Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 06 wrz 2012, 12:22
Transfuse, ja tęsknię za każdym, z którym byłam. Choć doskonale wiem, że żadnych związków już z tego nie będzie, to nie uważam, że z każdym trzeba zrywać znajomość. Z niektórymi utrzymuję kontakt, z innymi nie.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Candy14 06 wrz 2012, 12:24
Z niektórymi utrzymuję kontakt

ale oni nie maja nic przeciwko temu nie? A Transfuse, jakby zatrzasnal juz tamte drzwi i wyrzucil klucz bo utrzymywanie kontaktu jest dla niego zbyt bolesne. Trzeba to uszanowac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Kiya 06 wrz 2012, 12:26
Transfuse, a powiedziałeś jej, że nie chcesz kontaktu? Bo jeśli nie, to się nie dziw, że wciąż pisze :P Wbrew pozorom ludzie nie czytają w myślach :P To, co dla jednej osoby może wydawać się oczywistością, dla innej może być czystą abstrakcją...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Transfuse 06 wrz 2012, 12:30
Kiya, mam taki charakter, że jak się z kimś pokłócę to na śmierć, a przepraszanie jest równoznaczne z przyznaniem się do winy i okazaniem słabości. Nie uważam, aby znajomość z byłą dziewczyna na neutralnym gruncie wniosła coś wartościowego do mojej egzystencji. Nienawidzę wręcz jej sposobu bycia, tego zaczepiania; zawsze gdy A. napiszę, boję się, że ma dla mnie jakaś "niespodziankę", że jej cudowna przemiana wcale nie zasiniała. Ta osoba twierdzi, że bardzo się zmieniła i, że ma zupełnie inny sposób bycia niż kiedyś. Niestety nie wierzę w bajki i baśnie.

Candy14, Maciej farmaceuta, z mojego punktu widzenia miałbym gdzieś takie wielbienie...

Tak bardzo boję się podjąć nową relację, obawiam się, ze z moim pseudo-szczesciem do Kobiet trafię na jej kopię. eh :bezradny:

Kiya, Tak, powiedziałem jej, że nie interesuje mnie taki kontakt i nie widzę w tym sensu. Ona doskonale o tym wie.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Candy14 06 wrz 2012, 12:42
Transfuse, jezeli dla Ciebie kontakt z nia jest dyskomfortem to napisz wyraznie zeby juz do Ciebie nie pisala bo sobie nie zyczysz.
Tak bardzo boję się podjąć nową relację, obawiam się, ze z moim pseudo-szczesciem do Kobiet

To nie szczescie ..to Twoj wybor. Nie bierz byle czego
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez noname9292 06 wrz 2012, 15:48
Transfuse, może tu nie chodzi o szczęście, tylko o to, że podświadomie przyciągasz taki typ kobiet albo podświadomie taki typ lubisz

Samotność

przez Transfuse 06 wrz 2012, 16:04
noname9292, coś w tym jest, problem ten poruszałem już na terapii. Przy kimś "gorszym" mogę poczuć się lepiej. W ten sposób mocno podwyższam swoją samoocenę. Wszystko bazuje na wizerunku. Boje się, że przy osobie równej sobie mógłbym uchodzić za kogoś gorszego. Boję się ujawniać swoje wady. Dla mnie takie otwieranie się i mówienie o swoich słabościach to pewien rodzaj kompromitacji, przekreślający znajomość. :roll:
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez kafka 06 wrz 2012, 16:07
Transfuse, każdy ma swoje wady, które prędzej czy później i tak wyjdą...
kafka

Samotność

przez noname9292 06 wrz 2012, 16:37
Transfuse, to popracuj z psychologiem nad tymi przekonaniami. Jak je zmienisz problem powinien zniknąć :D

Samotność

przez Stark 06 wrz 2012, 21:45
Dobija mnie samotność, w prawie pełnym tego słowa znaczeniu,brakiem dopasowania gdziekolwiek,do kogokolwiek...
Rodzina...pomaga,wiadomo,ale oni są inni, ja mam specyficzny sposób bycia...spędzania czasu...po prostu chciałbym towarzystwa gdzie nie czułbym się jak 5 koło u wozu, ale był częścią...
czy za dużo oczekuję?
Za mało daję?
Stark

Samotność

przez ladywind 06 wrz 2012, 21:54
sandraa91 napisał(a):
Stark napisał(a):Sam ze sobą nie czuje się najlepiej, z innymi też nie zawsze...
co zrobić?
Jak żyć panie premierze? :-| jak żyć..

Mam podobnie, ehh :(

Chyba jest nas tu wielu z tym problemem :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Saraid 07 wrz 2012, 03:29
Kto?nie czuje się czasem samotny?
Saraid

Samotność

przez Stark 07 wrz 2012, 08:00
Wielu ludzi..ba prawie każdy.

Ale czy każdy czuje się tak ciągle i permanentnie?
Stark

Samotność

przez Saraid 07 wrz 2012, 08:19
Każdy odczuwa samtotnośc inaczej w zależności od warunkow
w jakicj żyje.obrazu własnej osoby
świata.
Saraid

Sortuj wg