Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Sikorka77 30 lip 2012, 17:26
pisząc post dokładnie miałam w głowie tą piosenke...
eshh Nosowska tak czesto przelewa na papier to co czuje często, chyba bym sie z nia dobrze dogadała...

ja poznałam wady i zalety bycia w towarzystwie i bycia w samotnosci , porównując plusy i minusy z mojej perspektywy samotnosc ma wiecej plusów jednak i mimo, że ktoś mi powie " jestes mloda, glupia, bla bla... jeszcze kogos poznasz i jeszcze ci sie zmieni wszystko" - ja wole byc sama pomimo tego co "trace" bo jak można stracic po raz drugi to co sie miało i nie ma...

Samotność

przez LucP84 30 lip 2012, 17:40
Być może jak u niektórych samotność jest z wyboru to nie jest taka zła, ale jak próbuje się i nie potrafi jej przełamać to jest beznadziejnie.
LucP84

Samotność

przez Saraid 30 lip 2012, 19:23
LucP84, Samotność ma wiele odcieni.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez LucP84 30 lip 2012, 19:39
Możliwe. Ale niektórzy jakoś przyzwyczajają się do niej, może temu że wiedzą że jak będą chcieli ją przerwać to wystarczy zmienić nastawienie, a ja zawsze byłem słaby w nawiązywaniu relacji.
LucP84

Samotność

przez depresyjny86 30 lip 2012, 19:42
LucP84, Samotność ma wiele odcieni.

Moja np. ma niebieski odcień.
:)

Samotność

przez be_strong 30 lip 2012, 20:05
człowiek nerwica, niebieska.. echh ;)
no to masz, posłuchaj sobie i niech się niesie..
https://www.facebook.com/ajax/flash/exp ... lineSingle
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Samotność

przez devnull 30 lip 2012, 20:13
Mnie ludzie nie interesują, interesują mnie tylko nadludzie, istoty niemal boskie, dobrze dogaduje się ze schizofrenikami - bo oni są całkowicie goli.
Przeciętny człowiek jest dla mnie warty tyle co mrówki, które nieświadomie każdy rozdeptuje co dnia.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez *Wiola* 30 lip 2012, 20:15
zaqzax-3, Mam wrażenie ,że za przeproszeniem pieprzysz jak potłuczony. Niedawno pisałeś ,że zapłacisz za spotkanie.
Moderator

Samotność

przez devnull 30 lip 2012, 20:20
*Wiola* napisał(a):zaqzax-3, Mam wrażenie ,że za przeproszeniem pieprzysz jak potłuczony. Niedawno pisałeś ,że zapłacisz za spotkanie.

tak, spotkałem się, ale to był żywy trup - zombie.
niestety w kwocie do 20zł są tylko takie egzemplarze.
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez be_strong 30 lip 2012, 20:23
be_strong napisał(a):człowiek nerwica, niebieska.. echh ;)
no to masz, posłuchaj sobie i niech się niesie..
https://www.facebook.com/ajax/flash/exp ... lineSingle

link nie wchodzi..
w związku z tym

inny link:

http://chomikuj.pl/indirzasty
i tu od razu plik :

Capture_20120725.wmv

utwór został nagrany specjalnie dla pewnego Piotrka, ale jeśli komuś ta piosenka przyniesie nadzieję i ukojenie, będę szczęśliwa..
Urodzilam sie Aniolem, ale kiedy zycie polamalo mi skrzydla , zaczelam latac na miotle..

gg, dzięki uprzejmości Powietrznego Kowala ;) : 44247052

Samotność

przez *Wiola* 30 lip 2012, 21:06
zaqzax-3, Chodzi mi o to ,że jeśli jesteś na tyle zdesperowany by płacić ludziom za spotkania, to jednak strasznie pragniesz towarzystwa, a tu piszesz ,że ludzie Cię nie obchodzą i masz ich gdzieś.
Moderator

Samotność

przez devnull 30 lip 2012, 21:12
*Wiola* napisał(a):zaqzax-3, Chodzi mi o to ,że jeśli jesteś na tyle zdesperowany by płacić ludziom za spotkania, to jednak strasznie pragniesz towarzystwa, a tu piszesz ,że ludzie Cię nie obchodzą i masz ich gdzieś.

Tak, ale niestety stać mnie jedynie na ludzi mówiąc delikatnie z "marginesu", a to jeszcze bardziej wciąga mnie w bagno, bo to ja dźwigam cały ciężar za tych ludzi, chcę by ktoś tym razem za mnie podźwigał, ale rozumiem że nikomu się nie chce, dlatego mam już dosyć emocjonalnego dawania dupy innym, mam już dosyć takiego rzygania na mnie, no ale czemu się dziwić, takich przyciągam.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez *Wiola* 30 lip 2012, 21:16
zaqzax-3, Widocznie jest w Tobie coś odpychającego. Wybacz szczerość, ale chyba o to tu chodzi. Wiem z własnego doświadczenia również, że wielu ludzi stąd nawiązuje kontakty, spotyka się i na pewno nikt nikomu za to nie płaci.
Moderator

Samotność

przez devnull 30 lip 2012, 21:27
*Wiola* napisał(a):zaqzax-3, Widocznie jest w Tobie coś odpychającego. Wybacz szczerość, ale chyba o to tu chodzi. Wiem z własnego doświadczenia również, że wielu ludzi stąd nawiązuje kontakty, spotyka się i na pewno nikt nikomu za to nie płaci.

Pewnie tak, jestem widać zbyt brutalny w swej szczerości.
EOT
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Sortuj wg