Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez zalezna 04 gru 2015, 01:41
Znowu mam zły okres. czuję się jakby mnie ktoś zakopał żywcem, a ja walę w wieko trumny na próżno. To uczucie bycia całkowicie samemu mnie dobija. Nawet własna rodzina ma na mnie wywalone. Co chwila zadaję sobie pytanie, co jest ze mną nie tak, że nikt nie zauważa mojego istnienia. że po co ja się urodziłam, skoro nikt tego nie chciał?
zalezna

Samotność

przez buka 04 gru 2015, 02:05
W sumie jakbym grzała ogóra

tak to się teraz mówi hm

ps.elo kogo tam związałaś teraz mały hultaju

Samotność

przez Christina 04 gru 2015, 02:10
zalezna napisał(a):Znowu mam zły okres. czuję się jakby mnie ktoś zakopał żywcem, a ja walę w wieko trumny na próżno. To uczucie bycia całkowicie samemu mnie dobija. Nawet własna rodzina ma na mnie wywalone. Co chwila zadaję sobie pytanie, co jest ze mną nie tak, że nikt nie zauważa mojego istnienia. że po co ja się urodziłam, skoro nikt tego nie chciał?

Ja też.
Im bardziej potrzebuję kontaktu tym ludzie bardziej się ode mnie odwracają.
Chciałabym aby ktoś mnie mocno przytulił i abym tak zasnęła. I nie raz. I obojętnie czy kobieta czy mężczyzna.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez zalezna 04 gru 2015, 02:16
Christina napisał(a):Im bardziej potrzebuję kontaktu tym ludzie bardziej się ode mnie odwracają.

życie bywa przewrotne jak zawsze , niestety.
zalezna

Samotność

przez Kontrast 04 gru 2015, 02:21
Tez chcialbym żeby mnie ktoś przytulił. czasem bylem nie mily ale poświęciłem ludziom tyle czasu, uwagi, energii a gdy jest mi choc odrobine źle, czuje sie tak mega samotny i niepotrzebny.
Nie znam roli, którą gram wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Samotność

przez emilek10 04 gru 2015, 04:06
Kupcie sobie wszyscy survivalową katane i tnijcie w pół pniaki drzew czy arbuzy.... to pomaga hehe żarty żarty samotność jest tragiczna i żal mi siebie i was...... ale takie portale jak ten czy wogule internety to tylko złudzenie. Gadam bzdury bo kręci mi sie w głowie , kurde nie wiem do czego zmierza ten post...... w sumie wiem ale zostawie to dla siebie.
emilek10

Samotność

przez emilek10 04 gru 2015, 08:14
Kurde napisałem gupią rzecz ten portal jest fajny. Wczoraj zapomniałem wziąść tabletki wybaczcie :papa:
emilek10

Samotność

przez Follow_ 04 gru 2015, 12:33
elo napisał(a):ja rowniez mialam okazje poznac kogos tak samo pojebanego jak ja (a moze i bardziej?) zreszta po tylu pobytach w psychiatryku trudno bylo nie spotkac zadnego zjeba ale imo choroba psychiczna to ostatnia rzecz jaka powinna ludzi laczyc ze soba i nikt mnie nie przekona ze wspolne lubowanie sie w pojebaniu cementuje zwiazek

Też tak uważam. I sama nie chciałabym się wiązać z kimś chorym psychicznie a najmniej z kimś o podobnym zaburzeniu i problemach.
O bycie dziwnym chodzi mi o "dziwne" poglądy, pasje i marzenia, które nie są raczej popularne... Fajnie byłoby je dzielić i rozwijać we dwoje lub we wsparciu drugiej osoby.

