Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Abbey 20 lip 2012, 19:53
Czasami im więcej dajemy tym mniej otrzymujemy.

coraz częściej tak jest - niestety...
stopek, tulę...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Samotność

przez stopek 20 lip 2012, 19:56
Mnie przeraża ten świat pędzący do przodu. Czy jest w nim jeszcze miejsce na uczucia...smutne!

Samotność

przez Abbey 20 lip 2012, 19:58
Im dalej gnam w to wszystko, zdaje mi się, że uczucia są uważane za coś zbędnego. No przynajmniej młodzież rośnie w takim przekonaniu :bezradny:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Stark 20 lip 2012, 20:00
Co do nienawiści do dzisiejszego świata,kiedyś było tylko gorzej, osobiście nie chciałbym żyć podczas 1 czy 2 WŚ,czy też w średniowieczu...
z 2 strony wtedy raczej ginęło się na wojnach,więc życie było krótkie i intensywne...
powiedzmy, w sumie ciężko powiedzieć.
Stark

Samotność

przez stopek 20 lip 2012, 20:04
Wolał bym żyć w średniowieczu, gdzie przynajmniej ginęło się w honorowych walkach i bitwach. Kiedyś ludzie niszczyli się fizycznie, a dzisiaj niestety psychicznie.

Samotność

przez *Monika* 20 lip 2012, 20:09
stopek napisał(a):A ja chciałem dać mojej dziewczynie wszystko i wczoraj zerwaliśmy. Czasami im więcej dajemy tym mniej otrzymujemy.

Przykro mi :-|
Obrazek
Główny Moderator

Samotność

przez Adam Smith 20 lip 2012, 20:10
Ja bym chciał żyć w Starożytnym Rzymie , zostałbym gladiatorem ( raczej nie z własnej woli na to jestem za leniwy ) który walczy o wolność choć wie , że nie ma na to szans bo i tak w końcu rozwali mi łeb toporem jakiś tępy osiłek mojego pokroju , ale wcześniej byłbym ulubieńcem kobiet i być może gdybym był naprawdę dobrym wojownikiem , zostałbym uwielbiany przez tłumy i cezara choć to mało prawdopodobne ;)
Adam Smith

Samotność

przez stopek 20 lip 2012, 20:15
Dziękuje wszystkim za miłe słowo. Życzę spokojnej nocy:)

Samotność

przez moniqe33 20 lip 2012, 21:05
stopek napisał(a):Wolał bym żyć w średniowieczu, gdzie przynajmniej ginęło się w honorowych walkach i bitwach. Kiedyś ludzie niszczyli się fizycznie, a dzisiaj niestety psychicznie.

ha to jest pomysl na masowe i honorowe samobójstwo... napierdalamy sie mieczami i koniec :D

kto sie pisze ?? :twisted:

dobra ja mam posrane pod beretem i z poważnych spraw zwykłam sobie robić jaja, od taka ucieczka od monotomi...:(
anoreksja bulimiczna, depresja
dokąd tak biegniesz przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz

Samotność

przez Stark 20 lip 2012, 21:07
"Honor" w tamtych czasach to filmowa ściema,każdy był zdeterminowany by przeżyć i zarżnąć tego 2 osobnika, na wojnie niema miejsca na honor.
Stark

Samotność

przez carlosbueno 20 lip 2012, 21:14
gdybym żył w średniowieczu bym do do dorosłości nie dożył bom chorowity był ;)
takie słabe osobniki jak my nie miały racji bytu w tamtym świecie
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez moniqe33 20 lip 2012, 21:34
carlosbueno napisał(a):gdybym żył w średniowieczu bym do do dorosłości nie dożył bom chorowity był ;)

ja jak to mówia lekarze jestem cudem medycyny... no raczej niestety bo formalnie powinnam juz wykitaować...
anoreksja bulimiczna, depresja
dokąd tak biegniesz przecież wiesz że przed sobą nie uciekniesz

Samotność

przez LucP84 20 lip 2012, 22:20
stopek napisał(a):Wolał bym żyć w średniowieczu, gdzie przynajmniej ginęło się w honorowych walkach i bitwach. Kiedyś ludzie niszczyli się fizycznie, a dzisiaj niestety psychicznie.
Niestety rycerzami to wtedy była garstka osób, większość to byli zwykli chłopi który na jakimś tam kawałku ziemi sobie coś uprawiali, a jak był akurat nieurodzaj to przymierali głodem.

A Ci rycerze to też pewnie nie byli tacy szlachetni jak na filmach.

carlosbueno napisał(a):gdybym żył w średniowieczu bym do do dorosłości nie dożył bom chorowity był ;)
Ja nie byłem chorowity, natomiast zawsze byłem słaby fizycznie, więc też by za długo nie pożyłem w średniowieczu.
LucP84

Samotność

przez vifi 20 lip 2012, 23:12
gdybym żył w średniowieczu bym do do dorosłości nie dożył bom chorowity był
Jak byłem mały tu dużo chorowałem i okazało się że jak przestałem chodzić do lekarza i brać te antybiotyki to przestałem chorować. Poza tym wtedy ludzie więcej się ruszali, nie zapychali się to całą chemią. Co prawda wielu umierało na choroby czy w wojnach, ale nie przesądzałbym tak że byśmy nie przeżyli. Przecież nasi przodkowie jakoś sobie dali radę. Może wcale nie bylibyśmy trupami tylko zdrowymi ludźmi, bo wtedy nie było przecież tyle czasu na rozmyślanie, na samotność, a czasami trzeba było walczyć o życie a nie zastanawiać się po co żyjemy i jacy jesteśmy nieszczęśliwi.
Nie wiem kim byłbym w Średniowieczu, ani kim byłbym teraz gdybym o tym myślał w XXIII wieku. Wiem że trzeba się leczyć i stanąć na nogi żeby być bardziej sobą kiedykolwiek.

Sortuj wg