Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Sikorka77 14 cze 2012, 09:18
man from mars - joni mitchell

Samotność

przez Transfuse 14 cze 2012, 10:57
Sikorka77,
to miałaś na myśli ? :D
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Bonus 14 cze 2012, 12:57
To wszystko zależy od tego, na jakich ludzi się trafi w życiu i jak będzie się postępowało ze sobą i z innymi ludzmi? Ja myślę, że jeśli jest się szczęślywym w jakimś związku, to samotnośći już prawie nie ma? Ale to też zależy, jakie jest to szczęśćie i jak się je widzi? Bo dla jednych pojęciem szczęścia mogą być pieniądze (chociaż pieniądze nie dają szczęścia), a dla innych drugi i bliski człowiek. A poza tym i tak w związku będzie samotność, niezrozumienie, brak akceptacji, jeśli taki związek jest "toksyczny", chory i nienormalny. To nie jest sztuka związać się z nieodpowiednią osobą, (bo takich związków jest dużo), tylko sztuką jest trafić i dostrzec tą właściwą dla siebie osobę, a to jest bardzo trudne, czasem niemożliwe...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez namiestnik 14 cze 2012, 18:42
A ja właśnie dochodzę, że jestem jak nikt. Znowu żałowanie czemu nie umarłem :(

Samotność

przez Sikorka77 14 cze 2012, 18:45
Transfuse - tak ale nie w tej wersji :)

Samotność

przez rafka 14 cze 2012, 18:56
namiestnik napisał(a):A ja właśnie dochodzę, że jestem jak nikt. Znowu żałowanie czemu nie umarłem :(

oj bo Muminek będzie smutny.
rafka

Samotność

przez pantherka 14 cze 2012, 19:23
Siedzac w pracy na szkoleniu i nudzac sie niemilosiernie /choc ja nie odczuwam juz depresji ani samotnosci po podwojnej dawce paroksetyny i odstawieniu benzo moge tanczyc 24 na dobe;)/ wymyslilam jaby tu sprawdzic czy kogos oprocz najblizszych obchodze. Wyslalam s-msa do 15 osob z ksiazki o tresci: "umieram z nudow na szkoleniu podeslij jakis dobry dowcip" i po chwoli chichotalam za monitorem:) Odpisali WSZYSCY:) i wiecie co? Przez 7 lat bylam w malzenstwie i stwierdzam, ze bylam sama. Gdy maz odszedl myslalam ze nie uloze sobie zycia. Owszem spotykalam sie z kims ale jakos nie moglam sie zdecydowac. Ostatnio zadzwonilam do exa z jakims pytaniem a ten mnie zjechal o nic tak, ze sie rozlaczylam. I uswiadomilam sobie ze te 7 lat to byly same wyzwiska i ze wiecej na to NIKOMU nie pozwole.Chocbym miala byc sama do konca zycia. Aktualnie jest w moim zyciu ktos bardzo fajny, oaza spokoju i .... chyba chcialabym zeby juz zostal...na zawsze:) Wszystko mozna pokonac wiem ze prawdobodobnie bede brala leki do konca zycia ale co tam. Cukrzyk tez musi brac insuline. Taka nasza uroda i tyle. Moj lekarz mowi , ze na depresje cierpia ludzie bardzo wrazliwi, pelni uczuc. Moze i wroce na to forum z podkulonym ogonem a moze moje cierpienia maja wlasnie swoj kres i nie koncza sie smiercia jak dotychczas myslalam....

Samotność

przez dogomaniaczka 14 cze 2012, 19:27
pantherka, życzę Ci tego z całego serca ;)

Samotność

przez pantherka 14 cze 2012, 19:34
Dzięki Dominka:) Wszystkim Wam równiez zycze takich mysli jakie mam:) Jak pomysle ze jeszcze tydzien temu lezalam w lozku nie moglam sie ruszyc nie chcialam nikogo widziec i marzylam o smierci...az mnie ciarki przechodza brrrr...Bedzie dobrze musi byc dobrze nawet jak nam sie wydaje ze jest beznadziejnie...

Samotność

przez ladywind 14 cze 2012, 19:38
pantherka, super że Ci sie udało :great: i obyś nie miała więcej potrzeby wracac na to forum. Powodzonka z całego serca dla Ciebie!!! :papa:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Transfuse 14 cze 2012, 19:41
pantherka, mocno 3mam za Ciebie kciuki, oby dobry nastrój nigdy Cię nie opuszczał. Wszystkiego co najlepsze :!: :mrgreen:
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez pantherka 14 cze 2012, 19:47
Dzieki:) i powodzenia wszystkim:)Myslalam juz ze jestem beznadziejnym przypadkiem.... Pewnie bede podgladac forum jak do tej pory zanim napisalam czytanie Was wiele mi pomoglo w tych najgorszych chwilach.Zapale i lece szorowac podlogi:)

Samotność

przez Stark 14 cze 2012, 20:17
pantherka, I ja dołączam się do gratulacji, i życzę powodzenia.
Stark

Samotność

przez ajajaj89 14 cze 2012, 21:41
Ogladalem dzis mecz Wlochy-Chorwacja w pubie . Fajny mecz. Przed zamowieniem piwa podszedlem do lady i zaczalem obczajac menu. Potem powiedzialem kelnerce, ze tak naprawdę bardzo mi sie podoba i chcialbym od niej wziasc w numer. Od razu po seksundzie powiedzialem ze zartowalem :great: i spytalem sie jakie maja polskie piwa. Pozniej po po polowie browara :bezradny: , gdy zamawialem hamburger to dosiadlem sie do trojki dziewczyn i powiedzialem tej najladniejszej, ze bardzo mi sie spodobala, ale to nie wszystko i chcialbym poznac jej osobowosc. Ona wtedy odparla :" Co w zwiazku z tym? :evil: " A ja jej na to, ze chce zobaczyc , jak jest kreatywna i czy pociagnie dalej tą rozmowę, No to wtedy ona odbębniła :" To ja tobie powiem, ze dla mnie jest ważna wiernosc i ja nie zdradze swojego chlopaka" :time:

Ale z kolei zauwazylem , ze ostatnio zbyt skupiam sie na zaczepian iu dziewczyn, a zarzucilem prace nad relacjami ze znajomymi, rozicami i innymi ludzmi :(

-- 14 cze 2012, 20:50 --

Kto walnie 3000-czengo posta? :D
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg