Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez pantherka 10 cze 2012, 15:37
Szczerze z punktu widzenia kobiety to wolalabym zeby ktos mnie sytuacyjnie zagadal niz powiedzial ze mu sie podobam i chce mnie poznac. Wiem jak wygladam podobam sie wiekszosci wiec to nie zrobi na mnie wrazenia i raczej bym Cie spawila ale jakby jakis fajny tekst i mily usmiech....czemu nie?:) A tak towyjdzie ze zalezy Ci na wygladzie:)To tk jakby "blachara" powiedziala hej super auto chce Cie poznac tak mi sie przynajmniej zdaje:) ale rowniez moge sie mylic. A jaki przedzial wiekowy dziewczyn bedziesz atakowac? bo to tez wazne.

Samotność

przez ajajaj89 10 cze 2012, 16:21
Przedzial 18-25 rż.

MOje ostatnie zaczepki

1.Jechalem pociagiem i widzialem jak dziewczyna czyta jakies czasopisemko. To zapytalem, czy cos ciekawego pisza

2. Siedzialem na przystanku. Widze ze cos dziewczyna czyta o pedologii. To sie zapytalem czy to jakas psychologia?

3. Jechalem w pociągu obok pijaka i niedaleko siedziala fajna dziewczyna. Pijak mi cos gadal bez sensu. Byla godzina 15. Wyszlismu na tej samej stacji . Powiedzialem jej, ze widac, ze juz niektorzy bardzo wczesnie wracaja narąbani z klubów

4. Na koncercie sie podsiadlem do jednej dzieczyny i sie spytalem czy jest z uczelni, ktora organizuje ten koncert

W taki sposob zaczepiam... Nastepny level., by sie przydal. Nie mowie o takich zaczepkach w stylu: A jak dojsc tam i siam. Ktora godzina.
Nie mowie tez o zaczepkach w bardzje lajtowych sytuacjach tak jak wycieczka albo wspolne zajecia.

Widze tez duzo dzieczyn ktore sie na mnie patrzą, ale jak sie zaczynam do nich zblizac do zaczynaja uciekac :hide:

-- 10 cze 2012, 15:29 --

A tutaj moze napisze najbardzije dziwne zaczepki dziewczyn moim zdaniem, robione przez userow portalu podrywaj.org

Dziewczyny, jestem z przyszłości. Mogę wam przepowiedzieć co chcecie.

Witam panią. Tak się zastanawiamy, który z nas byłby lepszym kandydatem na męża dla pańskiej córki.

Dziewczyny tak się właśnie z kolegą zastanawiamy który z nas ma słodszy języczek. Będziecie na tyle spontaniczne, żeby to sprawdzić i nam powiedzieć?

Dziewczyny, gdzie tutaj znajdziemy dobry klub ze striptizem na dzisiejszy wieczór?

Dziewczyny, gdzie tutaj znajdziemy dobry klub ze striptizem na dzisiejszy wieczór?Dobra teraz na poważnie, nie męczcie się, podszedłem tylko dlatego, żę po prostu mi się spodobałaś a nie miałem pomysłu jak was zatrzymać .. Podobasz mi się chcę Cie poznać

-Wiesz wiem, że wielu mężczyzn nie ma odwagi Ci tego powiedzieć, ale masz imponujący biust, rzadko można spotykać kobietę z takimi piersiami, dodatkowo tak pięknie je wyeksponowałaś.

Czesc dziewczyny mam do was zajebiscie ważne pytanie. ( robie obrót ) Czy moja pupa nie wygląda zbyt grubo w tych spodniach bo mam już kompleksy
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez pantherka 10 cze 2012, 16:59
Nie no po tych co polecaja to bym sie stuknela w czolo i odeszla. A te Twoje ok;) Jak uciekaja to jeszze nic nie znaczy. Ja jestem niesmiala i jak mi sie ktos podoba to wylapuje jego spojrzenie troszke dluzej przytrzymuje odwracam wzrok i niby nie zwracam uwagi:) i juz mam goscia oczywiscie gram baaaaardzo niedostepna ale to dlatego ze sie wstydze tak naprawde czesto juz slyszalam jak mowili ze sie wywyzszam i zadzieram nosa bo jestem ladna ale to nieprawda strach nie paralizuje i moze rzeczywiscie mam zacieta mine. powodzenia:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez devnull 10 cze 2012, 17:16
Jestem załamany, nerwica jak wiecie to najgorsza przeszkoda w budowaniu relacji :(

Jest tu ktoś bezrobotny i z Warszawy ?
Nie mam kasy, mogę 20zł dać za spotkanie, płeć nie ma znaczenia, wiek - powyżej 21.
Wcześniej za spotkania płaciłem tabletkami :/
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Transfuse 10 cze 2012, 17:21
zaqzax-3, to straszne co mówisz :( Ktoś, kto bierze pieniądze w zamian za spotkanie to ... ja jestem z Poznania, niestety do stolicy mi daleko.

