Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez devnull 10 cze 2012, 17:16
Jestem załamany, nerwica jak wiecie to najgorsza przeszkoda w budowaniu relacji :(

Jest tu ktoś bezrobotny i z Warszawy ?
Nie mam kasy, mogę 20zł dać za spotkanie, płeć nie ma znaczenia, wiek - powyżej 21.
Wcześniej za spotkania płaciłem tabletkami :/
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez Transfuse 10 cze 2012, 17:21
zaqzax-3, to straszne co mówisz :( Ktoś, kto bierze pieniądze w zamian za spotkanie to ... ja jestem z Poznania, niestety do stolicy mi daleko.

-- 10 cze 2012, 17:23 --

ajajaj89, świetne teksty, może i ja się odważę; oczywiście coś na deseń tych Twoich zaczepek :P heh, nigdy nawet nie próbowałem sam zagadać... wszystko zamyka się w schemacie "co ona sobie o mnie pomyśli" lub " wyjdę na debila" ... :(
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez ajajaj89 10 cze 2012, 17:29
zaqzax-3 napisał(a):Jestem załamany, nerwica jak wiecie to najgorsza przeszkoda w budowaniu relacji :(

Nie mam kasy, mogę 20zł dać za spotkanie, płeć nie ma znaczenia, wiek - powyżej 21.

Opowiedz o sobie. Albo daj linka do wątku, gdzie juz pisales o sobie.

-- 10 cze 2012, 16:31 --

zaqzax-3, to straszne co mówisz Ktoś, kto bierze pieniądze w zamian za spotkanie to ...

Psychoterapeuta
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Transfuse 10 cze 2012, 17:38
ajajaj89,
Psychoterapeuta
Kolega raczej nie miał na myśli osoby z kwalifikacjami terapeuty. Płacąc za sesje otrzymujesz coś więcej, niż samo wysłuchanie.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez devnull 10 cze 2012, 17:43
ajajaj89 napisał(a):Oj - powiem wam ze doluje mnie fakt iz pomomo moich wszystkich farmakoterapii i psychoterapii, piekna kobieta nadal tak samo mnie oniesmiela, jak kiedyś :hide:

Kiedy w koncu zniknie to fatalne uczucie skrępowania po przed piękną kobietą :silence:

heh, mam to samo, żadna psychoterapia i psycholog nie jest w stanie mi pomóc w tym temacie.
ten strach jest większy ode mnie, kobiety mnie przerażają, nie ufam im.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

Samotność

przez ajajaj89 10 cze 2012, 18:07
zaqzax w pewnym sensie łączę się w bólu - sam siedzę od tygodnia sam w domu i nikogo znajomego nie widzialem.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez rafka 10 cze 2012, 21:06
zaqzax-3 napisał(a):Jestem załamany, nerwica jak wiecie to najgorsza przeszkoda w budowaniu relacji :(

to terapeuci biorą 50-80 za godzinę. Zgroza.
Lepiej jakbyś spotkał jakiegoś ''dobrego kolegę'' to za da damo się wygadasz.

-- 10 cze 2012, 21:08 --

albo dobra koleżankę :D
rafka

Samotność

przez namiestnik 10 cze 2012, 22:56
ajajaj89, ehm... OMG! - nie czytaj więcej takiego portalu. Bądź sobą i już.

zaqzax-3, WTF? Chyba nie mówisz poważnie? To może spotkaj się z kimś z forum. Możecie się powymieniać tabletkami - jak macie takie same. Kasa za spotkanie? Toż to przeciwność przyjaźni chyba..

Samotność

przez Kalebx3 10 cze 2012, 23:03
Cześć Paweł

Cześć Ala :papa:
Jeno wyjmij mi z tych oczu
szkło bolesne - obraz dni,
które czaszki białe toczy
przez płonące łąki krwi.
Jeno odmień czas kaleki,
zakryj groby płaszczem rzeki,
zetrzyj z włosów pył bitewny,
tych lat gniewnych
czarny pył.
„ "

Samotność

przez ladywind 10 cze 2012, 23:58
pantherka napisał(a):Nie no po tych co polecaja to bym sie stuknela w czolo i odeszla. A te Twoje ok;) Jak uciekaja to jeszze nic nie znaczy. Ja jestem niesmiala i jak mi sie ktos podoba to wylapuje jego spojrzenie troszke dluzej przytrzymuje odwracam wzrok i niby nie zwracam uwagi:) i juz mam goscia oczywiscie gram baaaaardzo niedostepna ale to dlatego ze sie wstydze tak naprawde czesto juz slyszalam jak mowili ze sie wywyzszam i zadzieram nosa bo jestem ladna ale to nieprawda strach nie paralizuje i moze rzeczywiscie mam zacieta mine. powodzenia:)
w takich sytuacjach często zachowywałam się tak samo. W oczach innych uchodziłam na niedostepną lub nawet zarozuzmiałą, a wynikało to z mojej niesmiałości i lęku przed ludźmi.

-- 10 cze 2012, 23:03 --

zaqzax-3, jest bardzo dużo forumowiczów z Wawy z którymi mógłbys się spotkać
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez namiestnik 11 cze 2012, 00:06
Oj dokładnie...

Czasami wystarczy popatrzeć po sobie co się robi - i potem pomyśleć jak to wygląda. Niestety nasze reakcje nie zawsze są adekwatne.. bo przecież często kogoś odtrącamy z nieśmiałości poprostu.

To działa tak u obu płci.

Samotność

przez Bonus 11 cze 2012, 09:12
Ale to wszystko zależy od tego, czy ktoś potrafi dobrze rozumieć i wysłuchać? Bo nie w każdym znajdzie się zrozumienie i oparcie. Niektórzy ludzie są mniej uczuciowi lub wcale i nie potrafią okazać uczucia drugiej osobie. Ważna też jest osobowość człowieka.

-- 11 cze 2012, 08:25 --

Relacje z ludzmi mogą być różne i jedni będą mili i w porządku, a inni będą już niesympatyczni. Zależy od charakteru człowieka. A charaktery są różne. Ja jestem zawsze przyjaźnie nastawiony do ludzi i raczej nie mam problemów z kontaktem między ludzmi.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez *Wiola* 12 cze 2012, 00:29
Bonus napisał(a):No to rzecywiśćie jest z nimi spory problem, skoro czepiają się normalnych użytkowników, wypowiadających się w swoich postach. Nie przejmuję się nimi i to nie mój problem i dzięki, że ktoś się za mną wstawił, a to bardzo miłe?

:mrgreen:
Moderator

Samotność

przez Korba 12 cze 2012, 01:54
samotność. dziś mnie przygniatała, szarpała wnętrzności, korciła głupotą, skłaniała do ucieczki w znane chore schematy...
chyba wybrnęłam. ale jest wstrętna.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg