Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Kiya 28 maja 2012, 23:46
Marsal2 napisał(a):Akasha, skąd wiedziałaś, że jestem na lewo skrzywiony. ;> :P

Poćwicz flirtowanie najpierw przed lustrem zanim wyjdziesz z tym do ludzi :hide:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Akasha 28 maja 2012, 23:48
Marsal, kobieca intuicja.

Samotność

przez Stark 28 maja 2012, 23:50
Akasha, "Kobieca intuicja"...to jeden z tych mechanizmów świata którego nigdy nie ogarnę :<.
Stark

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ladywind 28 maja 2012, 23:53
Stark napisał(a):Akasha, "Kobieca intuicja"...to jeden z tych mechanizmów świata którego nigdy nie ogarnę :<.

ta intuicja to dla mnie też przereklamowana jest mocno... ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Candy14 28 maja 2012, 23:54
Candy, mnie zawsze kręcili tylko starsi, z wiekiem mi się to zmieni?

Niekoniecznie. Zalezy od potrzeb. Ja po rozwodzie randkowalam z facetami od 28 - 50 lat. Z mlodszymi zdecydowanie sie lepiej bawie i dogaduje.. panowie po 40stce jakos niczym sie nie intersuja, nie lapia mojego specyficznego poczucia humoru, nie stac ich na spontanicznosc, ich odpoczynek to lezeni na kanapie i dzialka :roll: no i nie ukrywajmy znalezc zadbanego faceta po 40stce bez bebzona wystajacego z przodu graniczy z cudem. A dla mnie seks jest wazna sfera zycia i jakos nie wyobrazalam ich sobie w intymnych sytuacjach.
Wiec stanelo na moim kochaniu bo mamy mnostwo wspolnego pomimo roznicy wieku
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez ladywind 28 maja 2012, 23:56
Marsal2 napisał(a):[b]
Dalej uważasz, że tak nie twierdzisz. ;>

tak
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Akasha 28 maja 2012, 23:57
Candy, brzuch w niczym nie przeszkadza;-)

Samotność

przez Candy14 29 maja 2012, 00:00
Akasha, niby nie ale psuje moje doznania estetyczne ;) Nie po to wyrzekam sie pepsi i slodyczy zeby ktos inny mogl sobie folgowac ... jak chce sie miec zgrabna partnerke to tez trzeba dbac o siebie :twisted:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Marsal2 29 maja 2012, 00:01
Kiya, Ty znowu o jednym. Ja miałem na myśli poglądy polityczne i to piszę całkiem serio. :smile:
Marsal2

Samotność

przez ladywind 29 maja 2012, 00:07
Candy14 napisał(a):Akasha, niby nie ale psuje moje doznania estetyczne ;) Nie po to wyrzekam sie pepsi i slodyczy zeby ktos inny mogl sobie folgowac ... jak chce sie miec zgrabna partnerke to tez trzeba dbac o siebie :twisted:

Dokładnie! zarówno jedna jak i druga osoba powinna dbać o siebie, a nie ja jestem spaślakiem a chce miec szczupłą dziewczynę i na odwrót, Niektórzy maja wygórowane oczekiwania wobec drugiej strony, a siebie traktując bez skazy

Samotność

przez Kiya 29 maja 2012, 00:10
Kiya napisał(a):Jestem brzydka, nieporadna i popierdolona. A chciałabym znaleźć przystojnego, zaradnego pana... To okropne :(

Tak tylko przypominam od czego się dziś zaczęła ta dyskusja... :roll:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Marsal2 29 maja 2012, 00:11
Kiya, a flirtować nie potrafiłem, nie potrafię i chyba nigdy się nie nauczę. ;)
Marsal2

Samotność

przez Stark 29 maja 2012, 00:11
Kiya, Małe zejście z tematu, oj tam :<.
Stark

Samotność

przez Marsal2 29 maja 2012, 00:12
Kiya, czy jesteś brzydka, to ocenię na zlocie. ;) Popierdolona i nieporadna - bardzo możliwe, ale to akurat może być Twoim atutem w oczach faceta. ;)
Marsal2

Sortuj wg