Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez kosunia91 20 lip 2012, 23:17
a weź żyj ...
Dobrze jest nienawidzić samego siebie, ale tylko od czasu do czasu.

Samotność

przez devnull 21 lip 2012, 19:51
Miałem się spotkać z koleżanką, ale umysł mi podpowiada, że to będzie totalna nuda, dlatego rezygnuje, nastrój mi spada na samą myśl, że mam się spotkać, a to chyba dlatego, że w razie czego nie chcę "przelewać" na nią swoich problemów, oduczyłem się "zarażania" innych tym gównem więc spotykam się z ludźmi bardzo rzadko, bo po co oni mają się ze mną męczyć albo ja mam przyjąć typową pozę wielkiego optymisty - no bo po co wspólnie narzekać skoro to nigdy nie prowadzi do niczego dobrego - znam to już z doświadczenia, albo sam już nie wiem. Mam dziwne wrażenie, że samemu jest mi najlepiej, wtedy mam pełną kontrolę nad wszystkim, a jak pojawiają się obcy to nie wiem czego się po nich spodziewać - więc zaczyna się gra w emocjonalne "podchody" a to mnie już wkurwia, męczy, frustruje... szczególnie dotyczy to kobiet, brakuje mi mężczyzn, ale prawdziwych mężczyzn a nie kolejnych ciot, które przypadkiem wciąż poznaję i nie mam wtedy szans na pozytywne projekcje - związane jest to z brakiem autorytetu, przykładu kogoś "doskonałego".

co mnie drażni w innych:

- gadanie ciągle o tym samym (niczym kaseta na autorewersie) -> osoba wystarczy że zacznie zdanie a ja potrafię przewidzieć co ona już powie, do czego zmierza (a mi opadają ręce).
- gadka szmatka (rozmowy kompletnie o niczym, niczym stado pijaków spod monopolowego).

Mam wrażenie, że wszyscy (95%) których poznaję to kompletni idioci, albo to ja jestem idiotą, choć wątpię.
Ostatnio edytowano 21 lip 2012, 19:59 przez devnull, łącznie edytowano 1 raz
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez shinobi 21 lip 2012, 19:57
A Ty znów o tym samym.

-- 21 lip 2012, 20:02 --

A tak serio. Masz jakieś wygórowane roszczenia. Ja np. jestem zwyczajny i też zwyczajność u ludzi mi wystarcza. Nie oczekuję jakiegoś nie-wiadomo-co. To chyba nie o to chodzi w relacjach z ludźmi, tak na moje oko.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez devnull 21 lip 2012, 20:03
shinobi napisał(a):A Ty znów o tym samym.

drażni Cię to bo to forum to całe twoje życie, co widać z resztą na liczniku twoich postów
a do tego np. to:

>Agasaya, to już prawie jesteś zakonnicą. ;)

>kornelia_lilia, cześć. :P

>A zabezpieczasz się, czy rosyjska ruletka? :)

>Mushroom, a ile lat Ci stuknęło?

>Mushroom, wszystkiego najlepszego. :mrgreen:

gratuluję ambicji, nie ma co, bardzo wiele wniosłeś na to forum, no cóż, widać niewiele Ci trzeba.
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez shinobi 21 lip 2012, 20:07
zaqzax-3, wyżej srasz ni dupę masz, tyle Ci mogę powiedzieć. To typowe dla niektórych.

Samotność

przez devnull 21 lip 2012, 20:10
shinobi napisał(a):zaqzax-3, wyżej srasz ni dupę masz, tyle Ci mogę powiedzieć. To typowe dla niektórych.

no typowe, ale chociaż się tutaj tak nie kompromituję jak ty, stary chłop a szuka tu "wirtualnego" towarzystwa :D
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez shinobi 21 lip 2012, 20:12
zaqzax-3, w ramach pokazywania Ci męskiego wzorca: /cenzura/ Ci do tego, czego tu szukam. A teraz spierdalaj szperać w necie notek na temat psychotropów, potem wróć i pomasturbuj się swoją wiedzą na ten temat. Ament. (właśnie skończyłem z Tobą rozmawiać, możesz się odmeldować)

Samotność

przez devnull 21 lip 2012, 20:16
shinobi napisał(a):zaqzax-3, w ramach pokazywania Ci męskiego wzorca: /cenzura/ Ci do tego, czego tu szukam. A teraz spierdalaj szperać w necie notek na temat psychotropów, potem wróć i pomasturbuj się swoją wiedzą na ten temat. Ament. (właśnie skończyłem z Tobą rozmawiać, możesz się odmeldować)

no widzisz jak się zestresowałeś, cienki bolek z ciebie, ciekawe czy w na ulicy też taki mocny jesteś :)
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez shinobi 21 lip 2012, 20:20
Przecież nie będę specjalnie jechał do Wawy, żeby plasnąć Cie w ten pusty łeb. To muszę się posiłkować slowami. ;)

Samotność

przez depresyjny86 21 lip 2012, 20:25
zaqzax - daj sobie na wstrzymanie.....
:)

Samotność

przez devnull 21 lip 2012, 20:26
człowiek nerwica napisał(a):zaqzax - daj sobie na wstrzymanie.....

dałem sobie, tylko nie mnie tutaj poniosło.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Relatywista 21 lip 2012, 20:42
shinobi, człowiek nerwica, Spójrzcie na to z innej strony. Zobaczcie jaki on jest zmęczony i znudzony życiem. Cynizm, ironia, sarkazm. Jak bardzo musi mu być źle i jak bardzo nie może wytrzymać samemu ze sobą, że praktykuje przypierdalanie się na jakimś podrzędnym forum internetowym do jego anonimowych użytkowników ;)

Przyjął napinke i myśli że jest przechuj-kozak, a w rzeczywistości to tylko "pizdeczka", najprawdopodobniej jeden z tych jednostrzałowców :D No i zgrywa oczytanego cwaniaka, a jest jedynie "pseudointelektualistą" ;)

zaqzax-3, Pozdrawiam :D
Relatywista

Samotność

przez devnull 21 lip 2012, 20:57
Przygadał kocioł...
W takim razie Relatywisto, co ty tutaj robisz, przypierdol se kolejną działkę Kody :D To dopiero jest upadek :D Dno, na heroine Cię nawet nie stać,
a na zejściu z Kody walisz codziennie browary, czym tak bardzo się szczycisz. Jak na browar nie starczy to może skoczysz do hipermarketu po Butapren byś miał się czym do snu uwalić ? :D

"Dedykuję go wszystkim czynnym alkusom, weekendowym najebańcom i tym na odwykach :D"

Gratulacje i również pozdrawiam :D
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Artemizja 21 lip 2012, 21:06
zaqzax-3, shinobi, Dosyć tego.Jeden i drugi przesadza :evil: Jeden i drugi prowokuje. Jeśli natychmiast nie zakończycie tych przepychanek,to zafunduję Wam po tygodniowym urlopie od forum :evil: Póki co-ostrzeżenie słowne!
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg