Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez koszykova 24 gru 2015, 20:34
dar, wlasnie dzis tez podobnie czuje :smile: spokój jest bardzo wazny. Odpoczynek gwarantowany tylko w samotni, w koncu mozna spokojnie popracować, zrobic cos ciekawego
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Samotność

przez cichyczlowiek 24 gru 2015, 23:55
Jestem w małżeństwie, pomimo tego czuję się samotny. Mam kilka kolegów, to są tacy którym mówię tylko cześć. Mam ponad 500 znajomych na Facebooku, co z tego że tyle jeżeli z nikim nie rozmawiam. Samotność mnie dobija. Szkoda że społeczeństwo odrzuca osoby niepełnosprawne.

Samotność

przez zalezna 25 gru 2015, 01:26
wyje na całego. chce do szpitala. chce sie tam zamknac i nie widziec nikogo na oczy. miec swiety spokoj. z dala od ludzi, z dala od tego poebanego swiata , z dala od doslownie wszystkiego. zamknac sie tam i wylaczyc na totalnie wszystko. czuje sie tak ch..jowo ze nie da sie tego wyrazic :cry: :cry: ja p... co za zycie. :cry:
zalezna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Bluepb 25 gru 2015, 13:17
cichyczlowiek napisał(a):Mam ponad 500 znajomych na Facebooku, co z tego że tyle jeżeli z nikim nie rozmawiam.

Tym się nie przejmuj co prawda nie mam konta na Facebooku ale moi znajomi mają i zauważyłem, że na swoich kontach mają pododawane osoby których raczej nie znają (znają tylko część z nich).

Samotność

przez Semir 25 gru 2015, 13:48
Z tych 500 osób to tylko liczba robi wrażenie niestety ale pewnie nie bardzo chce im się z Tobą rozmawiać ja mam znacznie mniej może około 60iu ale utrzymuję kontakty tylko z kilkoma tak to już jest wirtual zawsze bedzie sie rożnił z rzeczywistością u mnie nawet do przesady bo pozostało mi już tylko skasować Face"a bo już właściwie wszyscy mają mnie już gdzieś .
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Samotność

przez szrama 26 gru 2015, 13:51
Mój znajomy, który posiada facebooka jak sam twierdzi, "trzeba zbierać pokemony". Ja usunąłem, a miałem poniżej 60 znajomych. Zresztą wolę mieć tych co mnie interesują niż mieć potem cała stronę facebooka zawaloną jakimiś zdjęciami i wpisami osób, które mam gdzieś tak na prawdę. Nasza klasa była sto razy lepsza swoją drogą i przede wszystkim Polskiej produkcji, a tutaj, wysyłamy swoje dane za granicę, ale wiadomo, jak łatwo manipulować ludźmi. Przez Naszą klasę było można przynajmniej nowych znajomych poznać, przez wpisy na forum, które było w nią wbudowane i zaawansowaną wyszukiwarkę. Bardzo fajna strona i miło ją wspominam.

Samotność

przez zalezna 26 gru 2015, 14:13
Dlatego nie mam ani facebooka, ani instagrama, ani naszej-klasy, ani twittera, ani w ogóle niczego.
zalezna

Samotność

przez jetodik 26 gru 2015, 14:19
ja mam bardzo mało znajomych na fejsie, mniej niż @Semir
a czemu? bo, zeby dostać się do moich znajomych trzeba zasłużyć, nie każdemu się to udaje...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez depresyjny86 26 gru 2015, 14:38
ja tez mam mało znajomych,chociaż nie mam jakichś kryteriów dopuszczania kogoś do "znajomych" na fb.Może po prostu dlatego,że nie mam zbyt dużego kontaktu z ludźmi....
:)

Samotność

przez jetodik 26 gru 2015, 14:40
depresyjny86, daj link do swojego fejsa, sprawdzimy jak to wygląda...
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Samotność

przez dar 26 gru 2015, 20:42
ja fejsa założyłem tylko w razie potrzeby skontaktowania się z osobami mi znanymi w konkretnej sprawie szczególnie mieszkającymi daleko ode mnie i oni ze mną bo nie zawsze utrzymuje z daną osobą kontakt non-stop. Przyjmuję niektóre zaproszenia tylko z uprzejmości ale od razu wyłączam obserwowanie. Mam mało znajomych bo nawet ich posiadanie mija się z celem... bo niby po co? Mało mnie interesują pierdoły z życia innych. Poza tym fejs służy mi czasem do czytania informacji o nowościach które mnie interesują dotyczące wszelkiego rodzaju informacji kulturalnych, nowinek technicznych itp.
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Samotność

przez Bluepb 26 gru 2015, 22:07
zalezna napisał(a):Dlatego nie mam ani facebooka, ani instagrama, ani naszej-klasy, ani twittera, ani w ogóle niczego.

Ja też nie mam. 8)

Samotność

przez depresyjny86 27 gru 2015, 13:38
Jetodik nie dam linka,wstydzę się :D
:)

Samotność

przez hobbyturysta 27 gru 2015, 13:44
jetodik, o dzeto daj mi fejsika :D
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Sortuj wg