Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Angelo24 09 cze 2012, 21:54
Ależ tu nikt nie chce nikogo linczować, napisałaś[eś] swoje własne przemyślenia dotyczące pewnych kwestii i każdy kto uznał za stosowne dodać coś od siebie zrobił to. Więc nie odbieraj zdania innych jako atak personalny na siebie :) Najważniejsze jest to by podejść do wypowiedzi innych z dystansem i nie brać zbyt wiele do siebie.
"Jestem tym kim jestem, sobą... : ) "

Samotność

przez ajajaj89 09 cze 2012, 21:55
Ja jeszcze raz mowie - Transfuse - ty nie
Ale niektorzy tutaj są az za bardzo bez serca

Wiem ze moje poglady sa kontrowersyjne. Co nie raz sie przekonaliscie . Ale nie znaczy ze ze mna trzeba sie droczyć

DO Marsala - ja juz wiecej z toba sie droczyl nie bede, Nie bede cie obrazal itd. Ale jezeli ty bedziesz to robil nadal --> to bede to olewał

Zresztą ostatnio w innym dziale znowu mnie obrazil.
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez jasaw 09 cze 2012, 21:57
Ja też nie znam osobiście nikogo z tego forum i wszyscy wiedzą, że jestem osobą mocno dojrzałą, w wieku niejednego z rodziców forumowiczów.Mimo to, nigdy nie spotkałam się z brakiem zrozumienia czy złośliwością, a wręcz przeciwnie.
Nawet parę dni temu, gdy delikatnie poruszyłam temat nie prowokowania nieprzyjemnej atmosfery,
Tomcio Nerwica zachował się super dojrzale. A jakiż to powód mieliby forumowicze, by zabiegać o względy Moderatorów??? Nie rozumiem tego zarzutu???
A jeśli ludzie pałają do siebie jakąś szczególną sympatią, dlaczego nie mieliby prawić sobie miłych, ciepłych, serdecznych słów???
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ajajaj89 09 cze 2012, 22:00
Dobra - teraz polowa forum sie zbiegnie do dzialu samotnosci z powodu mojego ostatniego postu... A niektorych to w ogole nie kojarze co tu pisza... Ja to mam zylke jednak do zawieruch... :hide:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez SadSlav 09 cze 2012, 22:05
Tworzymy jakiśtam krąg tak czy owak ale żeby sobie wszyscy wlewali to bym nie powiedział. Swoją drogą jednak, że na forum jest kilka osób, które oczekują tylko pomocy a uwagi krytyczne skutkują agresywnym zachowaniem.
I co z tego, że ludzie mają dużo postów nawalonych w ciągu kilku miesięcy zaledwie? Ja sam jak miałem sporo czasu bo byłem bezrobotny to produkowałem się ostro na forum, teraz już trochę mniej bo nie nudzi mi się aż tak w życiu :P
Znam kilka osób z reala ale są to osoby mało udzielające się na forum, z kręgu mojego miasta.
Faktycznie są jednak kółeczka wzajemnej adoracji ale ja w tym temacie takowego nie widzę.
I też mnie ciekawi kogo tam Marsal2 bliżej poznał ;)
I'm diggin' my way to somethin' better,
I'm pushin' to stay with something better,
I'm sowing the seeds I take for granted,
This thorn in my side is from the tree I've planted,
It tears me and I bleed...

http://chwilepisanemuzyka.blogspot.com/

Samotność

przez ajajaj89 09 cze 2012, 22:09
No fajnie - bardzo lubie z wami gadać . Ale jak tylko coś napiszę to nic nie mowicie, za to od razu odpowiada.... wiecie kto? :!:

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez Stark 09 cze 2012, 22:11
ajajaj89, Byłem kiedyś na innym forum (nie dotyczącym tej tematyki) - tam się nie dało faktycznie z ludźmi dogadać,przez 4 lata poznałem tam 2 wartościowe osoby,reszta to był kącik adoracji o którym tak mówisz, tu tego naprawdę niema.
Pogardy,czy niechęci i innych, nie odczuwałem do ciebie żadnej,nadal tak jest.
Stark

Samotność

przez ajajaj89 09 cze 2012, 22:34
Zeby nie bylo - ani razu nie kopnąłem tu nikogo w brzuch, komu było bardzo smutno i mial powazny problem. Zawsze staram sie podejsc do takich ludzi z empatią.

