Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez *Monika* 24 cze 2012, 22:30
Transfuse, pochwal się nam.
:great: trzymam kciuki!
Obrazek
Główny Moderator

Samotność

przez L.E. 24 cze 2012, 22:35
Ja tak się przypomnę z moją radą: Panie i Panowie - serwisy randkowe.
Ja wiem, że tam stada zboczeńców siedzą, ale można znaleźć te perełki ;)
W przyszłym miesiącu zaczynam mieszkać z moim facetem poznanym właśnie w ten sposób (swoją drogą mojego byłego poprzedniego też tak poznałam, ze związku nic nie wyszło, ale nadal mamy super kontakt). Więc jak widać można ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Samotność

przez Marsal2 24 cze 2012, 22:39
L.E., a ja uważam, że portale randkowe są tak samo beznadziejne jak puby i kluby, jak chodzi o poznawanie lubi przez osoby nieśmiałe.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez L.E. 24 cze 2012, 22:43
Marsal2, przybądź na zlot i poznaj mojego faceta. Na pierwszej randce powiedział do mnie ze 3 zdania :D

Samotność

przez Stark 24 cze 2012, 23:05
Czy ja wiem czy takie złe ? przez internet jakoś mi np łatwiej się dogadać, niż w rzeczywistości,gdzie z automatu "spalam cegłe",nie wiem co powiedzieć, i ogólnie zaczynam się zachowywać bardziej asocjalnie i nieudolnie niż zwykle D: .
Stark

Samotność

przez Marsal2 24 cze 2012, 23:59
L.E., na żadne zloty się nie wybieram. To nie dla mnie.
Marsal2

Samotność

przez Adam Smith 25 cze 2012, 00:02
Ja wiem, że tam stada zboczeńców siedzą

Nie siedzimy , a działamy :great:
Adam Smith

Samotność

przez L.E. 25 cze 2012, 10:43
Stark dobrze mówi, polać mu :uklon:

Marsal2, czemu? :(

Tomcio Nerwica, mistrzu mój! Popłakałam się ze śmiechu :mrgreen: :uklon:

Samotność

przez carlosbueno 25 cze 2012, 10:52
L.E. napisał(a):Ja tak się przypomnę z moją radą: Panie i Panowie - serwisy randkowe.
Ja wiem, że tam stada zboczeńców siedzą, ale można znaleźć te perełki ;)
W przyszłym miesiącu zaczynam mieszkać z moim facetem poznanym właśnie w ten sposób (swoją drogą mojego byłego poprzedniego też tak poznałam, ze związku nic nie wyszło, ale nadal mamy super kontakt). Więc jak widać można ;)

byłem przez 2 lata zarejestrowany na serwisie randkowym i lipa zupełna. Na 95% moich zapytań nie odpowiadały, chyba tylko z 2 dziewczynami popisałem później przez jakiś dłuższy paro miesięczny czas ale nic z tego nie wyszło i do spotkania na żywo nie doszło choć było raz blisko ale opuściłem Anglię i przerwałem znajomość. Jak miałem w statusie praca- robotnik budowlany to żadna nie raczyła odpowiedzieć później zlikwidowałem ten status i zacząłem pisać do tych co najwyżej średnio wyglądających i było troszkę lepiej z odzewem.
Wiem że wielu osób tak się poznało ale u mnie to był niewypał pewnie z mojej winy w dużej mierze bo nie mam doświadczenia w pisaniu, kontaktach z kobietami.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez wiejskifilozof 25 cze 2012, 11:16
Marsal2 napisał(a):L.E., na żadne zloty się nie wybieram. To nie dla mnie.

Ja też nigdzie nie jadę , nie mam za co . :roll:

Samotność

przez Stark 25 cze 2012, 11:59
Tomcio Nerwica, No nie mów że sprośne poczucie humoru masz ;< : D.
Stark

Samotność

przez Marsal2 25 cze 2012, 14:51
L.E., na te zloty jeżdżą osoby z którymi nie chcę mieć NIC do czynienia. A do tego 20 osób to dla mnie tłum. Już na terapii w 11 osobowej grupie czuje, że jest za tłoczno.
Marsal2

Samotność

przez Kalebx3 25 cze 2012, 17:13
L.E., na te zloty jeżdżą osoby z którymi nie chcę mieć NIC do czynienia. A do tego 20 osób to dla mnie tłum. Już na terapii w 11 osobowej grupie czuje, że jest za tłoczno.

Witaj Marsal.
Rozumiem Twoje obawy,ale wiesz z tymi zlotami( osoby ,z którymi wolałbyś się nie kontaktować)to chyba nie do końca masz rację. Gdybyś przełamał swój lęk i jednak pojechał na Zlot,być może te osoby ,stały by się naprawdę i szczerze sympatyczne i przyjazdne dla Ciebie . Bo Forum to tylko Wirtual , a Zlot to konkretny człowiek ,Konkretni i Rzeczywiści Ludzie.
Co do tego "tłoczno się czujesz", również rozumiem ,ale pomyśl między innymi o swoim życiu ,bo zapewne masz przez swoją chorobę wiele ograniczeń. Pójdziesz kiedyś do pracy ,a tam wielu ludzi,a na robocie trzeba się koncentrować ...
w dodatku wiele innych rzeczy ,typu przyjęcia rodzinne , wesela ,pogrzeby etc. gdzie tłumy ludzi.
Może warto własnie NIE UNIKAĆ tego typu zgromadzeń ,aby uwolnić się od swoich niemocy. Na początku będzie pewnie trudno ,ale z każdą próbą dalej zapewne lepiej i lżej. I w tym wszystkim pozwól tylko by nieprzyjemne emocje przechodziły w Tobie , nie koncentruj się na nich i nie wkręcaj się w nie ,nie analizuj < jedno jest pewne ,przejdą w swoim czasie . warto może też ,abyś wspomógł się jakąś farmakologią . To tez bardzo pomocne ,wiem to z własnego doświadczenia.
To tyle .
Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez Stark 25 cze 2012, 17:16
Nie wiem kiedy jest ten ostatni stopień samotności.
Gdy o twoim istnieniu wiadomo jedynie w państwowych rejestrach?
Stark

Sortuj wg