Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Marsal2 03 cze 2012, 23:12
ladywind, do przejścia to jest i Wielki Kanion. :P
Marsal2

Samotność

przez Candy14 03 cze 2012, 23:18
Candy14, a mogę zapytać o różnicę wieku ? Co sprzyja poznaniu dojrzalszej partnerki ?

spora.. nie wiem co sprzyja... ale jak napisala jasaw
Jednak miłość, poprzedzona przyjaźnią, jest wartością największą.
Kumpel okazal sie kims wiecej. Mnie jest dobrze :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ladywind 03 cze 2012, 23:24
jasaw napisał(a):Transfuse, ja rozumiem, każdy poszukuje szczęścia - to normalne.
Recepty na udany związek nie ma, wiadomo. Jednak miłość, poprzedzona przyjaźnią, jest wartością największą. Seks to sprawa istotna dla wszystkich, no może prawie wszystkich. Wiadomo, z wiekiem to się zmienia, a przyjaźń pokonuje najcięższe próby, miłość sprawia, że świat postrzegamy piękniejszym.
Moim zdaniem, związki oparte jedynie na udanym, wspaniałym seksie, nie przetrwają próby czasu - tyle moich ogólnych refleksji i wskazówek dla cierpiących z powodu samotności.
Rozglądajmy się dookoła siebie, bo czasem szczęście jest blisko, naprawdę.
pieknie to ujełaś i nie potrafiłabym tego bardziej opisać:) Z tym seksem też się zgadzam z Tobą w 100%, jeśli taki oparty jest tylko na tym, to będzie związek nieco drętwy i płytki.
I próby czasu napewno nie przetrwa.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez jasaw 03 cze 2012, 23:52
ladywind,znam to autopsji, dlatego słowa same się nasuwają :!:

-- 03 cze 2012, 23:52 --

Dziękuję Ci :D
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Samotność

przez Bonus 04 cze 2012, 00:19
Każdy seks bez uczucia, bez zrozumienia nie trwa długo. Nawet w samym seksie ludzie muszą się rozumieć i wspierać, a to nie jest łatwe. Każdy może lubić inny seks, a nie każdemu może coś w nim odpowiadać.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez Transfuse 04 cze 2012, 12:37
Candy14, cieszę się, że jesteś szczęśliwa :) tak ogólnie zastanawiam się co powiedziałaby moja matka, gdybym przyprowadził do domu nieco starszą od siebie Kobietę :o Przez 3 lata bycia w związku z rówieśniczką nigdy jej nie przedstawiłem ...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Candy14 04 cze 2012, 12:42
tak ogólnie zastanawiam się co powiedziałaby moja matka, gdybym przyprowadził do domu nieco starszą od siebie Kobietę :o

Pewnie strzelilaby focha tak jak moja :) Jej akceptacja nie jest mi do szczescia potrzebna wiec mnie to wali
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez Transfuse 04 cze 2012, 12:57
Candy14, I tak sobie tego nie wyobrażam :P nieco starsza Kobieta to dla mnie nadal wizja o mocno "orientalnym" zabarwieniu. Podjęcie takiej relacji bardzo kusi a jednocześnie jet ona w pewnym sensie niedostępna.
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Samotność

przez Nel 04 cze 2012, 12:59
Candy14 napisał(a):
tak ogólnie zastanawiam się co powiedziałaby moja matka, gdybym przyprowadził do domu nieco starszą od siebie Kobietę :o

Pewnie strzelilaby focha tak jak moja :) Jej akceptacja nie jest mi do szczescia potrzebna wiec mnie to wali

naucz mnie tego.....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Samotność

przez Candy14 04 cze 2012, 13:05
Transfuse, Ty sobie chyba nie wyobrazasz jakiejkolwiek relacji, ktora zaakceptowalaby Twoja mama? Kazda kobieta to rywalka?

Abstrakcja, mnie to zajelo kupe lat... trudno sie tego nauczyc

Samotność

przez Transfuse 04 cze 2012, 13:08
Candy14, chyba tak :( zawsze jest pytanie pt. "co mama powie" ... kurcze mam 24 lata, właśnie kończę studia a zachowuję się jak małe dziecko.

Samotność

przez Nel 04 cze 2012, 13:09
Candy14, wiem...po prostu ci pozazdrosciłam...
nie mam juz przed sobą kupy lat....a z kazdym rokiem jest mi trudniej...
jeszcze dochodze do siebie po wczorajszej wizycie pełnej fochów i fumów...
a tak sie starałam :( wszytsko zawsze robię źle :(
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Samotność

przez ajajaj89 04 cze 2012, 13:17
Candy, a w jakim wieku zaczęłaś czuć ze naprawdę wali cię to co mowią rodzice? :roll:
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Samotność

przez Bonus 04 cze 2012, 13:47
Ja tak naprawdę samotny czułem się zawsze, nawet w dzieciństwie, tylko wtedy moja samotność wyglądała trochę inaczej. Nawet w rodzicach nie miałem oparcia, w dalszej rodzinie, ponieważ ja miałem rozbitą rodzinę, w której nie było żadnego: zrozumienia, ciepła, bezpieczeństwa. Może na początku coś takiego było, ale to się szybko skończyło.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Sortuj wg