Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Christina 25 lis 2015, 00:47
Filip pójdę z Tobą.

Porozmawiałabym z kimś na żywo.
Czuję się wyrzutkiem a jest to moja pięta achillesowa.........

Wyrzutek.... patrzących na innych zza szybki a oni cię nie widzą i nie słyszą i nie chcą cię........to mnie tak boli......nie wiem czy dodatkowe leki tu zadziałaja.......odwracają się ode mnie ludzie a mnie to zabija...............
Ostatnio edytowano 25 lis 2015, 00:52 przez Christina, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez Abbey 25 lis 2015, 00:49
bo wiecie, było spoko.
niby jestem w związku, niby byłam jakiś czas szczęśliwa, ale teraz mocno mi to przeszkadza. czuję, jakbym się nie liczyła w tym związku
no ok, och, będzie pierdzielić jak bardzo kocha, łohoho, ale czyny jakoś tego nie ukazują. jeszcze trochę i zacznę się czuć jak zastępstwo ręki. i tyle.

Samotność

przez ( Dean )^2 25 lis 2015, 01:19
Są takie dni,że czuję że mogę z tego wszystkiego wyjść,z samotności,odrzucenia,depresji.Entuzjazm,oby nie zgasł.
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Masturbow 25 lis 2015, 01:56
z samotności się nie wychodzi, neva!
Masturbow

Samotność

przez Follow_ 25 lis 2015, 02:05
:(
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

Samotność

przez Eteryczna 25 lis 2015, 04:46
Masturbow napisał(a):z samotności się nie wychodzi, neva!
Samotni jesteśmy przychodząc na ten świat,będąc w chorobie ,umierając a więc jest ona wpisana w nasze życie natomiast sami możemy zadbać by jej tak intensywnie nie odczuwać i fajnie jest też umieć oswoić samotność czyli umieć cieszyć się swoim własnym towarzystwem.
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez elo 25 lis 2015, 05:34
no ja wlasnie ucze sie cieszyc swoim towarzystwem bo cudzym nie potrafie
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Samotność

przez Ḍryāgan 25 lis 2015, 16:13
Człowiek ostatecznie zawsze zostaje sam. A pierwsza podstawowa zasada to nie ufać nikomu.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Samotność

przez Eteryczna 25 lis 2015, 17:19
Ḍryāgan napisał(a):Człowiek ostatecznie zawsze zostaje sam. A pierwsza podstawowa zasada to nie ufać nikomu.
Tak się nie da mieć dystans ,ale ufać trzeba żeby istnieć wsród ludzi.
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.

Samotność

przez 520m.n.p.m. 25 lis 2015, 18:57
Abbey napisał(a):bo wiecie, było spoko.
niby jestem w związku, niby byłam jakiś czas szczęśliwa, ale teraz mocno mi to przeszkadza. czuję, jakbym się nie liczyła w tym związku
no ok, och, będzie pierdzielić jak bardzo kocha, łohoho, ale czyny jakoś tego nie ukazują. jeszcze trochę i zacznę się czuć jak zastępstwo ręki. i tyle.

Po jakimś czasie pojawia się przyzwyczajenie i uczucie zakochania mija, nie wiem czego oczekiwałaś, że zawsze będzie tak jak na początku? Jeśli ktoś wchodzi w związek i nawet jest po uszy zakochany to powinien się liczyć z tym, że fajerwerki miną i co wtedy? Jak się nie wie co wtedy to lepiej w związek nie wchodzić. Poza tym o relacje trzeba dbać każdego dnia. A ty jak ukazujesz, że kochasz?

Samotność

przez 520m.n.p.m. 25 lis 2015, 18:59
Ḍryāgan napisał(a): A pierwsza podstawowa zasada to nie ufać nikomu.

Podstawowa zasada to nie dawać zaufania na kredyt

Samotność

przez Bobby6 25 lis 2015, 19:40
520m.n.p.m. napisał(a): Jeśli ktoś wchodzi w związek i nawet jest po uszy zakochany to powinien się liczyć z tym, że fajerwerki miną i co wtedy? Jak się nie wie co wtedy to lepiej w związek nie wchodzić.

A co jeśli ktoś nie wie co dalej? Co jeśli ktoś nigdy nie był w związku i nie wie nawet co jest na początku? Też ma w niego nie wchodzić?

Samotność

przez tristezza 25 lis 2015, 19:59
520m.n.p.m. napisał(a):Jeśli ktoś wchodzi w związek i nawet jest po uszy zakochany to powinien się liczyć z tym, że fajerwerki miną i co wtedy? Jak się nie wie co wtedy to lepiej w związek nie wchodzić.

Pagórku, wtedy zaczyna się kolejny etap związku, w którym na pierwszy plan wysuwa się zaangażowanie i ten etap też potrafi być przyjemny.

Bobby6, mądry z Ciebie facet, więc umiesz sobie sam na to odpowiedzieć.

Samotność

przez Eteryczna 25 lis 2015, 20:19
Abbey napisał(a):bo wiecie, było spoko.
Miłość jest jak ogród jeżeli o niego nie dbasz co dnia to w końcu pojawią chwasty i może nimi zarosnąć. Bobby6, Każdy kiedyś miał jakiś pierwszy związek oczywiście,ze trzeba uczyć się na czym polega bez doświadczenia to niemożliwe.

Sortuj wg