Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez dar 02 mar 2016, 19:28
mnie też chwilami rozwala samotność. Niby mam już jakieś rozwiązanie bo spróbuje znaleźć sobie kolejne hobby gdzie pewnie trafi się też wspólne momenty spędzania czasu z nowymi znajomymi ale to znów tylko działanie doraźne. Potrzebny mi jest jeden dobry znajomy i wtedy wydaje mi się, że reszta byłaby dużo łatwiejsza. Niestety na wszystko potrzeba jeszcze czasu.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 19:34
dar, ty już dosyć długo tu zaglądasz, pamiętam cię, trzymaj się.

Samotność

przez dar 02 mar 2016, 21:29
abrakadabra xx, dzięki również cię zauważam, trzymaj się!
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Limitrophe 02 mar 2016, 22:19
Izoluje się, od wszystkiego, nawet w domu się izoluje bo mam swój pokój, nawet mam w tych drzwiach zamek, miejsce gdzie mogę zrobić wszystko.
Szpikuje sie obecnie:
Wenlafaksyna 150mg
dorażnie dekstrometorfan
sporo kofeiny

Samotność

przez Alicja92 02 mar 2016, 22:23
tiptip napisał(a):Alicja92, takie jak odważyć się o kogoś walczyć

Nie znam
II Miss Forum

Samotność

przez dr. Psycho Trepens 03 mar 2016, 03:15
Do póki bierze się leki które otumaniają nie widzę sensu spotykania się z ludźmi.
Co to w ogóle za stan po psychotropach... Człowiek jest pusty i znieczulony, przez co sprawia wrażenie
autystycznego. A z drugiej strony bez leków, człowiek jest nadwrażliwcem, więc jest zbyt podatny na zranienia
i wszelkie docinki lub błędne interpretacje drugiej osoby. Na chvj takie życie, tylko dobrzy ludzie byliby w stanie nas
wesprzeć i pomóc w chorobie, ale nie mamy takiej możliwości.

Nieprzysiadalny:

Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Samotność

przez Zmierzchun 03 mar 2016, 17:32
dr. Psycho Trepens masz dużo racji, bez leków mam bardzo dużo nadinterpretacji. z lekami uczucia są przytłumione
I really tried. I did my time

Samotność

przez Bluepb 04 mar 2016, 10:15
tylko dobrzy ludzie byliby w stanie nas
wesprzeć i pomóc w chorobie

Nawet przy nich nadinterpretacje występują więc wiesz...
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Samotność

przez tendou 05 mar 2016, 07:07
jakies rady na samotnosc serca, zycia, spoleczenstwa badz swego jestestwa?
"Dziwna rzecz, ale nawet cierpieć trzeba według szablonu, żeby być zrozumianym przez ludzi."

"Niech pociech dla nas bedzie to iz zaden bol nie trwa wiecznie"

Samotność

przez Padaczek89 05 mar 2016, 18:48
Cześć założyłem tu konto z powodu mojej depresji, którą mam od dzieciństwa co więcej dostałem kolejny cios jakim jest ... PADACZKA ale tylko na tle nerwowym. Wyniki wyszły po 1 badaniu dobre ale po 2 badaniu w którym byłem bez snu 24h zostało wykazane niewielkie zmiany w mózgu, które mogą to powodować. Najgorsze jest w tym to że nie miałem dziewczyny i się boję, że jak odstawie leki to może mnie dopaść to a mój pracodawca nie wie o tym ( mogłem to powiedzieć wcześniej, ale wytłumacz się). Więcej napiszę póżniej bo teraz muszę zrobić porządki

Samotność

przez Padaczek89 05 mar 2016, 20:48
Padaczek89 napisał(a):Cześć założyłem tu konto z powodu mojej depresji, którą mam od dzieciństwa co więcej dostałem kolejny cios jakim jest ... PADACZKA ale tylko na tle nerwowym. Wyniki wyszły po 1 badaniu dobre ale po 2 badaniu w którym byłem bez snu 24h zostało wykazane niewielkie zmiany w mózgu, które mogą to powodować. Najgorsze jest w tym to że nie miałem dziewczyny i się boję, że jak odstawie leki to może mnie dopaść to a mój pracodawca nie wie o tym ( mogłem to powiedzieć wcześniej, ale wytłumacz się). Więcej napiszę póżniej bo teraz muszę zrobić porządki

Cd

Padaczka została wykryta u mnie 2 lata temu (teraz idzie 3 rok), a depresja jeszcze wcześniej. Depresja objawiała się tym, że jestem do niczego czyli do dupy, gdy skończyłem studia nie mogłem znaleźć pracy nawet w czasie trwania studiów (pomagałem mojej mamie na targu, zawsze odskocznia od głupich myśli że do dupy jestem) i nie jestem przystojny, by jakakolwiek dziewczyna za mną się uganiała tylko fake konta na portalach randkowych albo głupich wiadomości spamowych na poczcie

Samotność

przez ma_kowalewicz 06 mar 2016, 09:51
tendou napisał(a):jakies rady na samotnosc serca, zycia, spoleczenstwa badz swego jestestwa?

a jakieś rady na samotność w związku ? w którym udaje się przed wszystkimi że jest ok ? :bezradny:

Samotność

przez Eteryczna 06 mar 2016, 11:42
ma_kowalewicz napisał(a):
tendou napisał(a):jakies rady na samotnosc serca, zycia, spoleczenstwa badz swego jestestwa?

a jakieś rady na samotność w związku ? w którym udaje się przed wszystkimi że jest ok ? :bezradny:
Udawać w związku nie ma sensu i tak to wyjdzie na jaw i co wtedy?Po co udawać?Bo nie kumam?albo mnie ktoś akceptuje albo nie i tyle .
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez Zmierzchun 06 mar 2016, 12:58

Poszukiwanie czegoś co nada życiu sens
I really tried. I did my time

Sortuj wg