Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez Davin 22 lis 2015, 19:11
Zosia_89, wiekszość ludzi na tym forum się tylko głupio usprawiedliwia a przecież do kogo możemy mieć pretensje jak nie do siebie za swoje niepowodzenia? ;)

Samotność

przez Zosia_89 22 lis 2015, 19:19
wiesz Davin, ja naprawdę rozumiem różne lęki, są silniejsze od innych i wiele osób choćby chciało zmienić coś w swoim życiu nie jest w stanie (bez terapii, bez leków). Choć uważam, że powinno się walczyć. Pewnie ciężko też ufać innym kiedy zostało się zranionym czy opuszczonym w chorobie
ale wkurza mnie podejście takie jak ujęłam w poprzednim poście, wyłożenie ch*** na innych a jednocześnie ból wynikający z samotności
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Samotność

przez khaleesi 22 lis 2015, 19:19
Davin napisał(a):
khaleesi napisał(a):zalezna, czy Ty jesteś jakaś moja zagubiona siostra? Kurde masz podobny punkt widzenia. :lol:

Czyli z dupy. ;)

Ja pierdziele co za ludzie tu piszą. :hide: Rozumiem że samotni jesteście przez innych ludzi. :mrgreen:

To po /cenzura/ czytasz ? mnie ten temat nie dotyczy ale samo hasło" wyjdz do ludzi"nie załatwia problemu jakbyś nie wiedział.
Ostatnio edytowano 22 lis 2015, 19:20 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Davin 22 lis 2015, 19:20
Zosia_89, ale oni chcą być samotni tylko głupio się tłumaczą. ;)

Samotność

przez 520m.n.p.m. 22 lis 2015, 19:26
Davin napisał(a):Skoro nie łapiesz "wyjścia do ludzi" to dlaczego dziwisz się że jesteś samotna? :mrgreen:

Ty za to nie łapiesz samotności, ale nie martw się kiedyś cię dopadnie bo każdego dopada, wtedy załapiesz.

Follow_ napisał(a):chyba...już...zawsze....będę,,,samotna...nie...mam...już,,,siły...się...starać...

https://www.youtube.com/watch?v=aVs6oAnaTjI

Zosia_89 napisał(a):ale podejście "niech inni pocałują mnie w dupę"? to niech całują tylko w takim przypadku nie powinna Was ruszać samotność :bezradny:

już pani mądra wyrwała 5 słów z kontekstu i dorobiła do tego swoją filozofię, może książkę o tym napiszesz?

Davin napisał(a):Zosia_89, wiekszość ludzi na tym forum się tylko głupio usprawiedliwia a przecież do kogo możemy mieć pretensje jak nie do siebie za swoje niepowodzenia? ;)

A co zmieni to, że będę mieć pretensje do siebie czy kogoś innego? odpowiem ci, NIC :!: :!: :!: :!: twój problem polega na płytkim myśleniu, ja się nie usprawiedliwiam i do nikogo ani do siebie nie mam pretensji, co nie zmieni faktu, że jestem samotna, umiecie się tylko mądrzyć ale nie potraficie nic mądrego doradzić

Davin napisał(a):Zosia_89, ale oni chcą być samotni tylko głupio się tłumaczą. ;)

Idź się bawić gdzie indziej

Samotność

przez khaleesi 22 lis 2015, 19:27
Zosia_89 napisał(a):wiesz Davin, ja naprawdę rozumiem różne lęki, są silniejsze od innych i wiele osób choćby chciało zmienić coś w swoim życiu nie jest w stanie (bez terapii, bez leków). Choć uważam, że powinno się walczyć. Pewnie ciężko też ufać innym kiedy zostało się zranionym czy opuszczonym w chorobie
ale wkurza mnie podejście takie jak ujęłam w poprzednim poście, wyłożenie ch*** na innych a jednocześnie ból wynikający z samotności

a ja to jak najbardziej rozumiem tylko bardziej polecam tym osobom ogarnięcie się samemu aniżeli "wyjście do ludzi". To samo przebywanie z ludzmi nic nie załatwi ;)
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Samotność

przez Zosia_89 22 lis 2015, 19:29
520m.n.p.m. napisał(a):już pani mądra wyrwała 5 słów z kontekstu i dorobiła do tego swoją filozofię, może książkę o tym napiszesz?

huhu dzięki za komplement, pomyślę nad tym :mrgreen:
Dobrze jest mieć do kogo wyciągnąć rękę,
a oczy mieć szeroko zamknięte.

Samotność

przez khaleesi 22 lis 2015, 19:29
520m.n.p.m., mędrkują i pisza puste slogany bo są w innej sytuacji ale nóżka się może w każdej chwili powinąć więc pokory brakuje co niektórym. :D
Ostatnio edytowano 22 lis 2015, 19:32 przez khaleesi, łącznie edytowano 2 razy
Mistrz Avatara

Samotność

przez Davin 22 lis 2015, 19:30
520m.n.p.m. napisał(a):Ty za to nie łapiesz samotności, ale nie martw się kiedyś cię dopadnie bo każdego dopada, wtedy załapiesz.

Raczej się nie dam. ;)

520m.n.p.m. napisał(a):A co zmieni to, że będę mieć pretensje do siebie czy kogoś innego? odpowiem ci, NIC :!: :!: :!: :!: twój problem polega na płytkim myśleniu, ja się nie usprawiedliwiam i do nikogo ani do siebie nie mam pretensji, co nie zmieni faktu, że jestem samotna, umiecie się tylko mądrzyć ale nie potraficie nic mądrego doradzić

Tu nie chodzi o pretensje tylko o działanie. Tak jestem płytki i się mądrze a jednak nie jestem samotny. Co Ty na to? ;)

520m.n.p.m. napisał(a):Idź się bawić gdzie indziej

Dlaczego mnie wyganiasz? :mrgreen:

Samotność

przez 520m.n.p.m. 22 lis 2015, 19:40
Davin napisał(a):Raczej się nie dam. ;)

Nikogo to nie będzie obchodziło czy ty się dasz czy nie dasz, no chyba że jesteś nieodpowiedzialny i masz wszytko i wszystkich gdzieś, to co nic nie będzie, nic cię nie złamie, bo jak cię może złamać coś co masz gdzieś.

Davin napisał(a):Tu nie chodzi o pretensje tylko o działanie. Tak jestem płytki i się mądrze a jednak nie jestem samotny. Co Ty na to? ;)

Tak trzymaj, dużo szczęścia życzę.

Davin napisał(a):
520m.n.p.m. napisał(a):Idź się bawić gdzie indziej

Dlaczego mnie wyganiasz? :mrgreen:

Masz racje ja sobie pójdę

Samotność

przez Davin 22 lis 2015, 19:44
520m.n.p.m., raczej nic nie skomentuje bo to i tak nic nie da. :bezradny:

Samotność

przez dr. Psycho Trepens 22 lis 2015, 19:46
@khaleesi

Przeukochany szczurasek w avie, kocham je.
Paroksetyna - 60mg
Olanzapina - 10mg
Hydroksyzyna - 150mg
Pernazyna - 300mg
--------------------

Samotność

przez khaleesi 22 lis 2015, 19:51
dr. Psycho Trepens, ja też. To najukochańsze stworzenia :D
Mistrz Avatara

Samotność

przez 520m.n.p.m. 22 lis 2015, 19:51
Davin i Zosia_89 ile dziewczyn/chłopaków was rzuciło, ile przyjaciół zdradziło, ile ludzi zawiodło? Odwalcie się dzisiaj, mam zły dzień

Sortuj wg