Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez noname9292 20 paź 2012, 19:38
Paradoksalnie to modelki są często brzydkie :P

Samotność

przez LucP84 20 paź 2012, 19:45
Bo o tym co jest postrzegane za ładne czy atrakcyjne nie decydują często fakty tylko jakaś specyficzna moda. Obiektywnie to modelki zwykle nie są za ładne, natomiast jest tak jakoś wykreowana opinia na ich temat, że jakoś przez wiele osób ich wygląd jest oceniany jako atrakcyjny i w ten sposób niszczy sobie zdrowie wiele dziewczyn.
LucP84

Samotność

przez Kiya 20 paź 2012, 19:48
LucP84 napisał(a):Jeszcze trochę i zacznę wierzyć że to tak z tym szukaniem jak w tym dowcipie z zajętymi i wolnymi toaletami jest :/

Co to za dowcip?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2012, 19:49
LucP84 napisał(a):No to na pewno ściema, modelka chuda strasznie jak to w tym środowisku, ale to jedna z najbardziej znanych modelek na świecie, raczej wątpię by bawiła się w taki chat ;)

w internecie każdy może być każdym, też mogę umieścić zdjęcia modela zamiast siebie i chwalić się rzekomymi milionami tylko jakby miało dojść do spotkania na żywo to bym zerwał kontakt. Ale to zabawa dla małolatów jest takie ściemnianie choć ludzie lubią czasem koloryzować fakty w internecie czy pokazują swoje zdjęcia na których wyglądają lepiej niż w rzeczywistości. ;) sam mam zdjęcia na fb jak10 kg lżejszy i 4 lata młodszy jestem :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Bonus 20 paź 2012, 20:07
No i ja też tak myslę, ze z tą MODELKĄ to po prostu była ściema...Ale ja nie traktowałem tego poważnie, bo ja od razu wiedziałem, że to jakaś zabwa była...Jakaś dziewczyna szukała dobrej zabawy na czacie, jak to robi wiele dziewczyn teraz. Przyznaje wam rację, że to było kłamstwo.

-- 20 paź 2012, 19:10 --

No i ja nie wierzyłem jej, bo przypuszczałem, że robi sobie ze mnie żarty. Ale dla ludzi samotnych, szukających kogoś bliskiego, to może być wielkim rozczarowaniem, gdyż oni uwierzą w taką ściemę, a potem są zawiedzeni.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez LucP84 20 paź 2012, 20:15
Kiya napisał(a):
LucP84 napisał(a):Jeszcze trochę i zacznę wierzyć że to tak z tym szukaniem jak w tym dowcipie z zajętymi i wolnymi toaletami jest :/

Co to za dowcip?
No mówiąc delikatnie nawiązujący do tego że te toalety które są wolne nie są w najlepszym stanie ;)
LucP84

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2012, 20:40
toalety które są wolne nie są w najlepszym stanie
niezły eufemizm dla posrane ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Kiya 20 paź 2012, 20:42
Abstrahując od tego dowcipu...

Czuję się zbyt samotna, by pisać w tym wątku... Bo ciągle piszecie o związkach, o uczuciach, o szukaniu... A ja chcę zapomnieć, że to wszystko w ogóle istnieje...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Siddhi 20 paź 2012, 20:46
Czuję się zbyt samotna, by pisać w tym wątku... Bo ciągle piszecie o związkach, o uczuciach, o szukaniu... A ja chcę zapomnieć, że to wszystko w ogóle istnieje...
A jednak cię ciągnie.
Siddhi

Samotność

przez inbvo 20 paź 2012, 20:50
Kiya napisał(a):Abstrahując od tego dowcipu...

dzisiaj pierwszy raz pomyślałem że lepiej by było gdyby nie było związków i miłości. tylko czysta przyjemność seksualna. - tak, wiem że to cyniczne.:(

Samotność

przez Autodestrukcja 20 paź 2012, 20:57
przyjaźni idea mi się podoba. i przyjaźń chyba istnieje...?

z przyjemnosć seksualna? Ile problemow jest przez to że istnieje poped i przyjemnosc seksualna!
Autodestrukcja

Samotność

przez Bonus 20 paź 2012, 20:57
I ja chyba też tak myślę, że lepiej, aby nie istniały związki i miłość, a tylko fajny i przyjemny seks. Bo związki, miłość, to tak naprawdę cierpenia, strata, ból. Ja czasem to juz nie wytrzymuje przez tą samotnośc i nie wiem co mam robić ze sobą...Kompletne zagubienie życiowe...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez inbvo 20 paź 2012, 21:00
Ile problemow jest przez to że istnieje poped i przyjemnosc seksualna!
zaopatrz się w prezerwatywy, pozbądź uczuć i uprawiaj seks za kasę. niebezpieczeństwa nie ma, przekrzykiwania o dowód atrakcyjności i kto nikogo sobie znaleźć nie umie. a przyjemność jest.

-- 20 paź 2012, 21:01 --

to jest cyniczne, wiem. życie zmienia ludzi.

Samotność

przez Autodestrukcja 20 paź 2012, 21:05
ale jestem dziewczyną. dziewczyny pod tym względem w większosci są idiotkami (sory jesli kogos to obraza ) i lubią czuc sie zaakceptowane, kochane i takie tam :/ jak tu zyc, panie premierze?

-- So paź 20, 2012 8:06 pm --

a zeby byc femme fatale to trzeba mieć ino warunki
Autodestrukcja

Sortuj wg