-- 10 cze 2012, 17:23 --

ajajaj89, świetne teksty, może i ja się odważę; oczywiście coś na deseń tych Twoich zaczepek :P heh, nigdy nawet nie próbowałem sam zagadać... wszystko zamyka się w schemacie "co ona sobie o mnie pomyśli" lub " wyjdę na debila" ... :(
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez ajajaj89 10 cze 2012, 17:29
zaqzax-3 napisał(a):Jestem załamany, nerwica jak wiecie to najgorsza przeszkoda w budowaniu relacji :(

Nie mam kasy, mogę 20zł dać za spotkanie, płeć nie ma znaczenia, wiek - powyżej 21.

Opowiedz o sobie. Albo daj linka do wątku, gdzie juz pisales o sobie.

-- 10 cze 2012, 16:31 --

zaqzax-3, to straszne co mówisz Ktoś, kto bierze pieniądze w zamian za spotkanie to ...

Psychoterapeuta
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez Transfuse 10 cze 2012, 17:38
ajajaj89,
Psychoterapeuta
Kolega raczej nie miał na myśli osoby z kwalifikacjami terapeuty. Płacąc za sesje otrzymujesz coś więcej, niż samo wysłuchanie.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez devnull 10 cze 2012, 17:43
ajajaj89 napisał(a):Oj - powiem wam ze doluje mnie fakt iz pomomo moich wszystkich farmakoterapii i psychoterapii, piekna kobieta nadal tak samo mnie oniesmiela, jak kiedyś :hide:

Kiedy w koncu zniknie to fatalne uczucie skrępowania po przed piękną kobietą :silence:

heh, mam to samo, żadna psychoterapia i psycholog nie jest w stanie mi pomóc w tym temacie.
ten strach jest większy ode mnie, kobiety mnie przerażają, nie ufam im.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez ajajaj89 10 cze 2012, 18:07
zaqzax w pewnym sensie łączę się w bólu - sam siedzę od tygodnia sam w domu i nikogo znajomego nie widzialem.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez rafka 10 cze 2012, 21:06
zaqzax-3 napisał(a):Jestem załamany, nerwica jak wiecie to najgorsza przeszkoda w budowaniu relacji :(

to terapeuci biorą 50-80 za godzinę. Zgroza.
Lepiej jakbyś spotkał jakiegoś ''dobrego kolegę'' to za da damo się wygadasz.

-- 10 cze 2012, 21:08 --

albo dobra koleżankę :D
rafka

Samotność

przez namiestnik 10 cze 2012, 22:56
ajajaj89, ehm... OMG! - nie czytaj więcej takiego portalu. Bądź sobą i już.

zaqzax-3, WTF? Chyba nie mówisz poważnie? To może spotkaj się z kimś z forum. Możecie się powymieniać tabletkami - jak macie takie same. Kasa za spotkanie? Toż to przeciwność przyjaźni chyba..

Samotność

przez Kalebx3 10 cze 2012, 23:03
Cześć Paweł

Cześć Ala :papa:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Samotność

przez ladywind 10 cze 2012, 23:58
pantherka napisał(a):Nie no po tych co polecaja to bym sie stuknela w czolo i odeszla. A te Twoje ok;) Jak uciekaja to jeszze nic nie znaczy. Ja jestem niesmiala i jak mi sie ktos podoba to wylapuje jego spojrzenie troszke dluzej przytrzymuje odwracam wzrok i niby nie zwracam uwagi:) i juz mam goscia oczywiscie gram baaaaardzo niedostepna ale to dlatego ze sie wstydze tak naprawde czesto juz slyszalam jak mowili ze sie wywyzszam i zadzieram nosa bo jestem ladna ale to nieprawda strach nie paralizuje i moze rzeczywiscie mam zacieta mine. powodzenia:)
w takich sytuacjach często zachowywałam się tak samo. W oczach innych uchodziłam na niedostepną lub nawet zarozuzmiałą, a wynikało to z mojej niesmiałości i lęku przed ludźmi.

-- 10 cze 2012, 23:03 --

zaqzax-3, jest bardzo dużo forumowiczów z Wawy z którymi mógłbys się spotkać
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez namiestnik 11 cze 2012, 00:06
Oj dokładnie...

Czasami wystarczy popatrzeć po sobie co się robi - i potem pomyśleć jak to wygląda. Niestety nasze reakcje nie zawsze są adekwatne.. bo przecież często kogoś odtrącamy z nieśmiałości poprostu.

To działa tak u obu płci.

Sortuj wg