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez rafka 09 cze 2012, 23:24
hm...zamknięty krąg. Faktem jest, że niektóre osoby znaną się w realu.
Ja osobiście nikogo z forum nie znam. Jedynie z zdjęć i z tego co piszecie.
A układy z moderatorami. Mnie też atakowali np. w temacie ''psychologowie chrześcijańscy'', ''masturbacja''. Jakoś żyję.
Ale tak zawsze jest jak piszesz coś z czym ktoś się nie zgadza.
Nie podejmując tematu nigdy nie poznasz zdania drugiej osoby.
rafka

Samotność

przez namiestnik 10 cze 2012, 11:34
dominika92 napisał(a):Bonus, taa szczeście..po prostu coś robiłam w tym kierunku i na 99 "pechów" trafiło się szczęście. Na pewno nie napisałam i w ciagu jednego dnia nie znalazłam.

dominika92 napisał(a):cóż widocznie ja byłam szaleńcem, ale przynajmniej znalazłam, dzięki temu swojemu szaleństwu. ;)

Twoje szaleństwo okazało się szczęściem. Oj jak bardzo bym chciał by i u mnie tak było.

Poznać kogoś to teraz w dobie portali w sieci, komunikacji powszechnej nie jest aż takie niemożliwe.

Jednak różnie jest. Kogoś znamy z neta nawet długo, potem może być cudownie, potem fatalnie. Nic nie gwarantuje sukcesu. Ja jak wiesz podjąłem daleko idące decyzje. I wszystko... ale miłość jest ślepa. Tu nie chodzi nawet o to, że ktoś może mieć złe zamiary. Bo może mieć, ale może i nie mieć. Niestety jak kochamy za bardzo, uzależniamy się to stajemy się sami wrogiem tego czego tak bardzo pragniemy - związku. Zrezygnowanie z własnej godności, z siebie - może spowodować, że ktoś straci nas - to co w nas kochał. A może też zaowocować brakiem szacunku do siebie potem. Brakiem nas w tym związku. A czy to wtedy związek i jego wrak?

Jak chcemy za bardzo to i nasze różowe okulary nie zauważą, że możemy nie dać rady. Kochamy kogoś takiego jakim jest. I wierzymy, że damy radę. Bez względu czy ktoś pije, bije czy cokolwiek. A potem jest dużo łez.

Tak, że poznać to nie wszystko. To pierwszy mały (acz niezbędny) krok.

A zobaczcie jak się gdyziecie tutaj. A co będzie jak uczucia będą 1000 razy silniejsze!? Bo w związku z osobą która dla nas 1000 razy ważniejsza?

Trzeba wzajemnej tolerancji.

Samotność

przez ajajaj89 10 cze 2012, 11:39
Oj - powiem wam ze doluje mnie fakt iz pomomo moich wszystkich farmakoterapii i psychoterapii, piekna kobieta nadal tak samo mnie oniesmiela, jak kiedyś :hide:

Kiedy w koncu zniknie to fatalne uczucie skrępowania po przed piękną kobietą :silence:

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez namiestnik 10 cze 2012, 12:03
Zawsze możesz coś strzelić na ośmielenie. Najwyżej się rano obudzisz i będzie szok - co taka laska robi w moim łóżku

Samotność

przez Michuj 10 cze 2012, 12:07
rafka, u Ciebie przeraża fanatyzm religijny. Dosłownie przeraża. Myślałaś o tym?
Loża szyderców

Samotność

przez ajajaj89 10 cze 2012, 12:34
namiestnik napisał(a):Zawsze możesz coś strzelić na ośmielenie. Najwyżej się rano obudzisz i będzie szok - co taka laska robi w moim łóżku

Własnie strzelam od 2 lat paroksetynę :mrgreen:

-- 10 cze 2012, 11:36 --

:hide:

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg