Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez SadSlav 20 paź 2012, 14:23
cudak napisał(a):He he, ja znam gościa co wział se za żonę straszną paskudę. Kumple sie go spytali, czemu taką sobie wybrał a on : dobrze sie rżnie, dobrze gotuje i nie muszę się martwic, że ktoś ją będzie zarywał :lol:

Tak też można widocznie :P
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez noname9292 20 paź 2012, 14:30
SadSlav napisał(a):
cudak napisał(a):He he, ja znam gościa co wział se za żonę straszną paskudę. Kumple sie go spytali, czemu taką sobie wybrał a on : dobrze sie rżnie, dobrze gotuje i nie muszę się martwic, że ktoś ją będzie zarywał :lol:

Tak też można widocznie :P

Dla mnie to raczej żałosne i smutne :/ Kompletnie wyrachowany gnój. Wolałbym być przez całe życie sam niż się na takie coś zdecydować.

Samotność

przez SadSlav 20 paź 2012, 14:35
noname9292, widocznie dla tego pana wygoda ważniejsza od estetyki :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez bittersweet 20 paź 2012, 15:06
SadSlav napisał(a):noname9292, widocznie dla tego pana wygoda ważniejsza od estetyki :mrgreen:

No własnie, czemu zwracanie uwagi na urode jest mniej wyrachowane ? a ona z czasem mija 8)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez SadSlav 20 paź 2012, 15:16
cudak, nie no spoko, co kto lubi. Ale swoja drogą jestem ciekaw jak ta dziewczyna się przy nim czuje, skoro nie jest przez niego uważana za atrakcyjną.

Samotność

przez noname9292 20 paź 2012, 15:17
cudak napisał(a):
SadSlav napisał(a):noname9292, widocznie dla tego pana wygoda ważniejsza od estetyki :mrgreen:

No własnie, czemu zwracanie uwagi na urode jest mniej wyrachowane ? a ona z czasem mija 8)

Bo naturalne jest, że człowiek chce być z osobą, która mu się podoba. Osobowość jest ważna, ale nie wyobrażam sobie by związek, w którym partnerzy nie podobają się sobie na wzajem był szczęśliwy :P

Samotność

przez bittersweet 20 paź 2012, 15:30
noname9292 napisał(a):Bo naturalne jest, że człowiek chce być z osobą, która mu się podoba. Osobowość jest ważna, ale nie wyobrażam sobie by związek, w którym partnerzy nie podobają się sobie na wzajem był szczęśliwy :P

Ja mam tak, że po jakimś czasie w związku przestaje jakby zauważać wygląd ten drugiej osoby, nawet jeśli jest atrakcyjny. Kwestia fizyczności gdzieś znika, tak samo jak trudno ocenić np swoja własną urodę jako pociągającą. Może nadmierna zażyłość albo przyzwyczajenie ponosi za to winę ?
Ale tez nigdy nie byłam z kimś, kogo bym uważała za nieatrakcyjnego i by mi sie nie podobał. To miłość nakłada różowe okulary :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez Siddhi 20 paź 2012, 15:42
Osobowość jest ważna, ale nie wyobrażam sobie by związek, w którym partnerzy nie podobają się sobie na wzajem był szczęśliwy
To takie powierzchowne. Zawsze może się zdarzyć, że twoja super dziewczyna prosto z okładki zostanie oszpecona w wypadku i wtedy zostaje już tylko osobowość.

@cudak
Ja też tak mam, ale nie w związkach, bo w związku nigdy nie byłem, tylko ze znajomymi na przykład. I to jest fajne, że ludzi których dobrze się zna nie postrzega się już tak bardzo przez pryzmat urody/braku urody. Po prostu to jak wyglądają to część tego kim są i dziwne by było gdyby byli inni.
Siddhi

Samotność

przez noname9292 20 paź 2012, 15:57
Siddhi napisał(a):
Osobowość jest ważna, ale nie wyobrażam sobie by związek, w którym partnerzy nie podobają się sobie na wzajem był szczęśliwy
To takie powierzchowne. Zawsze może się zdarzyć, że twoja super dziewczyna prosto z okładki zostanie oszpecona w wypadku i wtedy zostaje już tylko osobowość.

Może też za tydzień spaść meteoryt i zniszczyć ziemie. Więc na twoim miejscu rzuciłbym prace i szkole, położył się na plaży i czekał.

Samotność

przez Siddhi 20 paź 2012, 16:12
Tak właśnie zrobię.
Siddhi

Samotność

przez sleepwalker 20 paź 2012, 18:00
Ja mam np. trudności ze stwierdzeniem atrakcyjności innej osoby. Widzę jak koleżanki wręcz, że to tak to nazwę 'ślinią się' do jakiegoś mężczyzny, ale u mnie to będzie takie chłodne stwierdzenie, że może i jest przystojny, ale co z tego? Jakby nie powiedziały to pewnie nawet bym nie zauważyła.

W każdym razie uważam, że najważniejsze są osobowość + to coś, coś co po prostu w tej drugiej osobie ciebie pociąga.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Samotność

przez Bonus 20 paź 2012, 18:53
Ja wcale nie mam szczęścia do kobiet odpowiednich, a ta laska, która do mnie wtedy pisała na czacie, chciała się chyba mną zabawić, bo tylko pisała do mnie, a gdy chciałem zadzwonić, to nie chciała ze mną rozmawiać, bo nie odebrała telefonu. Napisała mi, że ma 23 lata, w Warszawie mieszka z rodzicami, a gdzieś w Lublinie studiuje prawo i mieszka tam na stancji. Napisała też, że jest TOP-MODELKĄ w jakieś firmie warszawskiej, i że wystapiła w reklamie telewizyjnej i reklamowała biżuterię APART. Prawdopodobnie, nadal w tej reklamie występuje, bo nawet teraz reklamują APART i tam występuje taka blondynka i jest to prawdopodobnie ona. Tak mi to napisała, ale też nie musiało być to prawdą...Każdy może napisać co chce na czatach. I tak potem mnie olała i do tego była trochę chamska wobec mnie, bardzo uczepliwa. Myślę, że charakter tej dziewczyny nie był dobry, skoro tak chłodno traktuje ludzi i szczyci się pieniędzmi i sławą. Nie znałem jej, ale tak to wyczułem.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez carlosbueno 20 paź 2012, 19:01
Bonus nie masz co żałować tej top modelki raczej byście nie pasowali do siebie ;) i byś jej się raczej nie spodobał przynajmniej jeśli chodzi o zawartość portfela i status społeczny, bo takie to z reguły szukają dzianych kolesi albo bogów seksu ale może są wyjątki.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez LucP84 20 paź 2012, 19:15
Apart to Anja Rubik reklamowała chyba ;)
http://www.apart.pl/pl/firma,Anja-Rubik, ale nie sądzę by to była znajoma od Bonus-a.

A ja też czuję się samotnie znowu ostatnio, niby z kimś gadam, ale spotkanie nie wiadomo kiedy choć odległość mała, kontakt pisemny też jakiś przerywany, coś mi podejrzanie to zaczyna wyglądać... Jeszcze trochę i zacznę wierzyć że to tak z tym szukaniem jak w tym dowcipie z zajętymi i wolnymi toaletami jest :/
LucP84

Sortuj wg