Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Locust 07 cze 2012, 23:55
Akasha, tak. Zaściankowa.
Locust

Samotność

przez Akasha 08 cze 2012, 00:00
Ale ileś tysięcy ludzi tam mieszka. Jakkolwiek brzydkie to miasto jest;-) A ja tam jak wszędzie, przezroczysta jak powietrze.

Samotność

przez ladywind 08 cze 2012, 00:00
Trudno naprawić samotność osoby wyobcowanej od samej siebie i przekonanej o własnej bezwartościowości.
bardzo trudno, wydaje się to wręcz niemożliwe. Najpierw trzeba byłoby zrobić z sobą porządek, ale jeśli jest to już zbyt mocno uwarunkowane, to może być problem:/
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Locust 08 cze 2012, 00:06
Akasha, bo taka chuda ;)
Locust

Samotność

przez Akasha 08 cze 2012, 00:09
Dzięki Locust, nie odzywaj się już do mnie.

Samotność

przez Locust 08 cze 2012, 00:11
Akasha, przecież żartowałem ;)
Locust

Samotność

przez Stark 08 cze 2012, 00:17
ladywind, Zgodzę się,to spory problem,wiele osób się pyta czemu ma się takie a nie inne zdanie o sobie,czasem brak logicznych argumentów..
Stark

Samotność

przez Marsal2 08 cze 2012, 00:20
Locust, są sprawy z których się nie żartuje.

ladywind, masz sporo racji. Jedyną chyba nadzieją są psychopaci, którzy by z taką osobą chciały kontakt i relacje utrzymywać.
Marsal2

Samotność

przez Locust 08 cze 2012, 00:23
Marsal2, to nie było nic złośliwego, a raczej żart okolicznościowy. Ja do wagi Akashy nic nie mam. Myślę, że jest ok. Mam nadzieję, że zrozumie.
Locust

Samotność

przez Bonus 08 cze 2012, 10:20
Popproszę się już więcej nie kłócić, tylko spokojnie ze sobą rozmawiać, dobrze? Z samotnośćią tak naprawdę każdy się boryka, tylko ona u niektórych inaczej wygląda.

-- 08 cze 2012, 09:44 --

Ja wcześniej naprawdę próbowałem poznać dziewczynę normalną, porządną, poważną i nigdy mi się to nie udawało. Zawsze był to tylko kontakt telefoniczny, rozmowa i nic poza tym, a ja za bardzo się angażowałem w znajomośći i teraz wiem, że nie było warto. Bo najważniejsze jest to, aby dwie osoby chciało tego samego, z dobrej woli, a nie z przymusu. Nie lubię nikogo zmuszać do znajomości i wymuszać coś na kimś. Nie chcę też na siłę niczego robić, ale jak nic się nie będzie robiło w tym kierunku, to sama znajomość na pewno do nikogo nie przyjdzie.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez namiestnik 08 cze 2012, 17:20
Candy14 napisał(a):Ciekawe sa powody rozwodow.. pomijam niezgodnosc charakterow bo to standardowy powod i najlatwiej uzyskac rozwod bez orzekania o winie..sama to wpisalam w pozwie... ale zaraz potem jest zdrada i alkoholizm...

No często te papierowe powody się mają nijak do rzeczywistych. Np. nie chce się wywlekać zdrady - bo co potem dzieci powiedzą etc..

-- 08 cze 2012, 16:26 --

Bonus napisał(a):Właśnie w dzisejszych czsach "seks bez zobowiązań" stał się modny. Ludzie olewają obowiązki, odpowiedzialnośc za drugą osobę, a "przygody" są wygodne.

Dla rozładowania napięcia seksualnego pewnie tak. Ale co z uczuciami wtedy?

Trzeba być nieco psychopatycznym by tak bez uczuć? Ale może i da się w jakiś inny sposób.. Ja nie umiem.

Samotność

przez Candy14 08 cze 2012, 17:27
namiestnik, albo chce miec sie to szybko za soba... rozwod z orzekaniem o winie potrafi sie ciagnac latami. Czasami lepiej odpuscic niz szarpac sie w sadzie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez namiestnik 08 cze 2012, 17:29
Akasha napisał(a):Nie chcę się z tym godzić, ale też nie wiem, co mogłabym jeszcze zrobić by ten stan samotności odszedł w niepamięć.

I bardzo dobrze, że się nie godzisz. Bo nieprawdą jest co sugerowałaś wcześniej pytaniem "czemu muszę być sama". Wcale nie musisz być sama!

Samotność

przez Bonus 08 cze 2012, 20:12
Żeby się z kimś związać na poważnie, trzeba dobrze znać drugą osobę, mieć zaufanie do tej osoby, wiedzieć, że ta osoba pasuje do związku. W innym przypadku żaden związek raczej nie ma sensu, ani przyszłośći...No bo jaki sens wiązać się z nieodpowiednią osobą, męczyć się z kimś, znosić upokorzenia i wiedzieć, że z kimś takim nie byłoby przyszłośći? Ja rozumiem, że z kimś takim można być na zasadzie "znajomośći", ale nic więcej. A nawet dobra znajomość musi opierać się na miłych i normalnych relacjach, by w ogóle taka znajomość była. Pchanie się na siłę w niepewne związki zawsze kończą się rozpadem związku, więc po co taki głupi związek? Normalnych związków to teraz jest niewiele, a dużym problemem jest brak miłośći w związkach i uczuć wzajemnych.

-- 08 cze 2012, 19:19 --

Same kobiety też są często winne swoich postępowań, bo same lecą na byle jakich facetów, często są to faceci z kryminalną przeszłośćią, alkoholicy i takie typy potem krzywdzą te kobiety, a one przez swoją naiwność i zaślepienie, nie widzą tego, że tkwią w "toksycznym związku", który je niszczy i nic z tym nie robią, a mogą wyrwać się od takich drani? Nie można kogoś kochać "chorą i ślepą miłośćią", bo taka miłość prowadzi donikąd. Kocha się tylko szczerą i normalną miłośćią, ale która teraz miłość jest normalna w tych czasach?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Sortuj wg