Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez kazimierz61 19 mar 2016, 08:48
Ja mam żonę, dzieci dawno dorosłe, a więc mam wokół siebie ludzi, a czuję się samotny. Taka samotność psychiczna, która wytworzyła się ze zniezrozumienia ludzi w moim otoczeniu. Jak zaczynam mówić że się źle czuję to wszyscy milkną, nie wiem czego się spodziewają - że będę wariował? Kiedy bym chciał opowiedzieć o mojej chorobie to zawsze się znajdzie ktoś kto zmieni temat, albo otwierają gęby i są zdziwieni, ale na krótko bo odezwie się ktoś co powie "ja też mam kłopoty ze snem ", i to mnie odrazu zniechęca i wolę się nie odzywać.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Samotność

przez NN4V 19 mar 2016, 09:25
kazimierz61 napisał(a):...Kiedy bym chciał opowiedzieć o mojej chorobie to zawsze się znajdzie ktoś kto zmieni temat, albo otwierają gęby i są zdziwieni, ale na krótko bo odezwie się ktoś co powie "ja też mam kłopoty ze snem ", i to mnie odrazu zniechęca i wolę się nie odzywać.

Spróbuj sobie przypomnieć, kiedy otworzyłeś gębę by opowiedzieć o czymś innym, niż swoje choroby.
Jesteś jak zacięta płyta - wystarczy przelecieć ten wątek - wciąż ten sam tekst w nieskończonej ilości odmian.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez kazimierz61 19 mar 2016, 15:29
NN4V, Jesteś nie uprzejmy by nie powiedzieć bezczelny, akurat w tym wątku już bardzo dawno się nie udzielałem, chyba gdzieś w lecie zeszłego roku, jak czytasz to czytaj także daty. A poza tym to jest forum aby znaleźć wsparcie, a nie przeglądać poto żeby potem komuś napyskować. A jeśli nawet się powtarzam to pewnie mam z tym problem, w chorobie ludzie mają rużne problemy, a tak w ogóle nikt ci nie każe czytać moich postów.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez kazimierz61 19 mar 2016, 15:48
NN4V, Powiedz mi kto na tym forum nie mówi o swoich chorobach, i czy to forum nie jest przeznaczone dla chorych? Może ty jesteś zdrowy i nie możesz zrozumieć takich osób jak ja, a podczytujesz posty żeby się z tych osób pośmiać.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
F-31, F-31.0, F-31.3

Samotność

przez Judelaw 19 mar 2016, 16:00
NN4V napisał(a):
kazimierz61 napisał(a):...Kiedy bym chciał opowiedzieć o mojej chorobie to zawsze się znajdzie ktoś kto zmieni temat, albo otwierają gęby i są zdziwieni, ale na krótko bo odezwie się ktoś co powie "ja też mam kłopoty ze snem ", i to mnie odrazu zniechęca i wolę się nie odzywać.

Spróbuj sobie przypomnieć, kiedy otworzyłeś gębę by opowiedzieć o czymś innym, niż swoje choroby.
Jesteś jak zacięta płyta - wystarczy przelecieć ten wątek - wciąż ten sam tekst w nieskończonej ilości odmian.

Jeśli ci to przeszkadza możesz Kazika zignorować i nie czytać,ew zmienić forum na bardziej pozytywne albo zmienić mózg chorych na depresję i ciężkie choroby żeby nie mówili o chorobie tylko np. o dupach,kutachach imprezach i co będzie bardziej do cb pasować.Nie życzę ci żle ale gdybyś pochodził trochę w butach innych lub wylądował w takim samym położeniu nabrał byś pokory na przyszłość.

Samotność

przez neon 19 mar 2016, 16:07
kazimierz61 napisał(a):NN4V, Może ty jesteś zdrowy

O zdrowie psychiczne to NN4V z całego forum najmniej podejrzewam.

Samotność

przez NN4V 19 mar 2016, 22:54
neon napisał(a):
kazimierz61 napisał(a):NN4V, Może ty jesteś zdrowy

O zdrowie psychiczne to NN4V z całego forum najmniej podejrzewam.

Przynajmniej w jednym się zgadzamy. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Samotność

przez insadness 19 mar 2016, 23:06
Ja mam tylko jedną osobę przy sobie. Żyję w dużym opuszczeniu. W domu cisza potrafi być nie do zniesienia. Czasem aż w głowie świdruje, ale wiem, że nie ma wyjścia chwilowo. Trzeba tak żyć...

Samotność

przez Argish 19 mar 2016, 23:22
insadness napisał(a):Ja mam tylko jedną osobę przy sobie. Żyję w dużym opuszczeniu. W domu cisza potrafi być nie do zniesienia. Czasem aż w głowie świdruje, ale wiem, że nie ma wyjścia chwilowo. Trzeba tak żyć...

U mnie to samo.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Samotność

przez Peter740 20 mar 2016, 15:10
Znowu muszę coś napisać , bo po prostu zaczynam wariować. Niby wszystko było dobrze , bo zacząłem się powolutku zmieniać tzn . czułem się lepiej niż zwykle , w końcu zaczynałem wierzyć w coś , aż tu nagle poznałem kogoś i żeby było ciekawiej zostałem przez tą osobę oszukany . Znowu wróciłem do swojej "skorupy" i wpadłem w taki stan że nie radziłbym się do mnie zbliżać nikomu z zewnątrz :twisted: To wszystko jest gówno warte i samotność w tym wypadku jest jedynym lekarstwem wrrr

Samotność

przez disgraziato 21 mar 2016, 18:31
Kurde tak siedzę sobie teraz przed nocną zmianą i patrze na ludzi z "fejsbuka" w moim wieku (l.24) głównie znajomi i zazdroszczę bo coraz więcej z nich już albo pochajtani albo mieszkają razem a co niektórzy mają bobasa a ja odkąd się rozstałem nie mogę sobie życia ułożyć a rozstałem się już hmm około 4 lata "?" nawet już nie pamiętam... Gotuję sam dla siebie ,na spacer wychodzę tylko z psem ,każdy ma swoje życie i już nawet nie chce mi się nikomu narzucać .. zmieniłem sobie właśnie dietkę ,robie różne sałatki i ogólnie zdrowe rzeczy ,palenie fajek rzuciłem miesiąć temu po 5 latach ,biegam (też sam :) ) i tak się zastanawiam... na co to komu ?? tak dla siebie się starać troszkę to bezsensu mi się wydaje ... :( smutno mi bardzo i w dodatku na nocke do pracy ... :(

Samotność

przez Peter740 21 mar 2016, 20:52
disgraziato napisał(a):Kurde tak siedzę sobie teraz przed nocną zmianą i patrze na ludzi z "fejsbuka" w moim wieku (l.24) głównie znajomi i zazdroszczę bo coraz więcej z nich już albo pochajtani albo mieszkają razem a co niektórzy mają bobasa a ja odkąd się rozstałem nie mogę sobie życia ułożyć a rozstałem się już hmm około 4 lata "?" nawet już nie pamiętam... Gotuję sam dla siebie ,na spacer wychodzę tylko z psem ,każdy ma swoje życie i już nawet nie chce mi się nikomu narzucać .. zmieniłem sobie właśnie dietkę ,robie różne sałatki i ogólnie zdrowe rzeczy ,palenie fajek rzuciłem miesiąć temu po 5 latach ,biegam (też sam :) ) i tak się zastanawiam... na co to komu ?? tak dla siebie się starać troszkę to bezsensu mi się wydaje ... :( smutno mi bardzo i w dodatku na nocke do pracy ... :(

No mnie "pociesza" jedynie fakt że znam parę osób po 30 , którzy mają ten sam problem . Ja jakoś nie mogę się pogodzić z tym faktem , podobnie jak Ty , bo jednak to nie jest życie jak robi się wszystko dla siebie hmmm Ja powoli się zbieram w sobie , bo ostatnio miałem dużego pecha co do kobiet i będę się starał znowu coś zmienić . Jak dla mnie grunt to nie odpuszczać mimo wszystko :) i życzyć pozostałym powodzenia

Samotność

przez AtroposIsDead 21 mar 2016, 21:04
disgraziato napisał(a):tak dla siebie się starać troszkę to bezsensu mi się wydaje ...

No właśnie dla siebie się starać jest naprawdę warto! Dla innych - okej, jeśli już jest związek i pokazujemy, że nam zależy. Ale jeśli jest ktoś sam, to tym bardziej najlepiej starać się nie wyglądać jak mokra od wód Saraswati wąsata dzifka z jedną brwią :P
Gå inte i gräset med bara fötter; min trädgård är full av skärvor.
ChAD
Ketrel 100 mg
Kwetaplex XR 200 mg
Lamotrix 25 mg

Samotność

przez dar 22 mar 2016, 01:02
dla siebie! Warto wybić sobie z głowy staranie się dla kogoś bo to my żyjemy a nie uzależniajmy swojego szczęścia i sensu od innych osób czy szczególnie od jednej. Ciężko w sobie wypracować ten tok myślenia ale wtedy nie ma problemów z podejściem do życia lub co najmniej nastrój jest dużo lepszy ;)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Sortuj wg