Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez abrakadabra xx 23 lis 2015, 18:46
Chcieć to sobie można, ja też dużo rzeczy chcę.

Samotność

przez Eteryczna 23 lis 2015, 19:06
abrakadabra xx napisał(a):Ja tam wolę bardziej przytulenie od seksu, już się naruchałem, przytulenie czasem zawiera w sobie większą głębię niż czysty seks dla przyjemności, więc takie szczere przytulenie, realne i nie dla samego przytulenia ale poparte jakąś więzią i chęcią jej wyrażenia czasem jest 100 razy lepsze.
Trafiłeś w sedno dokładnie,a czasami chcieć to móc ;)
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez abrakadabra xx 23 lis 2015, 19:18
Eteryczna, Gdybym miał się spotkać z kobietą i skonsumować to spotkanie na bzyknięciu się albo porozmawianiu i wzajemnym przytuleniu to wolę przytulenie. Chociaż nie pogardziłbym po wszystkim szybkim seksem. Ale czułbym niedosyt kiedy chciałbym się wygadać a byłby to tylko czysty seks i nic więcej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez carlosbueno 23 lis 2015, 19:24
Mi się nawet nie chcę z nikim spotykać. Wcześniej ograniczała mnie praca i niewiele czasu i sił po za nią miałem a teraz na bezrobociu jest jeszcze gorzej mimo ze mam tyle czasu wolnego i póki co sporo odłożonej kasy nie mam ochoty na nic.
Największy Forumowy Maruda

Samotność

przez Druid 23 lis 2015, 19:36
abrakadabra xx napisał(a):Eteryczna, Gdybym miał się spotkać z kobietą i skonsumować to spotkanie na bzyknięciu się albo porozmawianiu i wzajemnym przytuleniu to wolę przytulenie. Chociaż nie pogardziłbym po wszystkim szybkim seksem. Ale czułbym niedosyt kiedy chciałbym się wygadać a byłby to tylko czysty seks i nic więcej.
romantyk :105: czy gaduła?
Druid

Samotność

przez Eteryczna 23 lis 2015, 19:54
Dark Velvet napisał(a):
abrakadabra xx napisał(a):Eteryczna, Gdybym miał się spotkać z kobietą i skonsumować to spotkanie na bzyknięciu się albo porozmawianiu i wzajemnym przytuleniu to wolę przytulenie. Chociaż nie pogardziłbym po wszystkim szybkim seksem. Ale czułbym niedosyt kiedy chciałbym się wygadać a byłby to tylko czysty seks i nic więcej.
romantyk :105: czy gaduła?
romantyczna gaduła ;) :P :mhm:
''Odwaga to nie brak strachu, lecz świadomość, że coś jest ważniejsze niż strach. Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale.
Spiewaj jakby nikt nie słuchał..
Tańcz jakby nikt nie patrzył..
Kochaj jakby nikt Cię nigdy nie zranił..
Żyj jakby niebo było tu na ziemi..

Samotność

przez Anidre 23 lis 2015, 19:55
Follow_ napisał(a):Nie chcę luźnej znajomości...chcę mieć kogoś bliskiego.

Zawsze,prawie zawsze kiedy się kogoś poznaję to wygląd zewnętrzny jakoś przyciąga lub zwraca uwagę.To jest pierwsza rzecz na którą się zwraca uwagę. Nie trzeba być pięknością miss,wystarczy mieć to coś w sobie i być zadbaną o sobą, osobą,stara się.

Myślę,że lepiej poznaćkogoś na stałe, kiedy chcesz to porozmawiasz,kiedy będziesz potrzebować przytulisz i zostaniesz przytulony. Lepszy jest seks z osobą,którą się kocha i dzieli się życie niż z osobą tylko na chwilę,bo później pustka,która zostanie nie zapchasz czymś innym,będziesz tęsknić za bliskością.
Ostatnio edytowano 23 lis 2015, 19:58 przez Anidre, łącznie edytowano 1 raz

Samotność

przez abrakadabra xx 23 lis 2015, 19:57
Shut up girls ;)

Samotność

przez Druid 23 lis 2015, 20:03
abrakadabra xx napisał(a):Shut up girls ;)
chyba się pogniewam, jesteś gotów na konsekwencje?
Druid

Samotność

przez abrakadabra xx 23 lis 2015, 20:07
Dark Velvet, oj żartuję przecież ;)

Samotność

przez Druid 23 lis 2015, 20:11
pisząc, że żartujesz, pewnie też żartujesz (minka ze zmrużonym okiem)
I co teraz?
Druid

Samotność

przez abrakadabra xx 23 lis 2015, 20:13
Anidre napisał(a):Myślę,że lepiej poznaćkogoś na stałe, kiedy chcesz to porozmawiasz,kiedy będziesz potrzebować przytulisz i zostaniesz przytulony. Lepszy jest seks z osobą,którą się kocha i dzieli się życie niż z osobą tylko na chwilę,bo później pustka,która zostanie nie zapchasz czymś innym,będziesz tęsknić za bliskością.

To prawda.

Samotność

przez Bobby6 23 lis 2015, 20:26
zazdroszczę wam....tego że możecie sobie porozmawiać na takie tematy
ja przy swoim ujemnym doświadczeniu w relacjach damsko-męskich mogę sobie co najwyżej pomarzyć że w nocy mi się przyśni spacer z dziewczyną

Samotność

przez Anidre 23 lis 2015, 20:31
Bobby6 napisał(a):zazdroszczę wam....tego że możecie sobie porozmawiać na takie tematy
ja przy swoim ujemnym doświadczeniu w relacjach damsko-męskich mogę sobie co najwyżej pomarzyć że w nocy mi się przyśni spacer z dziewczyną

Dlaczego? Nie trudno znaleźć dziewczynę. Znam przypadek gdzie chłopak nie był przystojny ani tamta dziewczyna urodziwa, oboje byli otyli. Jakoś się poznali,zakochali. Chyba,że się ma wysoko postawioną poprzeczkę. Czasami niezbyt piękna dziewczyna potrafi być kochającą osobą i z super charakterem.

Sortuj wg