Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Akasha 23 maja 2012, 14:48
Marsal2, a nie wiem, czy to tylko chwilowe, czy może długotrwalsza wzwyżka formy. Dziś nic mnie nie wkurza, poza tym, że kolejny raz późno wstałam... Idę więc nadrabiać zaległości kulinarne. Nic tak nie pomaga na samotność jak pieczenie słodkości:-D

Samotność

przez Marsal2 23 maja 2012, 15:08
Akasha, miejmy nadzieję, że to już permanentna zwyżka formy. :D
Mnie tam na samotność pomaga czyjeś towarzystwo, ale ja to podobno popierdolony jestem. :P
Marsal2

Samotność

przez Akasha 23 maja 2012, 15:14
Marsal2, wszyscy depresanci są trudni, ja tak to nazywam, aby nie używać słowa na "p":-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Stark 23 maja 2012, 15:14
Wg mnie w internecie można być znacznie bardziej otwartym niż w rzeczywistości, bez odpowiednich osób...cóż po prostu nie warto dawać się poznać,gdy pomyślę o większości ludzi których znam osobiście...wolę już być odizolowanym alienem :<....
Stark

Samotność

przez Kiya 23 maja 2012, 15:18
Stark, a wiesz, że ludzie w świecie wirtualnym, też tu, na forum, są niemal tacy sami jak ci w realu? Na pewno jest wiele osób, o których, gdybyś poznał bardziej dogłębnie (czego często nie daje kontakt rzeczywisty), myślałbyś zupełnie inaczej niż teraz...
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Stark 23 maja 2012, 15:31
Kiya, Być może...ale denerwuje mnie iż przylepili mi daną wygodną plakietke,to jest tak ograniczone -,-. Choć wiem,mogę być nie łatwy do zrozumienia,ale stereotypowe poglądziki doprowadzają mnie do szału -,-.
Stark

Samotność

przez Kiya 23 maja 2012, 16:08
Stark, Ty też im przylepiłeś takie plakietki ;)
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez Marsal2 23 maja 2012, 16:40
Nie ma co zaprzeczać, każdy przykleja plakietki innym. Problem sie zaczyna kiedy ktoś kieruje się tylko nimi i nie ma zamiaru poznać bliżej tych osób. Przecież łatwiej powiedzieć "to debil, nie mam ochoty na takiego znajomego", niż spróbować pogadać i w większości przypadków rozwiać odraz osoby opisany na plakietce.
Marsal2

Samotność

przez Stark 23 maja 2012, 16:46
Kiya, true, ale zdaje sobie z tego sprawę, i doszukuje się przyczyn czemu sądzę tak a nie inaczej ;<.
Stark

Samotność

przez jacekxd 23 maja 2012, 18:34
Witam wszystkich jestem tu nowy na tym forum.Chciałem sie dołączyć do tego tematu.Mój problem polega stosunkowo na tym że też jestem samotny mając 19 lat.Rozmawiam z ludzmi tylko w szkole,to wszystko po szkole siedze w domu sam i tak w kołko.Nie mam koleżanek a o byciu z dziewczyną też dałem se spokój chyba na zawsze,cierpie na nerwice żołątka i choruje na grzybice skóry.Już wiele lat jestem sam zawsze przebywam w domu nigdy nie byłem na imprezie.Czuje że coś ze mną jest nie tak ? co sądzicie ?

Samotność

przez Uciekinier 23 maja 2012, 21:52
Dzisiaj znów się nie udało. Pomimo, tego, że miała tak blisko do mnie .. Nie chcę wnikać na ile to wynika z braku czasu/ dzisiaj zmęczenia , a na ile ze zwykłego ingoranctwa.. Ponoć jutro w końcu się mamy spotkać. Znoszę to dość ciężko, bo chciałbym, ażeby to już się wydarzyło. Chcę się przekonać czy warto, toteż nie zrażam się tym przekładaniem.. Nie chcę być sam, choć wiem, że gdy będzie mi dane wybrać być z kimś tylko z tego powodu, to wybiorę samotność. W końcu "nauczyłem się umierać w sobie.." .. Do niedawna nie mogłem przeżyć, że przez parę lat nikogo nie miałem. Zero. Żadnej czułości, żadnego podrywu, zero kontaktu ze strony płci przeciwnej. Istna paranoja. To było dziwne i było mi z tym cholernie źle. Nie poczułem jednak jakiejś wielkiej ulgi, gdy teraz dzięki tej osobie mogłem poczuć zapach kobiety, poczuć jej bliskość tak bardzo jak tylko się da. Choć było przyjemnie. Mogę też w końcu przestać zadręczać się tym, że tak strasznie dużo straciłem nie mając nikogo przez te lata. Wiadomo takie chwile czułości są miłe, ale gdy nie jest to ta jedyna, to takie znajomości poza chwilową satysfakcją nie sprawiłyby, że moje codzienne samopoczucie byłoby lepsze. Czuję to po obecnej znajomości.
Cieszę się, że mogłem to napisać.
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Samotność

przez Stark 23 maja 2012, 22:39
Myślę że to czarnowidztwo,pesymizm,ogólna "chęć do życia", to człowieka spisuje na samotność, mimo to nawet narzekaczom,czy pesymistom,brakuje choćby 1 osoby która mogłaby zrozumieć...
to z czasem minie...
jak i wiele innych rzeczy,do wszystkiego da się przyzwyczaić.
Stark

Samotność

przez jacekxd 24 maja 2012, 08:36
jacekxd napisał(a):Witam wszystkich jestem tu nowy na tym forum.Chciałem sie dołączyć do tego tematu.Mój problem polega stosunkowo na tym że też jestem samotny mając 19 lat.Rozmawiam z ludzmi tylko w szkole,to wszystko po szkole siedze w domu sam i tak w kołko,cierpie na nerwice żołątka i choruje na grzybice skóry.Już wiele lat jestem sam zawsze przebywam w domu nigdy nie byłem na imprezie.Czuje że coś ze mną jest nie tak ? co sądzicie ?
Ostatnio edytowano 24 maja 2012, 09:12 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono cytowanie

Samotność

przez Stark 24 maja 2012, 08:37
jacekxd, Czy wychodzisz do ludzi,czy jesteś odrzucany? Coś musi być powodem, niewiele o tobie wiemy.
Stark

Sortuj wg