Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez near 21 paź 2016, 18:30
wiejskifilozof napisał(a):Ja dziś byłem u koleżanki lat 43 na imieninach.

Nie no zajebiaszczo, to ja muszę zapier... żeby zarobić, a inni cały tydzień balują.

Samotność

przez wiejskifilozof 22 paź 2016, 15:30
Taka karma.

Samotność

przez piotr31 23 paź 2016, 01:03
wiejskifilozof napisał(a):Ja dziś byłem u koleżanki lat 43 na imieninach.

I tak wcześnie cię pognała :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Disaster123 24 paź 2016, 10:02
Ciągle mi w głowie dudni "Ty nawet nie masz koleżanek!"

Samotność

przez ximer 24 paź 2016, 14:39
Witam jestem tu nowy więc proszę o wyrozumiałość, otóż od dłuższego czasu doskwiera mi samotność mimo że mam znajomych i zainteresowania i ulubiony sport ale to nic nie pomaga... nie mam pojęcia co się dZieje brak emocji i niechęć do życia na dodatek dziwnie sę czuję, byłem yu lekarzy przebadałem się od A do Z inic wszystko OK to co w takim razie się dzieję??? podpowiedzcie coś... pozdrawiam

Samotność

przez Eteryczna 24 paź 2016, 14:59
ximer, hej skąd ta niechęć do życia?coś na to wpływa?
Eteryczna

Samotność

przez ximer 25 paź 2016, 08:55
Nie wiem, mimo że jestem jeszcze młody sporo już przeżyłem negatywnych rzeczy i tych mniej negatywnych, mam wrażenie jak bym wszystko już znał i przeżył oraz że nic ciekawego mnie nie spotka...

Samotność

przez Eteryczna 25 paź 2016, 10:15
ximer napisał(a):Nie wiem, mimo że jestem jeszcze młody sporo już przeżyłem negatywnych rzeczy i tych mniej negatywnych, mam wrażenie jak bym wszystko już znał i przeżył oraz że nic ciekawego mnie nie spotka...
Coś Cię widać trapi z tych negatywnych przeżyć o czym myslisz coś ostanio się stało co wprowadziło Cię w taki stan?
Eteryczna

Samotność

przez Chalice 30 paź 2016, 12:11
Przyszła jesień i oczywiście ziściły się moje przewidywania- zostałem sam :(

Samotność

przez Dave12345 01 lis 2016, 23:16
Chalice napisał(a):Przyszła jesień i oczywiście ziściły się moje przewidywania- zostałem sam :(

To ja się dołączę. Po raz pierwszy od 4 lat też jestem sam. Znajomi zajęci, rodzina zajęta, związek się rozpadł.

Samotność

przez Eteryczna 02 lis 2016, 02:45
Dave12345, nie da się tego zmienić?
Eteryczna

Samotność

przez Dave12345 02 lis 2016, 04:05
Eteryczna chciałbym powiedzieć, że się da tylko jak? Prawdziwej przyjaźni nie nawiązuje się od tak mimo iż, to słowo jest tak często używane w tych czasach. Poza tym po pewnych wydarzeniach przestałem w coś takiego wierzyć. Znajomi, a raczej jedyny znajomy którego mam... Powiedzmy, że kontaktujemy się raz na 2-3 miesiące. Poza tym jest on osobą która nigdy nie miała depresji. Ma kochającą go rodzinę. Po prostu nie nadajemy na tych samych falach. Rodzina to tak naprawdę moja ciocia, która co miesiąc zaprasza mnie do siebie gdzie następnie coś jej "wypada". Dzięki temu widzimy się raz na rok, lub 2 lata. A związek? W dużej mierze to moja wina. Zbyt wiele razy zraniłem słownie. Przehandlowałbym nawet 10 lat swojego życia za jeszcze jedną szansę, ale ja już bardziej nie potrafię się zmienić, a starałem i staram się już prawie 4 lata. Jeśli się kogoś kocha to trzeba tą osobę uwolnić od siebie żeby była szczęśliwa, nawet jeśli jest to ostatnia bliska osoba jaką się ma w życiu. Nie mówię, że nic się w przyszłości nie zmieni. Jednak boje się, że ja dalej nie dam rady. Zanim moja partnerka nie wprowadziła się do mnie zasypiałem dopiero o 6 rano, miałem stany lękowe, brakowało mi bliskości drugiej osoby, wręcz intymności. Jednak wiem, że tak czasami musi być. Nie jestem odpowiednią osobą do stworzenia szczęśliwego i zdrowego związku. Jeśli chodzi o poznawanie nowych ludzi moja mała fobia społeczna i introwertyzm wcale nie ułatwiają zadania... Kiedy poznaje kogoś nowego nie potrafię być sobą. Odruchowo staram się dostosować maskę do rozmówcy.

Samotność

przez Trupia Główka 02 lis 2016, 08:41
Tak bardzo boli mnie samotność, a jednak nie mogę nic zmienić. Czuję się jak inny gatunek człowieka. Wśród innych czuję jeszcze większe wyobcowanie, samotność. Ludzie zadają pytania, a ja nie mam jak na nie odpowiedzieć. Z resztą większość widząc moją postawę wgl nie podchodzi. O miłości już nawet nie myślę...

Samotność

przez Eteryczna 02 lis 2016, 08:44
Dave12345, Rozumiem złożoność problemu,a Ty leczysz się terapia,leki poprzez pracę nad sobą można dużo zmienić.
Eteryczna

Sortuj wg