Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Akasha 28 maja 2012, 23:15
Ja bym chciała po prostu takiego bez nerwicy, bo z własną już nie wytrzymuję:-D

Samotność

przez Candy14 28 maja 2012, 23:22
Kiya, i pewnie dostaniesz takiego :) Cierpliwosci. Ja jestem stara, brzydka, popierdolona ale trzymam moje jazdy w ryzach ... no i fakt zaradna. Moj partner jest przystojny, mlodszy kilkanascie lat, pierwszy facet ktory dba o mnie a nie ja o niego.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Marsal2 28 maja 2012, 23:26
Kiya, to jest raczej normalne, że chciałabyś takiego faceta. Ja sam chciałbym mieć za partnerkę piękną kobietę, inteligentną i najlepiej bogatą. ;)
Ja sam jestem przeciętnie przystojnym facetem, obecnie bardzo zagubionym, ale potrafiącym kochać. Niestety, w obecnym świecie taki facet nie ma praktycznie żadnych szans na związek. :(
Marsal2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez ladywind 28 maja 2012, 23:27
Kiya napisał(a):Jestem brzydka, nieporadna i popierdolona. A chciałabym znaleźć przystojnego, zaradnego pana... To okropne :(

Po pierwsze to nie jesteś brzydka bo zdjecia widziałam :D , a po drugie często przystojni, zaradni panowie, nie szukają ideału, tylko osoby do prawdziwego kochania, podkreślam jednak, iż taki przystojniak musi mieć wysokie poczucie własnej wartości, bez tego będzie zdradzał po bokach swoją kobietę reakompnesująć swoje niedociągniecia psychologiczne.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Kiya 28 maja 2012, 23:28
Marsal2, a ja nie potrafię kochać.
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Stark 28 maja 2012, 23:28
To chyba taki mechanizm, że od tej 2 osoby byśmy chcieli to czego nam brakuje?
Jako wieczny pesymista i narzekacz, choć w tej kwestii nie robię sobie nadziei, więc i ta 1 rzecz mnie chociaż nie dręczy .
Stark

Samotność

przez Skrajna 28 maja 2012, 23:29
A ja chciałabym ''chcieć'' faceta... :lol:
Nadal jestem ludzka...
Prawda?

Samotność

przez Akasha 28 maja 2012, 23:29
Candy, mnie zawsze kręcili tylko starsi, z wiekiem mi się to zmieni? Czasem widzę takie ciacha, że łohoho, ale wystarczy, że trochę młodsze to ciacho ode mnie i tego łohoho nie jestem w stanie nawet poczuć. No wiesz, co mam na myśli...

Samotność

przez Kiya 28 maja 2012, 23:30
Akasha, może lubisz panów w konkretnym wieku i jak będziesz miała 80 lat, to wciąż będą Cię tacy kręcili ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Marsal2 28 maja 2012, 23:35
ladywind, to twierdzisz, że będę zdradzał na prawo i lewo? :P
Marsal2

Samotność

przez Akasha 28 maja 2012, 23:36
Haha, Kiya... oj Kiya... haha.

Marsal, tylko na lewo;-)

Samotność

przez Nel 28 maja 2012, 23:38
a ja wam powiem ze niesamotnosc jest przereklamowana....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Samotność

przez ladywind 28 maja 2012, 23:38
Skrajna napisał(a):A ja chciałabym ''chcieć'' faceta... :lol:

dobre :lol:

Akasha napisał(a):Candy, mnie zawsze kręcili tylko starsi, z wiekiem mi się to zmieni? Czasem widzę takie ciacha, że łohoho, ale wystarczy, że trochę młodsze to ciacho ode mnie i tego łohoho nie jestem w stanie nawet poczuć. No wiesz, co mam na myśli...

To wynika z wychoawnia kulturowego co w krajach zachodnich nie występuję. U nas jest zaraz katastrofa jak kobieta jest młodsza o 10, 15 czy wiecej lat od faceta, a taki dziadek jak ma 30 letnią mozna powiedzieć wnuczke uchodzi jeszcze w ramach normy.

Ja tak bardzo nie patrze na te zasady, ponieważ nie jestem tak mocno uwarunkowana kulturowo, moge tez pwoeidziec że mnie to wali, bo ktos cos tam wpie itp.

Co do wyglądu to każdy chciałby miec pieknego , piekną ale wydaje mi sie, że tak mają osoby najczesciej takie jak my zaburzone i niedowartościowane. Dlaczego tak pisze, bo znam osoby które są ładne bądz nie, ale dla nich wygląd nie jest taki ważny a są szczęsliwi w swoich związkach.

-- 28 maja 2012, 22:41 --

Marsal2, nie twierdzę, jakbym tak twierdziła, to sama bym zdradzała na prawo i lewo, a tego nigdy nie robiłam i nie mam zamiaru robić. Mam swoje wartości, których nie zmienie, choć pewnie ludzie rozwięźli seksualnie lepiej w życiu wychodzą, bo sobie nadużywają. Ja bym tak bez uczucia nie potrafiła
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Samotność

przez Marsal2 28 maja 2012, 23:43
Akasha, skąd wiedziałaś, że jestem na lewo skrzywiony. ;> :P

-- 28 maja 2012, 23:45 --

ladywind napisał(a):podkreślam jednak, iż taki przystojniak musi mieć wysokie poczucie własnej wartości, bez tego będzie zdradzał po bokach swoją kobietę reakompnesująć swoje niedociągniecia psychologiczne.

Dalej uważasz, że tak nie twierdzisz. ;>
Jestem ciacho jakich mało i mam cholernie niskie poczucie własnej wartości. :P
Marsal2

Sortuj wg