Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Bonus 11 cze 2012, 09:12
Ale to wszystko zależy od tego, czy ktoś potrafi dobrze rozumieć i wysłuchać? Bo nie w każdym znajdzie się zrozumienie i oparcie. Niektórzy ludzie są mniej uczuciowi lub wcale i nie potrafią okazać uczucia drugiej osobie. Ważna też jest osobowość człowieka.

-- 11 cze 2012, 08:25 --

Relacje z ludzmi mogą być różne i jedni będą mili i w porządku, a inni będą już niesympatyczni. Zależy od charakteru człowieka. A charaktery są różne. Ja jestem zawsze przyjaźnie nastawiony do ludzi i raczej nie mam problemów z kontaktem między ludzmi.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez *Wiola* 12 cze 2012, 00:29
Bonus napisał(a):No to rzecywiśćie jest z nimi spory problem, skoro czepiają się normalnych użytkowników, wypowiadających się w swoich postach. Nie przejmuję się nimi i to nie mój problem i dzięki, że ktoś się za mną wstawił, a to bardzo miłe?

:mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Korba 12 cze 2012, 01:54
samotność. dziś mnie przygniatała, szarpała wnętrzności, korciła głupotą, skłaniała do ucieczki w znane chore schematy...
chyba wybrnęłam. ale jest wstrętna.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez namiestnik 12 cze 2012, 16:27
BRAWO!

A ja dziś mam ciągłe poczucie odrzucenia.

Samotność

przez ajajaj89 12 cze 2012, 21:56
Ale mam dzis dzien

Wczoraj zdalem ostatni egzamin. Cieszylem sie ze skonczylem studia...

Ale dzisiaj.. Powiedzcie mi czy tylko ja tak mam ze nie mam zadnych przyjaciol? Przynajmniej w poprzednim tygodniu mialem zajęcie - uczylem sie. Teraz to popoludnie spedzam sam - nie mam do kogo podzwonić, kogo odwiedzić. Generalnie jak mieszkalem w akademiku mialem kolegow - ale teraz urwal sie z nimi kontakt - a oni sami tez nie wykazuja jakiejsc inicjatywy. Czy to oznacza ze moje wakacje wlasnie spedze sam ze sobą? :cry:

-- 12 cze 2012, 21:04 --

Ostatnio się dobrze dogaduje z rodzicami, ale czuję ze oprocz rodzicow warto tez miec jakichs kolegow w swoim przedziale wiekowym.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez Stark 12 cze 2012, 23:07
ajajaj89, Bo tu dużo zależy...
No właśnie od czego,ciężko powiedzieć,czasem od nas samych,często od ludzi którzy nas otaczają.
Od ich nastroju, kij wie co jeszcze,aczkolwiek dobrze mieć coś,co może nas odwieść od samotności,byśmy o niej nie myśleli..
Stark

Samotność

przez tahela 13 cze 2012, 01:31
zaqzax-3,
chcesz komuś zapłacić za to zeby ktoś z Toba pogadał :shock: , nikt normalny się nie zgodzi a jak ktoś se zgodzi to za dobrze o nim nie świadczy, lepiej zacznij rozmawiać normalnie, wymieniaj PW poznasz ludzi w końcu,ale nie płac , bo to nie tak wszystko i tabsów tez nie dawaj , proszę :pirate:
a mi samotnie, tęskniąco
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Samotność

przez oliwkazp 13 cze 2012, 03:05
Właśnie ta cholerna samotność doskwiera najbardziej :'(
Ostatnio edytowano 13 cze 2012, 10:58 przez *Wiola*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel

Samotność

przez kornelia_lilia 13 cze 2012, 11:06
oliwkazp napisał(a):Właśnie ta cholerna samotność doskwiera najbardziej :'(

mnie dziś też :roll:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Samotność

przez Michuj 13 cze 2012, 11:08
ja ją generalnie lubię :)
Loża szyderców

Samotność

przez rafka 13 cze 2012, 12:17
...samotność to taka wielka trwoga... - Dżem - Listy do M
rafka

Samotność

przez Candy14 13 cze 2012, 13:51
Ja mam jak Michuj, ..czasami zastanawiam sie czy wszystko ze mna ok bo towarzystwo z doskoku mi wystarczy i wcale nie musi byc czesto. Przestalam pielegnowac znajomosci ....na gg jestem zawsze niewidoczna zeby do mnie nie zagadywali.. troche sie zamykam w moim swiecie :roll: Myslicie ,ze to zle?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez *Oleńka* 13 cze 2012, 14:05
Myślę, że nie ma nic złego w samotności, czasami trzeba pobyć samemu ze sobą żeby zrozumieć siebie, wyciszyć się, zdystansować do pewnych spraw :) Czasami mam tak, że nawet jak jestem wśród ludzi, znajomych, rodziny, to czuje się samotnie - to chyba nie jest dobry objaw :( Ostatnio mam taki okres, że bardzo odczuwam tą negatywną stronę samotności, czuje się zagubiona w życiu, brakuje mi Bratniej Duszy :(
Ciężko tak samotnie czuć się wśród ludzi :(
*Oleńka*

Samotność

przez tahela 13 cze 2012, 14:49
Ja sie tez często izoluję sama i jest m i z tym dobrze a raczej było bo teraz to nie jest mi za dobrze ani samemu ani z ludźmi jeden kanał , obok świata.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg