Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Białoczarna 03 lip 2016, 21:22
Nie marudzę i dbam o siebie. :twisted: Mnie chodzi o to, że będąc bez pracy z nikim bym się nie wiązała. Bo po prostu źle bym się psychicznie z tym czuła.

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 21:40
Białoczarna, bezrobotni są dobrymi partnerami. Ja bardzo dobrze wspominam czasy, kiedy mój (były) chłopak nie miał pracy, spędzaliśmy ze sobą praktycznie połowę tygodnia :105:
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

Samotność

przez joha 03 lip 2016, 21:45
Kiya napisał(a):joha, sam zacznij o siebie dbać, pff :P

Nie muszę, jestem facetem :P

Białoczarna napisał(a):Nie marudzę i dbam o siebie. :twisted: Mnie chodzi o to, że będąc bez pracy z nikim bym się nie wiązała. Bo po prostu źle bym się psychicznie z tym czuła.

Nie ma równouprawnienia. Faceci nie odbierają braku pracy kobiety tak samo źle jak kobiety brak pracy mężczyzny. Nie zapominaj, że praca zawodowa kobiet jest czymś względnie nowym, wcześniej zajmowały się domem, dziećmi i pomagały w gospodarstwie.
joha

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 21:47
joha, o Ty małpo :P

Białoczarna, słuchaj johy, prawdę powiada :P

Samotność

przez Białoczarna 03 lip 2016, 21:50
Joha,Kiya no nie musi to być problemem jak się ma te 20-24 lata , ale bliżej 30stki to jednak odstrasza! No żaden normalny raczej nie zwiąże się z babką ok 30stki bez pracy. To moje zdanie.
Moja babcia charowała od młodych lat w fabryce, więc nie przesadzajmy , że praca zawodowa to nowość jakaś dla kobiet.

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 21:55
Białoczarna, serio, gwarantuję Ci, że jest masa facetów, którym to nie przeszkadza. Zresztą jak kogoś poznajesz, to nie mówisz "jestem życiowym nieudacznikiem i nie mam pracy", tylko "aktualnie szukam czegoś nowego" :mrgreen: (po angielsku to brzmi fajnie "I'm between jobs", po polsku już trzeba trochę improwizować ;) )

Samotność

przez Białoczarna 03 lip 2016, 21:57
Kiya no w sumie, przyznam Ci rację. Jednak lepiej mieć tę pracę niż nie mieć.

Samotność

przez joha 03 lip 2016, 21:58
Wiemy, że masz aż 30 lat, ale Twoja babcia to nie tak znowu dawne czasy :P Nasza cywilizacja nie powstała razem z Neostradą, chociaż można odnieść takie wrażenie.
Z tym wiekiem to, niestety, masz rację. Młodsza dziewczyna ma teoretycznie większe szanse na to by kogoś znaleźć, ale z drugiej strony żeby młodsza chciała być ze starszym facetem, to ten facet musi być półbogiem. Tak źle i tak niedobrze :(

PS
harowała >:)
joha

Samotność

przez zalezna 03 lip 2016, 22:00
joha napisał(a): Młodsza dziewczyna ma teoretycznie większe szanse na to by kogoś znaleźć

tylko teoretycznie, w praktyce bywa podobnie.
zalezna

Samotność

przez joha 03 lip 2016, 22:02
Kiya napisał(a):"I'm between jobs"

Zmieniam zawód :smile:
joha

Samotność

przez Białoczarna 03 lip 2016, 22:03
joha, ej nic nie wiesz 30stki nie mam jeszcze :twisted:
Przecież nie musi być ze starszym może być z rówieśnikiem :D

Samotność

przez Kiya 03 lip 2016, 22:05
joha, "sprawdzam swoje opcje na rynku zawodowym" :twisted:

Białoczarna, pewnie 29 i 11 miesięcy 8)

Samotność

przez carlosbueno 03 lip 2016, 22:17
No żaden normalny raczej nie zwiąże się z babką ok 30stki bez pracy. To moje zdanie.
Pierwsze słyszę, jeszcze odwrotną sytuację rozumiem bo bezrobotny 3O letni facet to kiepski kandydat na dłuższy związek ale dla kobiety to nie jest chyba aż taka przeszkoda wciąż jednak w społecznym odczuciu to facet ma utrzymywać rodzinę czy stawiać obiady w restauracji. Ładna bez pracy ma większe szansę na faceta niż brzydka z nią a u facetów już tak nie jest jeśli do wyboru jest biznesmen czy ktoś na stanowisku to nawet przystojny bezrobotny ma mniejsze szanse.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez joha 03 lip 2016, 22:18
Kiya napisał(a):joha, "sprawdzam swoje opcje na rynku zawodowym" :twisted:

Doszkalam się w wolnych chwilach :smile:

Białoczarna napisał(a):joha, ej nic nie wiesz 30stki nie mam jeszcze :twisted:
Przecież nie musi być ze starszym może być z rówieśnikiem :D

Ale rówieśnicy chcą młodsze i koło się zamyka (albo okrąg. Okręg? Koło w 2D) więc jest problem :(
joha

Sortuj wg