Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez *Wiola* 07 lip 2012, 20:58
Kiya, Ja niestety nie :mrgreen:
Moderator

Samotność

przez carlosbueno 07 lip 2012, 20:58
ja jestem anormalny pod każdym względem ;)
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Candy14 07 lip 2012, 21:13
Kiya, dla mnie tak bo ja jestem z tych 7 dni w tygodniu ale jak gadam z ludzmi to raz w tygodniu uwazaja za spory poped :bezradny:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 07 lip 2012, 21:16
Candy14, u mnie to zależy od partnera ;) Był taki, z którym raz w miesiącu to było aż nadto, a był i taki, z którym mogłabym choćby 3 razy razy dziennie ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Candy14 07 lip 2012, 21:21
Kiya, a to fakt, ze im lepszy seks tym wiecej sie chce :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Kalebx3 07 lip 2012, 21:23
Candy14, myślałam, że "raz w miesiącu" to już podchodzi niemal pod "brak popędu"

Kiya ,( wypowiadam się z pozycji 42 letniego zdrowego pod tym względem faceta posiadającego zonę).
Jeżeli "raz w miesiącu" zdarza się 20-30 latkowi to jest to już patologia ,choroba ,coś dziwnego,anormalnego,moim zdaniem .Potem( z czasem) chęci i potrzeby mężczyzn( zdecydowanej większości) lecą lawino w dół.Po prostu < można ,ale już się nie chce>, bardziej człowiek ogląda sie młodszymi dziewczętami i szuka nowych podniet,,,niestety.
Jeśli do tego dodasz ( łykane przykładowo przeze mnie ) kastratory typu paroksetyna ,lub inne SSRI to nawet raz w miesiącu bywa nienajgorszym wynikiem. Aczkolwiek u mnie jest lepiej niż raz w miesiącu ,ale podejrzewam ,że z czasem będzie dosłownie raz w miesiącu. Używam agonistów dopaminy ,to jeszcze jakoś się trzymam ,ale bez tego "umarł w butach",niestety, niestety.
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Kiya 07 lip 2012, 21:23
Candy14, ja nawet nie o tym. Właściwie dobrego seksu nawet nie znam. Ale był jeden chłopak, którego sama obecność (nawet wirtualna) rozpalała mnie tak, że potrzebowałam dosłownie wiadra zimnej wody...

Samotność

przez carlosbueno 07 lip 2012, 21:25
mi się nie zdarzało przez ponad 30 lat to dopiero patologia i żadnych antydepresantów nie brałem.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Kiya 07 lip 2012, 21:25
Jeżeli "raz w miesiącu" zdarza się 20-30 latkowi to jest to już patologia ,choroba ,coś dziwnego,anormalnego,moim zdaniem

A powiem Ci, że coś tak mocno podejrzewałam ;)

Samotność

przez Kalebx3 07 lip 2012, 21:40
Candy14, ja nawet nie o tym. Właściwie dobrego seksu nawet nie znam. Ale był jeden chłopak, którego sama obecność (nawet wirtualna) rozpalała mnie tak, że potrzebowałam dosłownie wiadra zimnej wody...

Kiya ,
przeżyłem raz w życiu COŚ TAKIEGO. Wirtualna znajomość ,która pochłonęła na maxa całą energię i ogień pożądania spopieliła na popiół...
Nie doszło w realu do niczego( choć było b.blisko) ,ale zastanawiam sie ,czy gdyby doszło do gorącego spotkania, byłoby to prawdą czy rozczarowaniem zafundowanym sobie samemu przez własne potrzeby i najskrytsze pragnienia? Nie wiem . Być może jest jakiś "nieziemski eter" ,który leci po łączach internetu,a może sami pragniemy to co projektujemy ...skonsumowałaś to uczucie w realu ? Ja nie .Powód :Bóg ,Wiara ,zdrada żony etc.,
czasem żałuję ,czasem nie...

-- 07 lip 2012, 21:42 --

mi się nie zdarzało przez ponad 30 lat to dopiero patologia i żadnych antydepresantów nie brałem.

Carlosbueno ,może nie trafiłes na "swoją laskę"...a Ty od razu anormalny ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez LucP84 07 lip 2012, 22:48
Candy14 napisał(a):Bo czules sie dla kogos wazny
Chyba temu. Bo przy zwykłym kontakcie, czy wirtualnym czy na żywo to jest tak że może być miło ale tak naprawdę to nic nie znaczy. Jakby się następnego dnia umarło to nikt by się poważniej nie przejął.

A co do popędu to napisałem bardziej teoretycznie, bo byłem w związku na odległość i nie było możliwości jakiegoś sprawdzenia jak jest w dłuższym czasie, no i też zauważałem dużą zależność od nastroju.
LucP84

Samotność

przez Kiya 07 lip 2012, 23:28
Nie doszło w realu do niczego( choć było b.blisko) ,ale zastanawiam sie ,czy gdyby doszło do gorącego spotkania, byłoby to prawdą czy rozczarowaniem zafundowanym sobie samemu przez własne potrzeby i najskrytsze pragnienia?

O to, to, dokładnie tak. Ja też nie przekonałam się co z tego by było. On nie chciał...
Ja nie .Powód :Bóg ,Wiara ,zdrada żony etc.,
czasem żałuję ,czasem nie...

Dobrze więc, że do niczego nie doszło...

Samotność

przez Candy14 07 lip 2012, 23:34
Przez net wszystko pieknie wyglada bo wpasowuje sie w nasza wyobraznie.. a real to juz nie to samo

Samotność

przez Kiya 07 lip 2012, 23:40
Candy14, ale jeśli dobrze rozumiem, to zarówno moje jak i Kaleba doświadczenia były też w realu. Tylko że nie do końca...

Sortuj wg