ludzie, jak Wy, ehhh...
Jestem tu, bo mnie rozumiecie!
Jeżeli któregoś dnia poczujesz,że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie.
Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą!

Samotność

przez TwojaLaura1 16 lis 2012, 16:50
ja tez sie ciesze, to strasznie mile i pozytywne uczucie :)
twojalaura@gmail.com

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez KawaZMlekiem 16 lis 2012, 16:56
TwojaLaura1 napisał(a):ja tez sie ciesze, to strasznie mile i pozytywne uczucie :)

No to bardzo dobrze :) Jeżeli będziesz czuła się samotna to zapraszam na PW, chętnie podam kontakt gg/e-mail do siebie.

Wracając jeszcze do tematu sporo zrozumienia można znaleźć w utworach muzycznych, czy też tak uważacie?

(nie wiiem, czy nie powinienem założyć kolejnego tematu, w razie czego przepraszam!)
Jestem tu, bo mnie rozumiecie!
Jeżeli któregoś dnia poczujesz,że chce ci się płakać. Zadzwoń do mnie.
Nie obiecuję, że Cię rozbawię, ale mogę płakać razem z Tobą!

Samotność

przez Bonus 16 lis 2012, 17:20
No, teraz ludzi dobrych i oddanych jest tylko garstka.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez LucP84 16 lis 2012, 17:21
TwojaLaura1 napisał(a):tak, samobójstwa nie biorą się z niczego - jak nie masz nikogo i ludzie ciebie nie widza to masz ochotę zobaczyć co by było jakby ciebie zabrakło i jakby zareagowali. co by zrobili, co by pomysleli, czy by tesknili? czy byles dla nich wazny..
Tylko że się nie zobaczy wtedy bo jest się martwym, jak krzesło, woskowa lalka czy odkurzacz. Choć może i szkoda, czasem myślę że to by było fajnie móc w taki sposób sprawić by to inni cierpieli.
LucP84

Samotność

przez sleepwalker 16 lis 2012, 18:33
Abbey napisał(a):niszczę wszystkie swoje znajomości... ale nawet w nich jest mi samotnie, jednakże bez nich jeszcze gorzej... miotam się za bardzo...
Też mam silną tendencję do tego, ale to schemat nad którym trzeba nieustannie pracować. Trudno nam będzie jeśli chodzi o wszelkie znajomości, ale gdy już będą to naprawdę trwałe.

TwojaLaura1 napisał(a):tak, samobójstwa nie biorą się z niczego - jak nie masz nikogo i ludzie ciebie nie widza to masz ochotę zobaczyć co by było jakby ciebie zabrakło i jakby zareagowali. co by zrobili, co by pomysleli, czy by tesknili? czy byles dla nich wazny..
Albo nawet z takiej czystej... zemsty - byłeś dla mnie zły/zła, patrz zabiłam się dlatego, teraz cierp, miej wyrzuty sumienia.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Samotność

przez TwojaLaura1 16 lis 2012, 20:02
to byla taka przenosnia ze "bym zobaczyla". mysle ze takich sytuacjach chęć zemsty jeszcze w nas rosnie. oni cos mi zrobili, oni zapomnieli? - to ja sie zemszcze i zrobie cos zeby zabolalo jeszcze bardziej
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez sleepwalker 16 lis 2012, 20:25
Nie wiadomo czy zaboli, ale myśl taka jest.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Samotność

przez TwojaLaura1 16 lis 2012, 20:28
taka chec odegrania, zemsty za wszytsko, pewnie jednych to wzruszy, jednych ucieszy
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez trek 16 lis 2012, 20:32
byl jeden gosc ktory upozorowal swoja smierc i w przebraniu poszedl na swoj pogrzeb, ludzie sie bardzo obrazili na niego niektorzy.

Trolling level master. :mrgreen:
trek

Samotność

przez TwojaLaura1 16 lis 2012, 20:39
haha :))
twojalaura@gmail.com

Samotność

przez trek 16 lis 2012, 20:51
a jeszcze jako ciekawostke powiem, ze dla niego to byl bardzo duzy wstrzas psychiczny uczestniczac w tym wydarzeniu, nie spodziewal sie chyba, ze to bedzie tak silne przezycie.
trek

Samotność

przez Bonus 16 lis 2012, 21:04
Fajnie jest sfingować swoją śmierć? A tak poważnie to w takiej samotności ze świadomością, że jest się samemu na tym świecie, trzeba być naprawdę slinym psychicznie i nie poddawać się. Szczególnie, jeśli jest się uczuciowym i uczucia biorą góre nad psychiką. Ja jestem uczuciowym człowiekiem, ale przez to wcale nie zyskuję, tylko tracę, bo inni ludzie nie zwracają na to uwagi. Są niestety ludzie, pozbawieni uczuć lub mają ich tylko garstkę, a takich ludzi nie da się kochać, gdyż oni naszych uczuć nie przyjmą. Oni mają, chyba serce z zimnego lodu...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Sortuj wg