Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez atic 08 sie 2016, 20:24
ja jako facet potwierdzam słowa 520 m.n.p.m
aczkolwiek trafiają się wyjątki, czasem się widuje różne pary. są nawet tacy co mają fetysze grubych bab.
atic

Samotność

przez 520m.n.p.m. 08 sie 2016, 20:32
Eteryczna napisał(a):Uwierz mi Ty posługujesz sie myslowymi stereotypami nic więcej ,ale każdy wierzy w co chce..I nie zaakceptowałaś siebie i nie lubisz ponieważ jesteś na siebie zła o to jak wygladasz i jaka jesteś jak sama napisałaś..

Napisałam prawdę brutalną, którą potwierdzają tutaj koledzy i koleżanki, to ty prezentujesz jakieś "romantyczne" myślenie oderwane od życia. Mam być dumna z tego, że jestem gruba i brzydka? Akceptacja tego sprawi, że stanę się szczupła i ładna? Ja nie potrzebuje wiary, mam lustro.

Samotność

przez carlosbueno 08 sie 2016, 20:41
520m.n.p.m. napisał(a):
Eteryczna napisał(a):Uwierz mi Ty posługujesz sie myslowymi stereotypami nic więcej ,ale każdy wierzy w co chce..I nie zaakceptowałaś siebie i nie lubisz ponieważ jesteś na siebie zła o to jak wygladasz i jaka jesteś jak sama napisałaś..

Napisałam prawdę brutalną, którą potwierdzają tutaj koledzy i koleżanki, to ty prezentujesz jakieś "romantyczne" myślenie oderwane od życia. Mam być dumna z tego, że jestem gruba i brzydka? Akceptacja tego sprawi, że stanę się szczupła i ładna? Ja nie potrzebuje wiary, mam lustro.
Otyłość i brzydota jeśli jest faktyczna nie przekreśla szans u facetów ale poważnie je ogranicza i tez mi się nie podoba takie pisanie, mówienie że wygląd się nie liczy bo to zakłamywanie rzeczywistości.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Michellea 08 sie 2016, 21:04
atic napisał(a):aczkolwiek trafiają się wyjątki, czasem się widuje różne pary.

Ja jakoś często widuję te "wyjątki" :P

Samotność

przez carlosbueno 08 sie 2016, 21:09
Michellea napisał(a):
atic napisał(a):aczkolwiek trafiają się wyjątki, czasem się widuje różne pary.

Ja jakoś często widuję te "wyjątki" :P
Ale zwykle to mało atrakcyjny facet z piękna kobietą, często bogaty albo typ wygadanego wesołka. Odwrotnie też czasem bywa ale np gdy kobieta mocno przytyje po dziecku czy przestanie się o siebie aż tak troszczyć bo już załapała męża ale wcześniej była w miarę atrakcyjna.

Samotność

przez Michellea 08 sie 2016, 21:23
Miałam na myśli w miarę przystojnego faceta z brzydką kobietą. I oboje młodzi.

W takim razie chyba muszę zrewidować swoje poglądy na związki. I tak obecnie nie szukałam nikogo. Ale jeśli mężczyźni przy wyborze partnerki kierują się przede wszystkim wyglądem, to szkoda czasu na związki. I nie tylko ze względu na to, że sama jestem "przeciętnie ładna".

Samotność

przez Reynevan 08 sie 2016, 21:32
Michellea napisał(a):W takim razie chyba muszę zrewidować swoje poglądy na związki. I tak obecnie nie szukałam nikogo. Ale jeśli mężczyźni przy wyborze partnerki kierują się przede wszystkim wyglądem, to szkoda czasu na związki. I nie tylko ze względu na to, że sama jestem "przeciętnie ładna".

Prawda w oczy kole, jednak niestety dalej jest prawdą. A to, że się kierują wyglądem, ma swoje biologiczne uzasadnienie i nie ma co się na to obrażać. ;)
Michelleo, uwierz, że dużo łatwiej się żyje, kiedy przyjmie się pewne rzeczy za fakt. Mimo że jestem mniej więcej w Twoim wieku, to już dawno wyrzuciłam dziewczęcy romantyzm do kosza.
Reynevan

Samotność

przez Gal 08 sie 2016, 21:40
Reynevan, wygląda, jakby Ciebie kuło w oczy to, co Michellea widuje na co dzień :lol:
Gal

Samotność

przez Reynevan 08 sie 2016, 21:41
Gal, wygląda na to, że kierujesz się emocjami i nie używasz logicznego myślenia.
Reynevan

Samotność

przez Gal 08 sie 2016, 21:44
Reynevan napisał(a):Gal, wygląda na to, że kierujesz się emocjami i nie używasz logicznego myślenia.

Kieruję się emocjami, ponieważ myślę logicznie.
Gal

Samotność

przez Reynevan 08 sie 2016, 21:47
Gal napisał(a):
Reynevan napisał(a):Gal, wygląda na to, że kierujesz się emocjami i nie używasz logicznego myślenia.

Kieruję się emocjami, ponieważ myślę logicznie.

To trafiłeś kulą w płot.
Swoją drogą to, co napisałeś, brzmi jak wyabstrahowanie od sedna.
Reynevan

Samotność

przez Michellea 08 sie 2016, 21:48
Reynevan, ja się nie obrażam, jeśli tak rzeczywiście jest - ok. Bynajmniej nie wyznaję tej romantycznej koncepcji, że mężczyźni (i kobiety) nie zwracają żadnej uwagi na wygląd swoich wybranków. Natomiast jeśli miałabym być z facetem wiedząc, że on jest ze mną wyłącznie dlatego że podoba mu się moje ciało, to nie jest to relacja, w którą chciałabym się angażować, już wolałabym być sama i znaleźć sobie kilka pasji, które by mnie skutecznie odciągały od myśli o związku.

Samotność

przez Reynevan 08 sie 2016, 21:52
Michellea napisał(a):Natomiast jeśli miałabym być z facetem wiedząc, że on jest ze mną wyłącznie dlatego że podoba mu się moje ciało, to nie jest to relacja, w którą chciałabym się angażować, już wolałabym być sama i znaleźć sobie kilka pasji, które by mnie skutecznie odciągały od myśli o związku.

Ach, wygląd jest ważnym kryterium wyboru kobiety, ale to nie jest do końca tak, jak piszesz! Powiedzmy, że wygląd eliminuje mało atrakcyjne dziewczęta jako potencjalne partnerki. Tutaj się niestety rozchodzi o dobór genów i takie tam.
Z jednej strony pierwotna natura człowieka jest taki przewidywalna i nudna, a z drugiej, gdyby nie te zaprogramowane w nim mechanizmy, to pewnie nie powstałaby cywilizacja.
Reynevan

Samotność

przez carlosbueno 08 sie 2016, 21:52
W takim razie chyba muszę zrewidować swoje poglądy na związki. I tak obecnie nie szukałam nikogo. Ale jeśli mężczyźni przy wyborze partnerki kierują się przede wszystkim wyglądem, to szkoda czasu na związki. I nie tylko ze względu na to, że sama jestem "przeciętnie ładna".

To że faceci patrzą na wygląd nie znaczy że kobiety muszą wyglądać jak modelki i celebrytki, przesadna uroda wręcz odstrasza facetów o przeciętnej samoocenie i to nawet udowodniono naukowo, bo se pomyśli że u takiej piękności nie ma szans. W miarę sympatyczna twarz i w miarę proporcjonalne ciało, nie konieczne szczupłe zwykle wystarczy.

Sortuj wg