Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Bonus 29 mar 2016, 23:36
Ja też się czuje, bardzo samotny.
Siedzę sam w domu i nie ma nikogo z kim mógłbym porozmawiać.
To smutne...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Samotność

przez dobras4 30 mar 2016, 00:48
Pieprzona samotność mnie zabija :?
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...

Samotność

przez AnissemSirch 30 mar 2016, 00:57
dobras4 napisał(a):Pieprzona samotność mnie zabija :?

Nie chrzań głupot.
Prawdziwy facet sprawia, że masz mokre majtki, a nie oczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Stracona100 30 mar 2016, 08:26
Ja mam męża i dorosłego syna i też czuję się samotna, ale już przyzwyczaiłam się do tego i sama czuję się najlepiej.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Samotność

przez Lucid Dream 30 mar 2016, 08:42
Też tak macie, że czasem rozmawiacie sobie z samym sobą? :P
F34.1 | F60.6
Wellbutrin XR 150 mg od 05.11.2016

Ólafur Arnalds - Hægt, kemur ljósið
http://www.youtube.com/watch?v=QY4NZuOFebU

Samotność

przez Arhol 30 mar 2016, 09:06
Lucid Dream napisał(a):Też tak macie, że czasem rozmawiacie sobie z samym sobą? :P

Monology to klasyka gatunku.
Aczkolwiek sam bardziej preferuje cowieczorne mitingi i dialogi przy hoojbatce z gigantycznym żelkiem haribo o imieniu Bob.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Samotność

przez Shikamaru 30 mar 2016, 14:19
Ja stworzyłem pałac mojego umysłu, w którym oprócz komnat moich wspomnień, marzeń i uczuć mieszkają takie osobowości jak dr House, dr Lecter i Will Graham, Joker czy Itachi

Samotność

przez Zmierzchun 30 mar 2016, 14:47
Lucid Dream napisał(a):Też tak macie, że czasem rozmawiacie sobie z samym sobą? :P

Tak, rozmawiam. Z innymi osobami z mojego życia też
I really tried. I did my time

Samotność

przez Eteryczna 30 mar 2016, 14:59
Jasne wtedy czuje sie rozumiana :P
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"

Samotność

przez Druid 30 mar 2016, 15:44

Przed pierwszym pobytem na dziennym zdarzało mi się często. Czasem odpowiedź udzielona na zadane sobie na głos pytanie mnie zaskakiwała :twisted:
Mózgunio pływał jak ten waleń
edycja: w oceanie niewypłakanych łez
Druid

Samotność

przez Neekeetaa 30 mar 2016, 19:50
Ciągle uparcie twierdzę, że dobrze mi w samotności, lubię być sama, mieć czas dla siebie, decydować o wszystkim sama. Natomiast wszyscy moi dotychczasowi terapeuci uparcie twierdzą, że potrzebuję faceta :/ A faceci mnie tak strasznie denerwują :/ Na samą myśl, że miałabym cokolwiek w moim życiu uzależniać od "Mr. Wszystko Musimy Robić Razem/o Wszystkim Decydujemy Wspólnie" dostaję nerwów :/ Czy to w ogóle możliwe że homo sapiens lubi samotność czy może ja coś sobie na siłę wmawiam? :/

Samotność

przez Stracona100 30 mar 2016, 20:03
Neekeetaa napisał(a):Ciągle uparcie twierdzę, że dobrze mi w samotności, lubię być sama, mieć czas dla siebie, decydować o wszystkim sama. Natomiast wszyscy moi dotychczasowi terapeuci uparcie twierdzą, że potrzebuję faceta :/ A faceci mnie tak strasznie denerwują :/ Na samą myśl, że miałabym cokolwiek w moim życiu uzależniać od "Mr. Wszystko Musimy Robić Razem/o Wszystkim Decydujemy Wspólnie" dostaję nerwów :/ Czy to w ogóle możliwe że homo sapiens lubi samotność czy może ja coś sobie na siłę wmawiam? :/

Typowy homo sapiens jest zwierzęciem stadnym, ale moim zdaniem zdarzają się wyjątki od reguły. Czyli egzemplarze lubiące samotność (np. pustelnicy :mrgreen: ).
Poza tym chęć decydowania o sobie i swoim życiu nie zawsze musi oznaczać życie samotne. Łatwe to nie jest, ale chyba możliwe.

Samotność

przez Druid 30 mar 2016, 22:26
Neekeetaa, kobiety też Cię tak denerwują? ;)
Druid

Samotność

przez Neekeetaa 30 mar 2016, 22:35
Druid, z kobietą nigdy nie byłam, nie mieszkałam, żadna nigdy nie wymagała ode mnie podporządkowania, więc nie - kobiety mnie tak nie denerwują :) Chociaż...raz mi się zdarzyło, że byłam prostacko "rwana" przez lesbijkę i denerwowała mnie ona równie mocno jak faceci.

Sortuj wg