Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez szaraczek 19 gru 2015, 13:43
abrakadabra xx, Nazywanie mnie "zawodnikiem" już samo z siebie oznacza pogardę do mojej osoby.
Zaburzenia depresyjno-lękowe

Wenlafaksyna 225 mg

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 13:43
Dobra, wypierda+am z tego forum, nikt mnie tu nie roxumie ani nie chce, chciałem tu być ale coź, tak jak przypuszczałem, że mało sie udzielam, nikt za mną płakać nie będzie, usuńcie mnie z tąd w chooj.

Samotność

przez szaraczek 19 gru 2015, 13:45
abrakadabra xx, Kolejny post i kolejny wulgaryzm. Naprawdę nie chcesz zacząć postępować zgodnie z regulaminem tego forum?

Wenlafaksyna 225 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez szaraczek 19 gru 2015, 13:45
A nawet dwa wulgaryzmy w jednym zdaniu.

Wenlafaksyna 225 mg

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 13:58
szaraczek, weź kurva odejdź ode mnie możesz to dla mnie zrobić?

Samotność

przez Artemizja 19 gru 2015, 14:09
Radzę nad sobą panować! Jedno ostrzeżenie już poleciało.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 14:34
kurva, broniłem się przed patafianem, który mnie zaatakował, arasza gdzie jesteś może ty mnie wesprzesz, co to ma być za co ja dostałem ostrzerzenie? ja tak łatwo nie popuszczę.

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 14:37
Artemizja, argumenty proszę, za co dostałem ostrzeżenie?

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 14:42
Artemizja, odpowiedz mi tu teraz, natychmiast za co dostalem ostrzerzenie. Mów śmiało.

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 15:06
Artemizja, czyli co, nie poczuwasz się do odpowiedzialności, żeby mi wyjaśnić za co dostałem ostrzeżenie. Czyli, kurva co, pisz mi tutaj natychmiast, ja też mam władzę nad ludźmi wiec nie jesteś la mnie nikim wyjątkowym. Za co kurva dostałem ostrzeżenie. Napisz publicznie albo jak się boisz napisz mi na pw.

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 15:20
Artemizja, i co artemizja potrafisz tylko mnie udupić a kim jesteś w rzeczywistości, po za forum jesteś nikim,nawet nie potrafisz argumentów przytoczyć, dlaczego mnie udupiłaś, ja swoich pracowników nie gnębię bez powodu, widocznie twoje problemy za dziecięcych lat nic ci nie dały do myślenia, a może zapomniałaś już o nich i czujesz się wielką panią, która tu rządzi, to prawda, rządzisz, ale niczym się nie różnisz od frajera który włada rozkazami, uprzednio nie rozpatrując sprawy, też mam władzę nad innymi w swojej pracy ale ja w przeciwieństwie do ciebie podchodzę do roboty rzetelnie a nie tak jak ty na odwal się.

Samotność

przez abrakadabra xx 19 gru 2015, 15:46
I tak to kurva jest na tym forum, jedna wielka pani decyduje o twoim losie, nie zapoznając się uprzednio ze sprawą. I Żyjesz sobie jak biedny żuczek bo wielmozna pani tak rozkazała. Ciekawe jakby jej zycie nie powiodło się po jej myśli i została by jedną z użytkowniczek...

Samotność

przez Druid 19 gru 2015, 16:38
abra, jaki to jest słuszny powód gnębienia pracowników?

