Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez jacekxd 24 maja 2012, 08:40
Witam tak jestem odrzucany przez klase do której chodze,do ludzi nie wychodze wogóle przez to jak wygląda czasami moja twarz ja choruje na grzybice i jest bardzo ciężko oczywiście sie lecze u dermatologa.Kiedyś jak byłem mniejszym chłopcem byłem bardziej radosny,ale jak naszła mnie ta choroba to sie zamkłem w sobie.Zawsze myśle że ludzie sie będą śmiali z tego jak wyglądam

Samotność

przez Stark 24 maja 2012, 11:57
jacekxd, Niestety,ludzie często są nietolerancyjni o czym sam się przekonałeś... nie wiem co by ci poradzić, nie masz jakichś miejsc gdzie mógłbyś się spotkać z ludźmi,tudzież poznać kogoś przez internet?
Być może z czasem spotkasz odpowiednich ludzi.
Stark

Samotność

przez tahela 24 maja 2012, 19:49
samotnie, tęskniąco
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Candy14 24 maja 2012, 20:11
ja choruje na grzybice i jest bardzo ciężko oczywiście sie lecze u dermatologa

dlugo sie leczysz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez jacekxd 24 maja 2012, 21:01
Witam Candy14 lecze sie już 8 lat na grzybice

Samotność

przez Candy14 24 maja 2012, 21:17
jacekxd, moze czas zmienic dermatologa? Znam to z auropsji.. tez kiedys kilka lat sie leczylam ..schodzilam kilku dernatologow az w koncu ktos mi polecil jednego ktory w kilka miesiecy uporal sie z tym z czym tych kilku przez kilka lat nie mogli
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Samotność

przez Lukrecja. 24 maja 2012, 21:37
Czuje sie samotnie.Tesknie za moim Piotrem.Tak bardzo go potrzebuje.
To juz nie wroci.
Jestem w szpitalu.Nie rozmawiam z nikim,nie mam ochoty sie uzewnetrzniac.Izoluje sie.Chce do domu.
Nie wiem czy to przetrwam..
Tyle sie wydarzylo zlego. Tak bardzo cierpie i sie mecze.Czemu nie moge tego zakonczyc.Coraz bardziej mnie to wciaga.....
Lukrecja.

Samotność

przez JERZY62 25 maja 2012, 19:26
samotność to taka wielka trwoga, wiesz matko wyobraźiłem sobie że nie ma Boga nie ma nie, "DŻEM" :-|
♪♪♪

Samotność

przez Marsal2 25 maja 2012, 19:41
LATEK50, bo nie ma. ;) Ja jednak wolę:
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic a nic... Chwila, która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil..."
Marsal2

Samotność

przez rafka 25 maja 2012, 19:43
...ty jesteś wszędzie wszystkim jesteś, lecz kamieniem nie bądź mi...Tadeusz Nalepa- Modlitwa
rafka

Samotność

przez JERZY62 25 maja 2012, 20:13
Marsal2, bardzo lubię "Modlitwa trzecia".
♪♪♪

Samotność

przez Uciekinier 25 maja 2012, 20:25
LATEK50 napisał(a):samotność to taka wielka trwoga, wiesz matko wyobraźiłem sobie że nie ma Boga nie ma nie, "DŻEM" :-|

Marsal2 napisał(a):LATEK50, bo nie ma. ;)

Dla Ciebie. Choć w Tobie też jest :). Chcę wierzyć, że samotność nie bierze się z nikąd. W tym bólu i cierpieniu jest sens. Bo jakim byłby cholernie niesprawiedliwym świat jak tacy zwykli ludzie są sobie szczęśliwi od tak, często niezasługując na to, a my cierpimy. Już abstrahując od religii - to w pewnym sensie uczy pokory, a może ktoś (Bóg, los, jak tam chcecie sobie nazwijcie) nagrodzi nas spotkaniem tej jedynej.. Muszę tak myśleć. Muszę jakoś to sobie tłumaczyć, inaczej dawno byłbym po tamtej stronie..

-- 25 maja 2012, 22:57 --

W końcu doszło do spotkania. W sumie to nie jestem bliżej niczego. Wiem, że się za bardzo nie "czujemy".. Jednak miło spędzam czas. Jeszcze do niedawna marzyłem o tym. Mogę kogoś przytulić, a to wydaje się być czymś niesamowitym w mej samotności.. Ale nie mam specjalnej satysfakcji, uśmiechu na twarzy czy podekscytowania.. Niewiele czuję. W sumie temat się niedługo wyczerpie i to na tyle będzie. Nie mogę jej powiedzieć o sobie, że cierpię na depresję, nie zgłębi też mojej wrażliwości. Czuję, że nie warto, ale chcę mieć kogoś .. chyba.

"Czekanie sprawia że gorzknieje cała słodycz w nas .. "
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Samotność

przez jaa145 26 maja 2012, 21:39
LATEK50 napisał(a):samotność to taka wielka trwoga, wiesz matko wyobraźiłem sobie że nie ma Boga nie ma nie, "DŻEM" :-|

w koncu te słowa są zrozumiałe, gdy człowiek doświadczy tego na własnej skórze...

THJ_nw samotność uczy pokory? wręcz przeciwnie
jaa145

Samotność

przez ajajaj89 26 maja 2012, 21:46
NO to moze ja sie wyzale...

Powiem wam tak - moja samotnosc mnie konpletnie dobija :evil:

Mieszkam sam zupelnie sam na mieszkaniu. Moi wszyscy krewni sa toksyczni wiec musialem od nich icieknac. Kolegow nie mam Dziewczyny nie mam. Kiedy jest wolne to nie wiem co z soba zrobic. Niby jest fajne bo jest spokoj, ale z drugiej strony czuje sie nienormalnie jak siedze w 4 scianach sam 24 h na doba. Wszyscy mnie maja gdzies
Paxtin 10 mg + Autoterapia w nurcie psychodynamicznym i behawioralno-poznawczym + Melisa 3x

F21.0
F40.1
F41.0
F41.1
F42.0
F61.0

Sortuj wg