Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez insadness 11 lut 2016, 23:07

''Rodzice, którzy wspierają to ogromny skarb. Moja Mama nie żyje a ojciec ma za punkt honoru mnie dobijać i doprowadzać do granicy wytrzymałości swoimi genialnymi pomysłami pijaka, kłamcy i nieudacznika.''

U mnie z kolei tata nie żyje, a mama nie rozumie i nie interesuje się mną. Prawie się nie widujemy. Gdybym umarła pewnie dopiero wtedy inaczej by na to spojrzała. Depresja jej mówiąc otwarcie nie obchodzi.

Rodzice to ogromny skarb, jeżeli ich się ma, jeżeli czuje się, że chcą dla Ciebie być, nawet jeśli nie do końca rozumieją.

Samotność

przez mark123 12 lut 2016, 10:37
Ja kiedyś uważałem swoich rodziców za skarb. Jednak pewnego wieczoru kilka lat temu doznałem "szoku psychicznego" i w minutę zrozumiałem, że moi rodzice to "badziewie".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Samotność

przez NN4V 12 lut 2016, 10:43
Follow_ napisał(a):
NN4V napisał(a):
tiptip napisał(a):little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)

Koty są lepsze od wielu ludzi.

bo gardzą ludźmi :P

Nie - ignorują. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Eeyore 12 lut 2016, 17:07
Idą Walentynki, jeden z dni w ciągu roku których szczerze nienawidzę... Dzień, kiedy ciężko zapomnieć o swojej samotności, tym bardziej że jest ktoś, kto nieoczekiwanie zdobył moje serce, ktoś kto mnie nie chce... To boli, choler*ie boli...
Nothing is what it seems
Gdzieś na końcu świata, pomiędzy kołdrą a poduszką

Samotność

przez kryty_k 12 lut 2016, 17:15
Eeyore napisał(a):Idą Walentynki, jeden z dni w ciągu roku których szczerze nienawidzę... Dzień, kiedy ciężko zapomnieć o swojej samotności, tym bardziej że jest ktoś, kto nieoczekiwanie zdobył moje serce, ktoś kto mnie nie chce... To boli, choler*ie boli...

Również nie przepadam za tym świętem - mógłby zniknąć z kalendarza...

Odrzucenie zawsze boli - nawet gdy się go spodziewasz - i zaraz za bólem idzie też nienawiść do siebie - a przynajmniej brak akceptacji - ułomności ludzkiego umysłu...

Samotność

przez Druid 12 lut 2016, 17:25
Eeyore, z Wikipedii: "Kłapouchy – osioł, postać fikcyjna ze świata książek dla dzieci o Kubusiu Puchatku. Cechuje się właściwie nieprzerwaną anhedonią, nierzadką melancholią oraz pesymizmem. Nigdy nie jest zaskoczony, gdy stanie się coś złego."
Druid

Samotność

przez Follow_ 12 lut 2016, 19:11
Druid napisał(a):Eeyore, z Wikipedii: "Kłapouchy – osioł, postać fikcyjna ze świata książek dla dzieci o Kubusiu Puchatku. Cechuje się właściwie nieprzerwaną anhedonią, nierzadką melancholią oraz pesymizmem. Nigdy nie jest zaskoczony, gdy stanie się coś złego."

Boskie! Nie znałam tego cytatu hehhehe

Samotność

przez Expresia 14 lut 2016, 12:01
Dzisiaj samotność odczuwana podwójnie. Wmawiam sobie jednak, że to święto miłości, która jest wszędzie wokół mnie. Moją walentynką jest mój pies, natura, babcia.
"Miejsce na cytat głęboki jak moja depresja" - Pałlo Koala

Samotność

przez Zmierzchun 14 lut 2016, 18:05
Rano czułem się lepiej ale teraz podłapałem już walentynkowego doła... Szkoda, że nie mam szczęścia w miłości bowiem zawsze wybieram osoby zajęte (tak się później okazuje). Paradoksem jest też że czasem i osoby zajęte interesują się mną. Od zawsze sam
I really tried. I did my time

Samotność

przez akwen 14 lut 2016, 18:29
Zmierzchun napisał(a):Rano czułem się lepiej ale teraz podłapałem już walentynkowego doła... Szkoda, że nie mam szczęścia w miłości bowiem zawsze wybieram osoby zajęte (tak się później okazuje). Paradoksem jest też że czasem i osoby zajęte interesują się mną. Od zawsze sam

Nawet samotność ma czasem swoje pozytywy.

Też mi się nigdy nie udawała sztuka miłowania kobiet, nie każdemu to pisane. To nie całe życie i nie jego sens.

Samotność

przez Bluepb 15 lut 2016, 01:46
Dzisiaj samotność odczuwana podwójnie.

A u mnie standard..
Miałem dzisiaj dziwne natrętne myśli, niepokój to nawet nie myślałem o tym, że dzisiaj (wczoraj) 14.02...
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Samotność

przez omeeena 15 lut 2016, 01:53
Podsumowanie... :bezradny:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Samotność

przez little_girl 15 lut 2016, 02:20
tiptip napisał(a):little_girl, no ale lepiej stawiać sobie cele w ludziach, bo można zdziwaczeć gadając tylko do kotów ;)

Kiedyś owszem, stawiałam sobie za cel więcej kontaktu z ludźmi... Ostro się przejechałam. Co do zdziwaczenia to chyba jestem zdziwaczała od urodzenia - ogółem lubię rozmawiać, ale na konkretne tematy. Nie znoszę plotkowania, gadania o pierdołach.... Nie mam umiejętności "społecznych", nie rozwinęłam ich chyba w okresie dzieciństwa i dojrzewania.
Oczywiście potrzebuję tej jedynej osoby do kochania, ale wiem że nie zasłużyłam.... Taki los.

Samotność

przez Arhol 15 lut 2016, 09:04
Walenie tynków,aczkolwiek jak donoszą intranety było darmowe premium na jednym ze znanych serwisów robótek nadgarstkowo-ręcznych...
Sunday is not fap day
Shame.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg