Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez abrakadabra xx 08 gru 2015, 22:48
Czyli z tego co pisze elo mamy przyzwolenie by zakochać się w kimś innym niż nasza/nasz ukochany. Dla mnie to jest chore, mi się to nigdy nie zdarzyło, jeżeli kochałem to kochałem na zawsze i nigdy mi się nie przytrafiło, żeby nagle, czy po jakimś czasie zakochać się w kimś innym. Co w takim razie znaczy dla was miłość? Według waszego rozumowania jest ona niczym i można ją nagle poczuć do kogoś innego a pierwszą osobę w chooj porzucić. To nie jest miłość.

Samotność

przez abrakadabra xx 08 gru 2015, 22:51
elo napisał(a):ale kiedy znajdujesz kogos lepszego (chociaz nie wiem co sie kryje pod pojeciem 'lepszosci') to automatycznie zaczynasz myslec o tej drugiej osobie coraz wiecej

Ni chuya, nie nie myślę o tej drugiej osobie coraz więcej bo kocham swoją kobietę, więc wszelakie inne myśli idą w chooj.

Samotność

przez Bluepb 08 gru 2015, 22:53
bo ze mnie pozytek w sypialni zaden

:lol:

Piszecie tak jakby wierność niemalże idealna była czymś nie możliwym.

Według waszego rozumowania jest ona niczym i można ją nagle poczuć do kogoś innego a pierwszą osobę w chooj porzucić. To nie jest miłość.

Dokładnie. Ale ludzie są różni i są też niestabilni między innymi tak jak twoje byłe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez abrakadabra xx 08 gru 2015, 23:26
elo, a co tam u ciebie w ogóle, dobrze?

Samotność

przez elo 08 gru 2015, 23:36
przeciez wchodzac w zwiazek tez mam nadzieje ze bedziemy razem do grobowej deski ALE tez licze na to ze jak ten ktos sie odkocha to mnie zostawi a nie bedzie tkwil w tym do konca zycia bo tak

i w sumie to nie za bardzo wiem jak odpowiedziec na to pytanie bo obiektywnie rzecz biorac nie mam na co narzekac a subiektywnie to juz z tym roznie ostatnio bywa i tak ze sie boje wszystkiego juz nawet nie mowiac o wyjsciu z domu... i dziekuje ze pytasz milo mi bardzo! a ty jak se radzisz?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

Samotność

przez abrakadabra xx 08 gru 2015, 23:47
elo, przykro mi z powodu twoich dolegliwości, cóż, pozostaje mi życzyć ci powrotu do zdrowia. U mnie, chujowo ale stabilnie. Stabilnie w swojej beznadziejności.

Samotność

przez Eteryczna 08 gru 2015, 23:55
Dla Was smutaski nie martwcie się na szczęście miłosci dopada nas niespodziewanie
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"

Samotność

przez Masturbow 09 gru 2015, 00:00
miłość to tylko chemikalia, a potem i tak zostaje picie denaturatu
Masturbow

Samotność

przez abrakadabra xx 09 gru 2015, 00:05
Masturbow, i to chemia i to chemia, jak kto uzna, dla lepszego samopoczucia ;)

Samotność

przez abrakadabra xx 09 gru 2015, 08:20
Podoba mi się ten filmik, nie to żeby mówił wszystko o dziewczynach ale coś w tym jest, a i dobre dziewczyny się zdarzają...

Samotność

przez abrakadabra xx 09 gru 2015, 08:47
Pomijając już, zajebistość tych aut, zastanawia mnie co takiego dziewczyny widzą w facecie za kółkiem, sporo dziewczyn mówiło mi, że jestem sexy widząc mnie w aucie. O co tutaj chodzi? Z ewolucjonistycznego punktu widzenia może to oznaczać dostatek czy coś w tym stylu, w porównaniu do innych biednych ludzi. Ja nie wiem o co tu biega. I wiem, wiem, nie chodzi o auto a o samego faceta ale fenomen auta istnieje, nieprawdaż?

Samotność

przez abrakadabra xx 09 gru 2015, 09:30
W ogóle, jeśli facet jest komunikatywny i dobrze rozumie się z innymi ma większe szanse u kobiet, to coś na kształt atrakcyjności społecznej, im więcej w tej kwestii potrafisz tym więcej dobrobytu w rodzinie potrafisz zapewnić. To takie oczywiste czasem się wydaje...

Samotność

przez dar 10 gru 2015, 00:00
często świat bywa prostacki... Dobry fryz, ciuch, jakieś auto i dość lekkie podejście do gadania. Wtedy same zagadują... i co z tego? co najwyżej popierdolisz... Relacje oparte na bajerkach, pieniądzach są nic nie warte. Ja mam na to wyjebane.
dar

Samotność

przez zalezna 10 gru 2015, 00:16
kobietom chodzi o zaradność u mężczyzn. facetom o piękno. gdyby zrobić eksperyment ze szczupłą , piękną dziewczyną, a otyłą i brzydką - ciekawe przy której panowie by się zatrzymywali?
zalezna

Sortuj wg