Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 29 maja 2012, 00:13
Stark, nie o zejściu mówię. Ja napisałam, że chciałabym przystojnego, mimo, żem brzydka, a one, że jak tak można :P

-- 29 maja 2012, 00:13 --

Marsal2, nie chcę być oceniana.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez ladywind 29 maja 2012, 00:20
Kiya, bo brzydka nie jesteś, za bardzo sobie wmawiasz takie pierdoły, poza tym juz napisałam wcześniej, że uroda to ma znaczenie na poczatku, a potem to juz przychodzi prawdziwe życie, odpowiedzialność, obowiązki i tu trzeba sie sprawdzić.

Co Wy dzisiaj z tym wyglądem :? ?

-- 28 maja 2012, 23:21 --

Marsal2 napisał(a):[b]

ladywind napisał(a):podkreślam jednak, iż taki przystojniak musi mieć wysokie poczucie własnej wartości, bez tego będzie zdradzał po bokach swoją kobietę reakompnesująć swoje niedociągniecia psychologiczne.

Dalej uważasz, że tak nie twierdzisz. ;>
Jestem ciacho jakich mało i mam cholernie niskie poczucie własnej wartości. :P

Chodziło mi o normalnych niezaburzonych z niskim poczuciem wartości :P
A Ty łapiesz za słowka :mrgreen: ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Marsal2 29 maja 2012, 00:22
ladywind, bo wygląd, cokolwiek by się nie mówiło, jakieś znaczenie ma. Nie tak duże, jak niektórzy uważają, ale jednak.
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ladywind 29 maja 2012, 00:28
Marsal2, to właśnie napisałam, że ma na początku,pierwsze wrażenie, później to już normalne życie się zaczyna,o wygladzie sie nie mysli,wrecz zapomina, trzeba wtedy życie wziąść na bary czy klate :D :P I po jakims czasie wyjdzie czy związek jest udany czy też nie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Marsal2 29 maja 2012, 00:29
ladywind, ja zawsze łapię za słówka. :D A najbardziej lubię łapać za te, które mogą mieć fajny podtekst. :twisted:

-- 29 maja 2012, 00:30 --

ladywind, to ja wolę bary, bo mięśnie klaty mam dużo słabsze. :P
Marsal2

Samotność

przez Kiya 29 maja 2012, 00:31
ladywind, no to sama przyznajesz, że najpierw trzeba mieć wygląd, żeby być w związku
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Candy14 29 maja 2012, 00:35
Kiya, no trzeba ale jest taki maly myk..kazdemu sie co innego podoba. Ja np, mam zupelnie inny gust niz moj facet ..on pokazuje mi jakas przecietna laske i mowi ze jest ladna... ja mu pokazuje w moim mniemaniu przystojnego faceta a on zdziwiony, ze ten typ mi sie podoba. Tak wiec kazdy ma szanse sie podobac
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ladywind 29 maja 2012, 00:41
Kiya, ale wygląd to pojecie względne, bo każdej osobie podoba się coś innego, nie ma na to reguły

-- 28 maja 2012, 23:42 --

Marsal2 napisał(a):

[b]ladywind
, to ja wolę bary, bo mięśnie klaty mam dużo słabsze. :P

no to jak Ci wygodniej hihih :lol:

Samotność

przez Stark 29 maja 2012, 00:42
Tak czy siak...podobno rutyna zabija kiedyś każdy związek, A jak nie to, to choroby i inne, Idee i marzenia są znacznie bardziej żywotne :mrgreen: .
Stark

Samotność

przez namiestnik 29 maja 2012, 19:42
Kiya napisał(a):Jestem brzydka, nieporadna i popierdolona. A chciałabym znaleźć przystojnego, zaradnego pana... To okropne :(

carlosbueno napisał(a):chciałbym ładną panią co do zaradności to już nie koniecznie bo bym się fatalnie przy niej czuł zresztą takie się takimi jak ja nie interesują.

Ale chrzanicie!

A nie lepiej kogoś kogo pokochacie i kto Was pokocha?

Czy wygląd jest aż tak ważny? Mam wrażenie, że mało kto jest pewien swojego wyglądu. A to czemu? Ja np. się sobie nie podobam. I walę to, bo ogólnie to mnie faceci nie kręcą, więc to nic dziwnego, że sam siebie też. Choć trudno zrozumieć co ma ktoś na myśli mówiąc co mówi.. no ale luzzz.

A z tym popierdoleniem - a kto nie jest tak naprawdę? Byle nie być tak - żeby rozp.. związek!*

*) Ktoś mi mówił, że osoby z problemami osobowości nie powinny się wiązać z innymi takimi. Myślę, że sporo przemawia za, ale i też sporo przeciw. Co o tym sądzicie?

Samotność

przez bittersweet 29 maja 2012, 23:28
namiestnik, sądzę że osoby z zaburzeniami nie powinny wiązać sie ze sobą. Bo wtedy te zaburzenia jeszcze sie potęgują i nakładają, to tak jakby alkoholik związał sie z alkoholiczką. Ale myślę, że w rzeczywistości ludzie zaburzeni lgną do siebie, bo nadają na tej samej płaszczyźnie /patrz przykład wyżej/. Na początku relacji na pewno są zachwyceni, że wreszcie spotkali kogoś, kto ich rozumie. A potem zaczynają się schody i trudności, o wiele większe niż wśród "normalnych"...
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez Candy14 29 maja 2012, 23:29
No chyba ze pracuja nad swoimi zaburzeniami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Samotność

przez bittersweet 29 maja 2012, 23:32
Candy14 napisał(a):No chyba ze pracuja nad swoimi zaburzeniami

i nie stosują wyparcia, racjonalizacji i uników, zeby tłumaczyć swoje zachowanie :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Samotność

przez Candy14 29 maja 2012, 23:40
amen :)

Sortuj wg