Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 16 paź 2012, 20:01
sleepwalker, to nie jest horror jako-taki, jest kilka brutalnych scen i może jedna lekko straszna, tak poza tym to bardziej pod psychologiczny podchodzi... ale taki mroczny psychologiczny. Możesz spróbować, najwyżej wyłączysz.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez ankag 16 paź 2012, 20:57
mirek31 napisał(a):Samotność ma swoje dobre i złe strony ale nikt przecież nie ma serca z kamienia

święta prawda. czasami myślę, że ludzie mają mnie za istotę pozbawioną uczuć. A ja mam takie same potrzeby jak inni :( Chciałabym czuć się kochana. A wiecie co jest najgorsze? Boję się, że nawet jeśli ktoś mnie kiedyś pokocha, tzn. wyzna mi miłość to ja zwyczajnie nie uwierzę, że można mnie pokochać... i wszystko schrzanię.

Samotność

przez sleepwalker 16 paź 2012, 21:11
Kiya, w sumie jak oglądam to albo komedie, albo skrajnie - dramaty (często psychologiczne). Nie wiem czy tylko ja mam tak, że horroru nie jestem w stanie SAMA obejrzeć. Z kimś to jeszcze dam radę, ale sama... w życiu. Też tak ktoś ma?
Saying all I know is I gotta get away from me.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez amelia83 16 paź 2012, 21:13
ja boję się oglądać horrory i thrillery samotnie, a często po moznych akcjach boję się iść sama do łazienki :oops:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Samotność

przez sleepwalker 16 paź 2012, 21:17
amelia83, ja czasami jak wracam potrafię biec do mieszkania albo nawet do łazienki xD I nie wiem dlaczego, po prostu się bardzo boję.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Samotność

przez ankag 16 paź 2012, 21:18
ja się boję baaardzo horrorów, thrillery mniej straszne mogę obejrzeć, ale filmy o jakichś nadprzyrodzonych siłach, demonach itp. Ogólnie ja wolę oglądać filmy jakiekolwiek sama :)

Samotność

przez Lubov 17 paź 2012, 12:05
Cześć. Jestem Lubov i uważam, że pisanie tutaj jest bez sensu. Jestem diabolo mocną bestią, otwartą, odważną, uśmiechniętą, pogodną i posiadająca ogromną siłę przebicia. Ludzie mnie lubią, ja ich lubię i naiwnie ufam w ich dobre intencje, choć z drugiej strony i zawody nie są mi obce. Pracuję w inspirującym miejscu. Spotykam się z niezwykłymi ludźmi. Robię ciekawe rzeczy, a mogę zrobić jeszcze więcej, jeśli zechcę. Wiem to, a jednak jakaś bariera sprawia, że tkwię w miejscu. Drepcę, z tendencją do cofania się w rozwoju. Wszyscy widzą we mnie wulkan energii. I, choć tego nie rozumiem, nie dziwię im się.

Jestem Lubov i nie potrzebuję pomocy. Obcy ludzie, tacy jak Wy i wasze gadanie. W czym to może mi pomóc? Wiem, co jest nie tak przecież, skąd się wzięło i uważam, że znam drogę ewakuacyjną. Co możecie mi powiedzieć? Jakie drzwi otworzyć?

Jestem Lubov i jestem przerażona. W tłumie ludzi gasnę z dnia na dzień. Gasnę od środka i od środka przestaję lubić i kochać swoje życie. Przestaję je szanować, tak samo, jak przestaję szanować siebie.

Jestem Lubov i nigdy się nie zabiję. Za to umrę wewnątrz, mam takie przeczucie. Zamknęłam się w klatce własnej siły i ulegam presji otoczenia, które chce mnie widzieć jako siłaczkę bez lęków, porażek i problemów. Jestem wsparciem dla wszystkich poza sobą.

Jestem Lubov. Obcy człowiek kazał mi znaleźć innych obcych ludzi, by mi pomogli przestać "zajebywać" się tym, czego nie mogę zmienić, a co sprawi, że w końcu zapragnę "uciec". Podobno to rodzaj opętania. Szukam egzorcysty. Oczywiście, nie w sensie dosłownym. Ale szukam ludzi, którzy tę "cwaną sukę w mojej głowie" pomogą mi znaleźć i oddzielić od tego, co we mnie najlepsze. Inaczej mnie pochłonie.

Jestem Lubov i nie wiem co mi jest. Nie wiem nawet jak nazwać problem, a to sprawia, że nie jestem w stanie wycelować palcem w fachowca, który pomógłby mi go rozwiązać.

Jestem Lubov i nadal uważam, że ten post to strata czasu. Nie mam pojęcia dlaczego, ale jednak go napisałam. Nie wiem, jak go zakończyć. Więc niech zostanie otwarty.

Samotność

przez SadSlav 17 paź 2012, 16:20
Dupa. Nie ma nawet z kim pogadać normalnie w cztery oczy. Byle do weekendu...
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez Autodestrukcja 17 paź 2012, 18:18
ech... tylko ze po dobrym filmie lubię się podzielic przemysleniami :/ o ile film tego wymaga. a to wymaga więcej osob niz 1
Autodestrukcja

Samotność

przez Kiya 17 paź 2012, 18:55
Autodestrukcja, można wirtualnie...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez M18 17 paź 2012, 19:37
Ktoś ma już x lat i nie ma partnera ----> Pewnie jest dziwny/Nie warto z nim być ----> Ludzie patrzą na ciebie spod oka ---->Jesteś sam --- >Powrót do punktu 1

I tak to już jest, przynajmniej u mnie.
A może to i lepiej, chyba sam nie chciałbym być ze sobą, niestety muszę...
Właściwie to przez całe moje życie ani jedna dziewczyna nie spojrzała na mnie jak na kogoś z kim można być, uwierzcie mi to widać w ich oczach, spojrzeniach, jak na ciebie patrzą.
M18

Samotność

przez Poinformowany 17 paź 2012, 19:48
Nie jestem potrzebny nikomu .
Poinformowany

Samotność

przez inbvo 17 paź 2012, 19:48
M18 napisał(a):Ktoś ma już x lat i nie ma partnera ----> Pewnie jest dziwny/Nie warto z nim być ----> Ludzie patrzą na ciebie spod oka ---->Jesteś sam --- >Powrót do punktu 1

I tak to już jest, przynajmniej u mnie.
A może to i lepiej, chyba sam nie chciałbym być ze sobą, niestety muszę...
Właściwie to przez całe moje życie ani jedna dziewczyna nie spojrzała na mnie jak na kogoś z kim można być, uwierzcie mi to widać w ich oczach, spojrzeniach, jak na ciebie patrzą.
dokładnie tak - błędne koło wpędzające w depresję... :/
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez Bonus 17 paź 2012, 19:48
Ale niestety, "bycie w związku" nie gwarantuje szczęścia i braku samotności, bo nie jest sztuką być z byle kim. Można też nie być w związku z nikim i być szczęśliwym, mieć chociaż trochę fajne życie. Ja już nawet nie marzę o miłości z odpowiednią kobietą, bo znaleźenie tego graniczy z cudem, ale marzę chociaż o dobrej koleżance, dla której nie byłbym obojętny (tak jak byłem obojętny dla kobiet, z którymi miałem kontakty).
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Sortuj wg