Samotność

przez elo 04 gru 2015, 14:15
ok no to tera kminie tylko w czym sie objawia ta dziwnosc pogladow/pasji/marzen? wiekszosc uwaza ze ma unikatowe/niespotykane/wyjatkowe podejscie do zycia a jak pytam o szczegoly to slysze o banalnych/pospolitych/nudnych flakach z olejem :'(
black swan napisał(a):Mi dla ścisłości nie chodziło o chorobę psychiczną, tylko raczej o taką wspólną nienormalność - jakiś psychoanalityk pewnie określiłby to zbliżonym zestawem zaburzeń osobowości o podobnych nasileniach, co poskutkowało wysokim poziomem wzajemnego zrozumienia się wśród tych wszystkich 'nieporozumiewalnych' ludzi dookoła. Albo bardzo wysoka zgodność skrzywionych charakterów, które w efekcie same ze sobą nie dały rady wytrzymać. :(

no to jeszcze gorzej bo zaburzenia osobowosci sa imo grozniejsze dla zwiazku niz taka schiza czy inna choroba psychiczna i uwazam ze to powinno sie leczyc a nie jeszcze szukac kogos z tak samo poryta psycha zreszta taka osoba czesto przenosi swoje toksyczne schematy myslowe co konczy sie niewesolo ;)
Eteryczna napisał(a):
black swan napisał(a):Eteryczna, czemu zakładasz, że nie ma szans? Tak czysto teoretycznie dwie osoby o podobnej nienormalności mogłyby stworzyć udany, nienormalny związek. :P
Coż za wspaniały optymizm ;) bo scinają się zaburzenia nakładaja i tworzy się taki napór wszystkiego,że któraś ze stron nie wytrzyma.

trudno sie nie zgodzic :great:
buka napisał(a):ps.elo kogo tam związałaś teraz mały hultaju

nie interesuj sie z pewnoscia nie ciebie : *
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

Samotność

przez zalezna 04 gru 2015, 22:58
jakiś psychoanalityk pewnie określiłby to zbliżonym zestawem zaburzeń osobowości o podobnych nasileniach, co poskutkowało wysokim poziomem wzajemnego zrozumienia się wśród tych wszystkich 'nieporozumiewalnych' ludzi dookoła. Albo bardzo wysoka zgodność skrzywionych charakterów, które w efekcie same ze sobą nie dały rady wytrzymać

elo napisał(a): no to jeszcze gorzej bo zaburzenia osobowosci sa imo grozniejsze dla zwiazku niz taka schiza czy inna choroba psychiczna i uwazam ze to powinno sie leczyc a nie jeszcze szukac kogos z tak samo poryta psycha zreszta taka osoba czesto przenosi swoje toksyczne schematy myslowe co konczy sie niewesolo ;)

Obrazek

sorry, nie mogłam sie powstrzymać jak to znalazłam :lol:
zalezna

Samotność

przez tooshyandsincere 04 gru 2015, 23:22
ehhh chyba już do śmierci będę sam, ciekawe tylko czy z upływem lat przestanie mi to przeszkadzać :bezradny:
You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med.

I am by myself, hidden in the shadow of life, you cannot see, acknowledge that there is a me.
These are my walls, this is my shelter, build it by myself, didn´t let nobody help me

Samotność

przez Follow_ 04 gru 2015, 23:42
tooshyandsincere napisał(a):ehhh chyba już do śmierci będę sam, ciekawe tylko czy z upływem lat przestanie mi to przeszkadzać :bezradny:

pewnie zdziwaczejesz tak jak ja :)

Samotność

przez tooshyandsincere 04 gru 2015, 23:56
Follow_ napisał(a):
tooshyandsincere napisał(a):ehhh chyba już do śmierci będę sam, ciekawe tylko czy z upływem lat przestanie mi to przeszkadzać :bezradny:

pewnie zdziwaczejesz tak jak ja :)

Pewnie już zdziwaczałem :mrgreen: , choć jak oglądam te telewizyjne show o starych kawalerach to zdaje sobie sprawę że może być znacznie gorzej, strach się bać :lol:

Samotność

przez filip133 05 gru 2015, 12:17
Dołączam się do Was :D Nic tylko założyć klub zdziwaczałych :P
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Sortuj wg