Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Michellea 04 lip 2016, 23:19
zalezna napisał(a):to co mają powiedzieć pracujące i jednocześnie wychowujące?

Że mają 2 prace, tylko za jedną dostają kasę, żeby wykonywać druga.

Samotność

przez joha 04 lip 2016, 23:25
zalezna napisał(a):to co mają powiedzieć pracujące i jednocześnie wychowujące?

Jakby to powiedział Korwin: chcącemu nie dzieje się krzywda :mrgreen: Same tego chciałyście, to proszę mi teraz nie marudzić.
joha

Samotność

przez Kiya 04 lip 2016, 23:59
joha, na razie żadna nie marudzi :P Po prostu nie zgadzam się z tym, że wychowywanie dzieci nie jest pracą. Wiem, że moje dzieciate koleżanki mają kilkakrotnie większy zapierdol niż ja i po godzinie 17-tej nie mogę po prostu położyć się wygodnie i zrelaksować zapominając o obowiązkach.

Co świadczy o wykonywaniu pracy? Umowa? To co z tymi, którzy nie mają umowy? Przecież i tak pracują. Więc co? Wychodzenie z domu? Coraz więcej ludzi pracuje zdalnie, poprzez własny komputer. To może wysiłek włożony w pracę jest wyznacznikiem? Jak już wspomniałam w akapicie wyżej - no raczej nie. :P
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez joha 05 lip 2016, 00:03
Czyli Twoje koleżanki pracują na czarno, bo raczej składek za wykonywaną opiekę nad dziećmi nie odprowadzają. No ładnie, ładnie. Patologia jakaś ;)
joha

Samotność

przez Kiya 05 lip 2016, 00:07
joha, jestem przekonana, że opłacają całe... ile tam się płaci? Pewnie koło 50% swoich zarobków :mrgreen:

Samotność

przez zalezna 05 lip 2016, 00:33
joha napisał(a):Czyli Twoje koleżanki pracują na czarno, bo raczej składek za wykonywaną opiekę nad dziećmi nie odprowadzają. No ładnie, ładnie. Patologia jakaś ;)

nie, one po prostu nie pracują - robi to za nich chłop. jeśli chłop odszedł - rodzice.
zalezna

Samotność

przez joha 05 lip 2016, 00:34
Dlaczego ci ludzie wiążą się ze sobą? W czym są lepsi od nas - nieudaczników?
joha

Samotność

przez Kiya 05 lip 2016, 00:40
joha, mają mniej popierdolone w głowach ^^

Samotność

przez lulinasky 05 lip 2016, 15:17
hahhaa i kto to mówi <3
każdy troche ma - taka, jedni bardziej, drudzy mniej. ludzie dzielą się na poj**** i bardziej poj*****

Samotność

przez zalezna 05 lip 2016, 15:33
tak apropo ;) Obrazek
zalezna

Samotność

przez joha 05 lip 2016, 23:22
zalezna napisał(a):tak apropo ;)

A propos czego? Wątek o samotności, po pierwszym obrazku myślałem, że zrobi sobie słitfocię, zamieści ją w sieci i przestanie być samotna...
joha

Samotność

przez zalezna 05 lip 2016, 23:33
joha napisał(a):

A propos czego? Wątek o samotności, po pierwszym obrazku myślałem, że zrobi sobie słitfocię, zamieści ją w sieci i przestanie być samotna...

o , sorry pomyliłam wątki(miało być odnośnie hipochondrii) i dopiero teraz się skapnęłam ^^ brawo ja.
zalezna

Samotność

przez Peter88 06 lip 2016, 01:42
Lucid Dream napisał(a):a jak ja mam 25 lat i wyglądam na 15 to w jakim wieku mam szukać dziewczyny? :D
Ktoś się zainteresuje takim młodostarym facetem?

No to nie jestem wyjątkiem ale co z tego...druga strona medalu, że tak się czuje, jak bym się zatrzymał gdzieś po środku procesu dojrzewania i fizycznie jestem flakiem-wiotkie mięśnie, chude kości itd.
Mimo wszystko uważam, że jestem ewenementem w skali świata. Może to genetyczne, mój ojciec miał jakiś spierdolony gen i przeszło na mnie, uaktywniło się właśnie w takiej postaci.

Samotność

przez elo 06 lip 2016, 16:31
zalezna napisał(a):
joha napisał(a):

o , sorry pomyliłam wątki(miało być odnośnie hipochondrii) i dopiero teraz się skapnęłam ^^ brawo ja.
ej dobre to :)))

Peter88 napisał(a):
Lucid Dream napisał(a):a jak ja mam 25 lat i wyglądam na 15 to w jakim wieku mam szukać dziewczyny? :D
Ktoś się zainteresuje takim młodostarym facetem?

No to nie jestem wyjątkiem ale co z tego...druga strona medalu, że tak się czuje, jak bym się zatrzymał gdzieś po środku procesu dojrzewania i fizycznie jestem flakiem-wiotkie mięśnie, chude kości itd.
Mimo wszystko uważam, że jestem ewenementem w skali świata. Może to genetyczne, mój ojciec miał jakiś spierdolony gen i przeszło na mnie, uaktywniło się właśnie w takiej postaci.
serio w wieku dwusziestu pieciu jestes fizycznie gimbem? no to high five bo jo tyz
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY