Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 20:57
są dziewczyny które nie mają powodzenia

tak, podobno facet powinien wykazywać inicjatywę, ale.. czy to takie sztywne te reguły, ludzie są różni, a ich zachowania to nie żadna stała.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 21:04
Hmm...

Dobra nie neguję w tej kwestii..

Niech Wam będzie.. dzisiaj nie mam sił do prowadzenia konfrontacji..

Czemu nie wspomnieliscie o kwestii , w której to dziewczyny zarzucają się chłopakom i to takim ,którzy nie są ową osobą zainteresowani?

carlosbueno, Fakt pod wieloma względami mamy lepiej.. Ale to już robi się przereklamowane , iż to mężczyzna przejmuję inicjatywę..

Widzę co dzieje się dookoła i stereotypy są na wymarciu.. To jest XXI wiek a nie inna epoka.. :shock:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez ladywind 10 lis 2012, 21:07
carlosbueno, dzięki:), rzeczywistość jednak pokazuje mi, ze wygląd nie ma takiego znaczenia
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 21:13
Czemu nie wspomnieliscie o kwestii , w której to dziewczyny zarzucają się chłopakom i to takim ,którzy nie są ową osobą zainteresowani?
też tak się często zdarza ale taki facet to raz musi dobrze wyglądać i być tzw męski, czyli pewny siebie, co najmniej średnio zaradny życiowo, wiedzący czego chce itp albo sławny lub bogaty a dziewczynie wystarczy do powodzenia tylko uroda albo samo to że jest wolna w niektórych przypadkach.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 21:15
carlosbueno, nie zawsze tak musi być..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 21:15
ladywind napisał(a):carlosbueno, dzięki:), rzeczywistość jednak pokazuje mi, ze wygląd nie ma takiego znaczenia

bardziej chodzi mi o powodzenie, a nie samotność bo można by atrakcyjnym, obiektem zainteresowania płci przeciwnej a mimo to być samotnym bo nikt nam nie pasuje czy nie mamy ochoty, siły na związek.

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 21:18
carlosbueno, A jednak coś Ci w tej głowie mądrego siedzi.. :D

Mądre słowa..

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 21:20
to nie jest takie proste pisałem wielokrotni. bo znam takich co są nieudacznikami w oczach społeczeństwa i kogoś mają.

co innego się liczy.

Samotność

przez ladywind 10 lis 2012, 21:21
carlosbueno, temat jest o samotności :P ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez carlosbueno 10 lis 2012, 21:22
inbvo napisał(a):to nie jest takie proste pisałem wielokrotni. bo znam takich co są nieudacznikami w oczach społeczeństwa i kogoś mają.

co innego się liczy.

ja jakbym nie był owym nieudacznikiem w oczach społeczeństwa a przede wszystkim w swoich oczach to pewnie bym też kogoś miał.

-- 10 lis 2012, 21:24 --

ladywind napisał(a):carlosbueno, temat jest o samotności :P ;)

niby tak ale ja pisałem o powodzeniu, bez powodzenia jest samotność, ale samotność często nie oznacza wcale braku powodzenia.

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 21:25
carlosbueno, Cos musialo , spowodowac , zem takiego zaczeli Cie spostrzegac..

:?

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 21:26
carlosbueno napisał(a):ja jakbym nie był owym nieudacznikiem w oczach społeczeństwa a przede wszystkim w swoich oczach to pewnie bym też kogoś miał.
ja właśnie się zastanawiam już długo o co chodzi.

dlaczego np. biedni, bezrobotni a nieraz i brzydcy, alkoholicy kogoś mają. przecież to jest nieatrakcyjne, chyba się zgodzisz? to o co chodzi w tym wszystkim?

owszem, to że jesteś pewny siebie, masz kasę, pracę, jesteś przystojny i inteligentny to Ci pomoże. ale są ludzie którzy sobie radzą bez tego wszystkiego.

Samotność

przez silence_sadness 10 lis 2012, 21:28
inbvo napisał(a):
carlosbueno napisał(a):ja jakbym nie był owym nieudacznikiem w oczach społeczeństwa a przede wszystkim w swoich oczach to pewnie bym też kogoś miał.
ja właśnie się zastanawiam już długo o co chodzi.

dlaczego np. biedni, bezrobotni a nieraz i brzydcy, alkoholicy kogoś mają. przecież to jest nieatrakcyjne, chyba się zgodzisz? to o co chodzi w tym wszystkim?

owszem, to że jesteś pewny siebie, masz kasę, pracę, jesteś przystojny i inteligentny to Ci pomoże. ale są ludzie którzy sobie radzą bez tego wszystkiego.

I to jest wielka zagadka :D

Dlaczego tak jest a nie inaczej.. :D

Samotność

przez inbvo 10 lis 2012, 21:30
silence_sadness napisał(a):I to jest wielka zagadka :D

Dlaczego tak jest a nie inaczej.. :D
a wiesz czemu tak jest?

kolejny raz stwierdzam ten fakt, wielu się zgadza, ale nie wie co w takim razie decyduje.
a ja ciągle nie znam odpowiedzi.

Sortuj wg