Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez filip133 23 lis 2015, 20:33
Może będę w poważnym związku z kimś przed pięćdziesiątką xD
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

Samotność

przez Bobby6 23 lis 2015, 20:37
Anidre napisał(a):Dlaczego? Nie trudno znaleźć dziewczynę. Znam przypadek gdzie chłopak nie był przystojny ani tamta dziewczyna urodziwa, oboje byli otyli. Jakoś się poznali,zakochali. Chyba,że się ma wysoko postawioną poprzeczkę. Czasami niezbyt piękna dziewczyna potrafi być kochającą osobą i z super charakterem.

hahaha w takim razie moja porażająca urodziwość oraz super charakter tak odstraszają dziewczyny że nawet nie są w stanie się do mnie uśmiechnąć na ulicy czy w tramwaju

jestem poza wszelkimi normami

Samotność

przez Eteryczna 23 lis 2015, 20:37
Bobby6 napisał(a):zazdroszczę wam....tego że możecie sobie porozmawiać na takie tematy
ja przy swoim ujemnym doświadczeniu w relacjach damsko-męskich mogę sobie co najwyżej pomarzyć że w nocy mi się przyśni spacer z dziewczyną
Uwierz mi,że każdy ma jakieś negatywne doświadczenia w relacjach damsko-męskich ważne aby mimo wszystko przełamywać jakieś wewnętrzne urazy,wyciągać wnioski z poprzednich relacji nieudanych i mimo wszystko próbować.
''Żaden człowiek nie jest samoistną wyspą:każdy stanowi ułamek kontynentu, część lądu.''
Ernest Hemingway
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Eteryczna 23 lis 2015, 20:40
filip133 napisał(a):Może będę w poważnym związku z kimś przed pięćdziesiątką xD
To się nazywa optymizm :P ważne,że będziesz w udanym i tyle a reszta ...
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.

Samotność

przez Anidre 23 lis 2015, 20:42
Bobby6 napisał(a):
Anidre napisał(a):Dlaczego? Nie trudno znaleźć dziewczynę. Znam przypadek gdzie chłopak nie był przystojny ani tamta dziewczyna urodziwa, oboje byli otyli. Jakoś się poznali,zakochali. Chyba,że się ma wysoko postawioną poprzeczkę. Czasami niezbyt piękna dziewczyna potrafi być kochającą osobą i z super charakterem.

hahaha w takim razie moja porażająca urodziwość oraz super charakter tak odstraszają dziewczyny że nawet nie są w stanie się do mnie uśmiechnąć na ulicy czy w tramwaju

jestem poza wszelkimi normami

Dziewczyny są wstydliwe w większości lub to one czekają na Twój uśmiech. Z resztą ja brzydka nie jestem chyba,bo mam chłopaka,ale żaden chłopak się nie ogląda za mną na ulicy i nikt się nie uśmiecha. Więc to nie tu jest coś nie tak. Tylko na filmach przypadkiem poznana dziewczyna na ulicy zostanie Twoja. Ja też nie miałam szczęścia. Prawie każdy chłopak z którym byłam to tylko dlatego,że moja ładniejsza koleżanka dała im kosza. Oczywiście to nie wychodziło. Moją miłość poznałam w liceum,w pierwszej klasie.

Samotność

przez Bobby6 23 lis 2015, 20:46
Anidre napisał(a):Dziewczyny są wstydliwe w większości lub to one czekają na Twój uśmiech.

w takim razie albo wszystkie są wstydliwe albo mam paskudny uśmiech
chyba to drugie ;) ;) ;)

Samotność

przez Anidre 23 lis 2015, 20:48
Bobby6 napisał(a):
Anidre napisał(a):Dziewczyny są wstydliwe w większości lub to one czekają na Twój uśmiech.

w takim razie albo wszystkie są wstydliwe albo mam paskudny uśmiech
chyba to drugie ;) ;) ;)

Zróbmy mały test. Pracujesz,studiujesz?

Samotność

przez Bobby6 23 lis 2015, 20:48
Studiuję

Samotność

przez Anidre 23 lis 2015, 20:56
Mam propozycję. Uśmiechaj się jutro do dziewczyn skromnych, które nie są w grupie innych dziewczyn. Jeśli chociaż 1/3 z wszystkich dziewczyn się uśmiechnie to znak,że nie jesteś brzydki. Masz może facebooka? Podobno teraz to życie tam się też toczy. Tam poszukaj w pewien sposób też dziewczyny (możesz) . Pisz normalnie. Typu" Cześć,wiem,że się nie znamy. Ale studiujemy na jednej uczelni i mi się podobasz. Czy miałabyś ochotę porozmawiać/poznać się?" Jeśli się wstydzisz. To zwykłe" Cześć,wiem, że się nie znamy. Ale czy miałabyś ochotę porozmawiać? "
Codzien­ność nie mu­si być ko­loro­wa.
Sza­rość ma też swój urok,
bo gdy­by codzien­nie było kolorowo
to nie cze­kałbyś na lep­szy dzień...

Trze­ba być tyl­ko na ty­le silnym,
aby w tej urok­li­wej sza­rości wytrwać.

Samotność

przez filip133 23 lis 2015, 21:03
Eteryczna napisał(a):

Na razie w pierwszym związku byłem w wieku 26 lat i skończył się fatalnie, dlatego nie wierzę żebym był szybko w jakimś udanym... :P

Samotność

przez Bobby6 23 lis 2015, 21:12
Anidre nie mówię że nie spróbuje częściej się uśmiechać. Ale zazwyczaj jak mam zamiar się do jakiejś uśmiechnąć to paraliżuje mnie strach.

Samotność

przez Eteryczna 23 lis 2015, 21:15
filip133 napisał(a):
Eteryczna napisał(a):

Na razie w pierwszym związku byłem w wieku 26 lat i skończył się fatalnie, dlatego nie wierzę żebym był szybko w jakimś udanym... :P
Oj to prawda leciwy jesteś nie ma szans aby Ci następny się udał ;) grunt to optymizm !
Jeżeli wyciagnąłeś wnioski z poprzedniego i masz świadomosc tego co było nie tak to dlaczego następny miałby być nieudany?

Samotność

przez Anidre 23 lis 2015, 21:16
Ja mam tak np kiedy muszę kogoś zapytać o coś albo nawet w grupie jak stoimy i zapytać czasami o coś kiedy jest cisza to sobie myślę "no mów,teraz... no teraz! dawaj! dobra... to uspokój się,wcale nie wyjdziesz na debila :) , pytaj śmiało" i pytam. A z uśmiechem to najlepiej kiedy nie ma za dużo ludzi,a przecież dziewczyna nie wyśmieje czy coś,bo po pierwsze uśmiech to nic złego.

Eteryczna napisał(a):Oj to prawda leciwy jesteś nie ma szans aby Ci następny się udał ;) grunt to optymizm !
Jeżeli wyciagnąłeś wnioski z poprzedniego i masz świadomosc tego co było nie tak to dlaczego następny miałby być nieudany?

Mojej znajomej też nie wyszedł związek. W wieku 24 lat była załamana,że nie znajdzie nikogo. Poszła na koncert,poznała chłopaka,który jest teraz jej mężem i mają wspaniałą córeczkę.

Samotność

przez wiejskifilozof 23 lis 2015, 21:23
Nie ma co na siłę,budować związku.

Sortuj wg