BTW,
Obrazek
Druid

Samotność

przez Artemizja 19 gru 2015, 18:47
abrakadabra xx, zapytam z lekkim zdziwieniem...czy Tobie coś siadło na mózg? Myślisz, że siedzę na Forum i nic nie robię i tylko czekam, żeby przeczytać kolejną wymianę zdań przesyconą wulgaryzmami i idiotycznymi sporami? Mam całą masę swojego życia w realu i nie mam czasu na ślęczenie tutaj dniem i nocą i wykłócanie się o pierdoły bądź tłumaczenie inteligentnym inaczej co to znaczy przestrzegać Regulaminu. Przeczytaj, coś zaakceptował przy rejestracji! Jeszcze by tego brakowało, żebym cały czas tu ślęczała i czekała aż Jaśnie Pan zada pytanie i leciała z wywieszonym językiem, żeby mu na nie odpowiedzieć :? POZA FORUM TOCZY SIĘ ŻYCIE I TRZEBA BRAĆ W NIM UDZIAŁ, A TO WYKLUCZA SIEDZENIE NA FORUM I ODPISYWANIE W MOMENCIE KIEDY KTOŚ ZADA PYTANIE. NIEKTÓRZY PRACUJĄ I SĄ ZABIEGANI. SKOROŚ TAKI MĄDRY, TO POWINIENEŚ O TYM WIEDZIEĆ. NA ODPOWIEDŹ TRZEBA POCZEKAĆ KRÓLEWICZU! Jeden z Twoich postów został zgłoszony i bardzo słusznie. Zobacz, jak się zachowujesz. Dostałeś ostrzeżenie za wulgaryzmy, groźby, wyzwiska, przeklinanie. Mało? :? Przeciwnie - aż nadto. Została Ci zwrócona uwaga, na co odpowiedziałeś atakiem i chamstwem. Co to w ogole za słownictwo? Na Forum obowiązują zasady! Twoje zachowanie w tym momencie jest poniżej krytyki. I co to w ogóle za ton? Myślisz, że jestem jakąś Twoją psiapsiółką, żebyś się w ten sposób do mnie odzywał? TY mi będziesz wydawał polecenia? No chyba na głowę upadłeś. A to odniesienie do moich osobistych spraw jest po prostu żenujące i godne pożałowania :? I co niby miałoby się nie potoczyć po mojej myśli? Myślisz, że żyję tym Forum? Że społeczne adminowanie jest dla mnie wszystkim i czerpię z tego jakąś niewyobrażalną satysfakcję? Że choćby zwróciłam uwagę, że ostrzeżenie dotyczy Ciebie? Puknij się zdrowo w łepek :? Złamałeś Regulamin, to dostałeś osta. I tak się ciesz, że tylko to :? Nie wiem o co chodzi i co się z Tobą dzieje, ale na mnie się nie będziesz wyżywał. Na Użytkownikach też nie. Człowieku, Twoje zachowanie woła o pomstę do nieba. Ochłoń, to może później porozmawiamy. Przekroczyłeś pewną granicę i w ogóle nie zamierzam z Tobą w chwili obecnej dyskutować. Nie podoba Ci się na Forum, nie respektujesz zasad, to nikt Cię tu nie będzie na siłę trzymał. Jeśli masz dość rozumu, żeby wdawać się w słowne przepychanki, to powinieneś mieć też dość przyzwoitości, żeby za swoje zachowanie ponieść konsekwencje, a nie czynić jeszcze jakieś kretyńskie personalne wycieczki i rzucać się jak wesz na grzebieniu. Zasłużyłeś sobie na ostrzeżenie. A litery napisane na czerwono były skierowane do WSZYSTKICH w tym wątku, którzy wdają się w słowne utarczki. Moderator wlepił Ci 24 - ro godzinny urlop od Forum i jeśli po powrocie będziesz się zachowywał tak, jak w tej chwili, to pożegnasz się z Forum bezpowrotnie. I zastanów się, co wypisujesz, bo albo chcesz kasować konto i przysyłasz taką prośbę, albo nie. A jeśli pytam, czy na pewno taka jest Twoja decyzja, a Ty wyskakujesz do mnie z pretensjami, to coś jest bardzo z Tobą nie halo :? I ZMIEŃ CZŁOWIEKU TON, BO Z MIEJSCA CIĘ ZBANUJĘ NA STAŁE!!!
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg